Длъжности в Криминалната полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот astoyanow » 13 Юни 2010, 21:33

Lord написа:Ще се наложи да изчакаш известно време, може би няколко месеца. В момента временно са спрени всички външни конкурси и то за цялата страна, но предвид масовото пенсиониране, очаквам скоро да има конкурси.


а дано :roll:
astoyanow
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Юни 2010, 22:59

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 09:44

Здравейте ! Зна4и искам да ви попитам за един съвет. На 23 години съм уча във Висш Свободен Университет специалност ЗНС и въпроса ми е следния имам 2 изпити преди държавни изпити какво ще ме посъветване да започна със средно образование да натрупам стаж и след това като завърша да кандидатствам за по висок пост? мисля си за криминална полиция и евентуално после мога ли да кандидатсвам във ГДБОП

мерси
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Raptor » 30 Авг 2010, 16:08

Yordan Yovev написа:Здравейте ! Зна4и искам да ви попитам за един съвет. На 23 години съм уча във Висш Свободен Университет специалност ЗНС и въпроса ми е следния имам 2 изпити преди държавни изпити какво ще ме посъветване да започна със средно образование да натрупам стаж и след това като завърша да кандидатствам за по висок пост? мисля си за криминална полиция и евентуално после мога ли да кандидатсвам във ГДБОП

мерси


По принцип със средно образование може да се кандидатства само за длъжности категория "Е" в МВР.
Информация за обявените конкурси има на http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/default.htm
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Lord » 30 Авг 2010, 16:31

Yordan Yovev написа:................... въпроса ми е следния имам 2 изпити преди държавни изпити какво ще ме посъветване да започна със средно образование да натрупам стаж и след това като завърша да кандидатствам за по висок пост?


Виж сега, не се засягай, но няма как да получиш отговор тук. Никой никого не познава, като интелект, знания и умения, възможност за работа в екип или с хора. Законово нямаш пречка да кандидатстваш на всички конкурси, във всички служби, стига да отговаряш на общите условия.

Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот doznatel1 » 30 Авг 2010, 18:06

Yordan Yovev написа:Здравейте ! Зна4и искам да ви попитам за един съвет. На 23 години съм уча във Висш Свободен Университет специалност ЗНС и въпроса ми е следния имам 2 изпити преди държавни изпити какво ще ме посъветване да започна със средно образование да натрупам стаж и след това като завърша да кандидатствам за по висок пост? мисля си за криминална полиция и евентуално после мога ли да кандидатсвам във ГДБОП

мерси



Имаш предвид, че учиш в Свободния във Варна? Един мой приятел завърши ЗНС там, работи от 7 години като сержант и въпреки че го завърши засега НЕ успя на 2 конкурса за преназначаване! Обмисли внимателно как ще постъпиш! :) Успех :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 18:21

Благодаря за отговорите ! Аз почти съм го завършил така че няма връщане назад.Някои знае ли някой на който му е послужила дипломата от Свободния университет :) ? имам голямо желание да стана полицаи все пак затова съм учил и невиждам каква друга работа да започна ! не ми се работи в магазин или в строителна фирма или други подобни тъпотиии ... примерно за нсбоп трябва ли ти висше образование ?
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот doznatel1 » 30 Авг 2010, 18:26

Yordan Yovev написа:Благодаря за отговорите ! Аз почти съм го завършил така че няма връщане назад.Някои знае ли някой на който му е послужила дипломата от Свободния университет :) ? имам голямо желание да стана полицаи все пак затова съм учил и невиждам каква друга работа да започна ! не ми се работи в магазин или в строителна фирма или други подобни тъпотиии ... примерно за нсбоп трябва ли ти висше образование ?



Ами не съм чувала добри отзвуци от там, аз лично учех 1 година там и е много скапано, но за завършилите знам само този случай. Щом имаш желание давай с пълна сила, но не го прави ако е само за да не работиш в магазин! :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 18:33

Не не не ! просто го дадох за пример ! на там ме влече ! имам голямо желание ноо дано да не се окажат напразни тези 4-5 години ! четох във форума че скоро ще има масово пенсиониране и това означава че ще се освободят места нали ? знае ли се долу горе кога ще има конкурс ? с предимство ли сме ако тренираме някъкъв вид спорт ? или не ти дава никакво предимство това ? и да попитам последно за отдел наркотици как се кандидатства там знаете ли ? и какви са изискванията ? мерси
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот doznatel1 » 30 Авг 2010, 18:51

Yordan Yovev написа:Не не не ! просто го дадох за пример ! на там ме влече ! имам голямо желание ноо дано да не се окажат напразни тези 4-5 години ! четох във форума че скоро ще има масово пенсиониране и това означава че ще се освободят места нали ? знае ли се долу горе кога ще има конкурс ? с предимство ли сме ако тренираме някъкъв вид спорт ? или не ти дава никакво предимство това ? и да попитам последно за отдел наркотици как се кандидатства там знаете ли ? и какви са изискванията ? мерси



Това че има масово пенсиониране, не значи че ще има повече конкурси, а попринцип за наркотици си е пак кат. Г и се кандидаства по еднакъв ред. А за спорта, зависи сига да не е гимнастика, балет :lol: шегувам се, разбира се че ако си с по- добра физическа подготовка имаш предимство пред човек с по- слаба физ. подг. Прочети в сайта на МВР който ти пейстна Raptor там ще получиш повече инфо. Виж и тука има за тестовете инфо http://www.psychology.mvr.bg/Information/default.htm
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 19:05

да мерси общо взето ще трябва да ми признаят дипломата :)
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта