Длъжности в Криминалната полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот BARETATA » 15 Май 2010, 17:26

Първо СПООР е от ГД " Охранителна Полиция " . Младшите полицейски и полицейски също са от тази структура по Охраната и превенцията . И пич , ти може да знаеш числеността , но до толкова . :lol: :lol: :lol: Добре , щом на мен ми казваш , че не е секретна структура , благодая ти , че ме учиш за какво става въпрос :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот osata » 15 Май 2010, 18:34

ggg92 написа:До тук казаното, разбрах що за сектор е криминалната, аз си имах представа, но искам да разбера с какви задачи е ангажиран:
1/ младши разузнавача / помощник оперативния /
2/ разузнавача / оперативния работник /
3/ младши полицейския инспектор
4/ полицейския инспектор
5/ служителите от сектор "СПООР и ПОММББ"
6/ слежителите от сектор "БОП" - дали за служители със средно образование има места за работа там.


Приятел, ти май започна да ни изпитваш ;) :D
Нещо си доста запознат със структурите... ( бивш колега, член на семейство на колега или бъзикащ се колега :lol: )
Относно Специализираното подразделение за охрана на обществения ред ( СПООР ) и Подразделението за охрана на масови мероприятия и борба с безредиците ( ПОММББ ) малцина граждани знаят тази абревиатура и питат за това... хайде кажи ми кое възбуди интереса ти към тези части, и защо задаваш въпроси за едва ли не почти всички служби в МВР. остана да питаш и за бившето ДОИ и подобни... Не мисля че някой ще ти отговори на всичките тези въпроси..... ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот BARETATA » 15 Май 2010, 20:26

Е , брат забравил е да пита за Специализирани Полицейски Сили - СПС - бившето ПСО и СПО , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот ggg92 » 16 Май 2010, 09:30

ne prosto mi e intersesno,vse pak sum mlad 4ovek
ggg92
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Май 2010, 19:19

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот osata » 16 Май 2010, 10:46

ggg92 написа:ne prosto mi e intersesno,vse pak sum mlad 4ovek

Имам една лоша черта, която обаче много ми помага в работата и в живота, а тя е - не ти вярвам. Нещо в теб ме съмнява, например навърши ли 18 години вече? ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот BARETATA » 16 Май 2010, 10:49

Брат , това е някой от " Вътрешна сигурност " и ни тества , да знаеш , или от " Инспектората " . :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот astoyanow » 06 Юни 2010, 23:02

Може ли да ми кажете откъде взимате информацията, и къде мога да следя за новости и за обявяване на конкурси. Уча криминалистика, знам че трябва да се почне от дъното, но немога да намеря инфо къде кога и как стават конкурсите, моля помагайте :) Благодаря!
astoyanow
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Юни 2010, 22:59

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот BARETATA » 06 Юни 2010, 23:04

Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот astoyanow » 07 Юни 2010, 10:22

Благодаря ти, а чува ли се нещо за скорощно набиране на кадри?
astoyanow
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Юни 2010, 22:59

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Lord » 07 Юни 2010, 10:40

Ще се наложи да изчакаш известно време, може би няколко месеца. В момента временно са спрени всички външни конкурси и то за цялата страна, но предвид масовото пенсиониране, очаквам скоро да има конкурси.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта