Шанс да видя записи от камерите

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 21 Юни 2019, 13:58

Така "другарю" времената на народната милиция приключиха доста отдавна! Явно за теб обаче не са само като съдя колко време може да отделиш в този форум мога да си представя каква работа вършиш в службата! Не намирам смисъл да изпадам в спорове кой с колко власт разполага и как били "независими" шефовете на ОДМВР. В България всичко може и всичко може да бъде купено не съм на 15 да ми разправяш приказки за неподкупни ченгета и девстени курви.
Едно ще ти кажа и то е напълно сериозно заради такива капацитети като Панчев и Пашов,че тях ги заръфах и служители с твоето мислене си отиде Емил Шарков защото сте спали няколко години!
Заради играта пак на такива "началници" като тях Гуцанов(мой личен приятел) осъди държавата,за което и аз плащам сега!
И понеже спорът тръгна от това,че да убеждаваш нещастната женица как щателно преглеждате записите и как сте безкомромисни в издирването на нарушителя - едвам си сдържам смеха! Истината е,че и вие вече не разбирате от полицейска работа поне сте твърде далеч от сериозните структури по света.
Аз през съзнателния ми живот съм обирам неколкократно - три автомобила,продукция за доста пари и един човек са ми отвличали никога не съм разчитал на полиция. Във всички случаи са ми помагали тимаджиите. Ако съм чакал на полиция нито човека някога щях да видя автомобилите си пък изобщо.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот osata » 13 Юли 2019, 20:58

Dzingibi много жокери даваш, ще се осветиш ;) . Дакота, защо не си казал, че си смч с Пашов :) ?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 14 Юли 2019, 20:06

Теб те няма никакъв заряза с лека ръка единственият полицейски сайт :)
Във Варна сте големи късметлии по отношение на директори, като изключим офицера Веселин, който разсипа БОП-а във Варна не може да се оплачете от Директори на ОДМВР :)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот XXX1 » 14 Юли 2019, 23:49

dakota_ написа:Теб те няма никакъв заряза с лека ръка единственият полицейски сайт :)
Във Варна сте големи късметлии по отношение на директори, като изключим офицера Веселин, който разсипа БОП-а във Варна не може да се оплачете от Директори на ОДМВР :)


За съжаление в МВР офицери и сержанти няма от 2006 г.... с тях си отиде и дисциплината, и субординацията и...всичко.
Аватар
XXX1
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 27 Дек 2016, 21:04

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот osata » 18 Юли 2019, 21:56

А... тука съм. Това, че ме няма, беше блъф за белите хакери ;) .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 18 Юли 2019, 21:59

dakota_ написа:Теб те няма никакъв заряза с лека ръка единственият полицейски сайт :)
Във Варна сте големи късметлии по отношение на директори, като изключим офицера Веселин, който разсипа БОП-а във Варна не може да се оплачете от Директори на ОДМВР :)


Сакън!!! Изобщо нито се оплаквам нито ще се оплача от директорите на ОДМВР Варна! От известно време все по комични фигури застават на поста.
Какво против имате Веско Жеков не мога да рзбера съобразителен човек макар да го знам съвсем бегло.
Да беше само той черна овчица! За районните в Провадия,Девня пък мога да говоря с имена,факти и дати повече и от Антон Тодоров.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 20 Юли 2019, 23:15

Нали се разбрахме с теб да си пиеш редовно хапчетата и да не се мешаш в полицейски теми, че си гол и бос по темата 8-)
Разказвай на баба ти сънищата си и не ме занимавай с глупостите си :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 01 Авг 2019, 16:34

dakota_ написа:Нали се разбрахме с теб да си пиеш редовно хапчетата и да не се мешаш в полицейски теми, че си гол и бос по темата 8-)
Разказвай на баба ти сънищата си и не ме занимавай с глупостите си :mrgreen:


Не помня да сме се разбирали нещо но на теб ти стана горещо май? Грешката на реформата в нашата държава бе,че не изчистиха тези структури по грузинския модел за две седмици. Тогава такива "бивши" "капацитети" и долни милиционери отдавна щяха да не са в МВР а защо не и по затворите. Грешката на мен и тези от моето поколение е,че наистина спахме и пропуснахме момента да натикаме такива комунистическо-милиционерски мръсници като теб в дранголника ако ли не някъде другаде.
Не мисля повече да посещавам палячовския ви форум и да чета гаврите ти с наивни питащи граждани.
И не се прави на много опитно и вещо ченге да не търкаш ареста на дърти години и да рзтриват твоя врат! Последно време доста твои "колеги" се търкулнаха на земята и за теб ще се намери причина да стане както казва кандидатът Гешев въпрос на доказване. Толкова години в системата не може да не делиш с бандити.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 07 Авг 2019, 11:10

Това да са ти само проблемите, че не помниш и имаш сериозни затруднения с мисленето, те не остават незабележими и без да ги изтъкваш 8-)
Дано тоя път си удържиш обещанието
Не мисля повече да посещавам палячовския ви форум
и спреш да излагаш на показ простотията си и липсата на елементарно човешко възпитание!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта