Шанс да видя записи от камерите

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот e.s.todorova » 07 Фев 2019, 19:23

Привет,
ще опитам кратко стегнато и ясно да опиша ситуацията и да задам въпроса си.

Удрят МПСто ми по нощите. Щетите са сериозни, колата спира да бъде в движение.
Паркирана е в обсега на камери на банка. Издаден е протокол от Пътна полиция, писах и сведения. По информация от полицаите по служебен път ще се изискат записите. И тук идва въпросът...
Какъв е шанса и аз да ги видя ?
Имам подозрения кой е (паркираме едни и същи индивиди), само като му видя колата ще ми светне той ли е или не ;)
Опасявам се, че на органите може и да не им се занимава с избягал от ПТП и бясна жена и просто да ме "отсвирят".
Целта ми не е плащане на щетите от него, а да му заведа едно дело и да се разправя дъъъъъълго. Че другия път като удари някой да си остави координати, като цивилизовн човек.


Благодаря
e.s.todorova
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Фев 2019, 18:34

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 08 Фев 2019, 00:30

За вас нещата са приключили с протокола и сведенията!
Опасенията ви относно действията на колегите са несериозни, все едно вие си вършите несериозно работата и мислите, че всички са като вас ;)
Ако от полицията имат въпроси към вас и те касаят показване на записите от камерите, ще ви ги покажат!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот e.s.todorova » 08 Фев 2019, 13:38

dakota_ написа:За вас нещата са приключили с протокола и сведенията!
Опасенията ви относно действията на колегите са несериозни, все едно вие си вършите несериозно работата и мислите, че всички са като вас ;)
Ако от полицията имат въпроси към вас и те касаят показване на записите от камерите, ще ви ги покажат!


Благодря.
Опасенията ми са, че колегите 100 % имат по-важна работа от търсенето на некъв кретен :)

Иначе аз се още вярвам на полицията.
e.s.todorova
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Фев 2019, 18:34

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 08 Фев 2019, 19:19

Опасенията ви са напълно несъстоятелни!
Сред основните приоритети на полицията е издирването на кретени, слугуването на кретени, изслушване и работа с кретени. Ежедневно кретени хвърлят от балконите пари и оставят до казани с боклук хиляди левове, а ние им слугуваме на кретенизма, ежедневно се напускат произшествия и ние издирваме избягали кретени.
В работата с кретени трябва много да ни вярвате, а ние се стараем да не ви разочароваме 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 10 Мар 2019, 14:47

При цялото ми уважение dakota вие сам сте признавал,че във вашето ведомство постъпват на работа все повече и повече кретени и идиоти. Така,че опасенията на госпожата,че тези кретени няма да им се занимава с други себеподобни са напълно основателни. Като знам от няколко години какви кретени са начело на ОДМВР Варна Даниел Пашов и Никола Панчев и колко са "мотивирани" колегите ви точно заради тях да вършат каквато и да била работа. Това,че вие сте и продължавате да сте стриктен в работата си изобщо не значи,че другите не я вършат ден да мине друг да дойде по пътя на най-малкото съпротивление. Не за смачкана кола за прегазен човек мога да ви дам пример по,който случай няма и няма и да има развитие скоро.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 10 Мар 2019, 15:33

Dzingibi написа:При цялото ми уважение dakota Като знам от няколко години какви кретени са начело на ОДМВР Варна Даниел Пашов и Никола Панчев и колко са "мотивирани" колегите ви точно заради тях да вършат каквато и да била работа.......Не за смачкана кола за прегазен човек мога да ви дам пример по,който случай няма и няма и да има развитие скоро.


Не е коректно да се пишат имена по инерция и по остарели записки. Познавам и двамата колеги, с единият ме свързва и добро приятелство, освен добри думи друго не мога да кажа. Почти година вече единият колега оглавява дирекцията в Добрич и със сигурност мога да ти кажа, че Варна изгуби един добър полицейски началник, който много си разбира от работата, а Добрич спечели един много добър областен директор. Казвам го да си актуализираш информацията, явно не си от Варна и се доверяваш на стари вестници ;)
Като си го подкарал с информация, кажи и за прегазеният човек, но имай предвид, че полицията не лекува пострадали от ПТП, не обвинява, не оправдава и не съди извършители на ПТП, нашата работа е да залавяме и задържаме извършителите на престъпления!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 15 Мар 2019, 12:40

Евала уцели в десетката с Панчев. Знам,че оглавява дирекцията в Добрич аз ходя редовно на лов с предшественика му. Няма как да говориш срещу него та вие сте все софийски колеги и аз на твое място бих постъпил така. Но като казах,че уцели право в целта ей същия този началник прекрати точно всякаква работа по прегазения само след едно обаждане на Иван Павлов(братя Павлови от Ген.Тошево ако си чувал някога). Момче от охраната на тези мастити арендатори го прегази но тук те и такива като тях могат да спрат действието на закона. И изобщо от Варна съм да но отдавна се убедих,че тук в тази част на България командват ТИМ а дали ОДМВР Варна се оглавява от Пашов или Димитров( аз пък имам само добри впечатления за него) няма никакво значение. Всяко двукрако същество пък било то и комисар има цена и може да бъде принудено да свърши дадена работа или да си седи кротко. Системата ви уважаеми не работи качествено отдавна и ти го знаеш.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 16 Мар 2019, 00:21

Информацията ти е от агенция "ЕЖК", много ми се иска да видя как Директор на ОДМВР може да се обади по телефона и да прекрати ПСД при известен извършител и причиняване на смърт, много филми гледаш 8-)
ТИМ е уважавана корпорация, която в работата си не търси съдействие от полицията, но никога не отказва съдействие на полицията. В системата ни работят хора като мен и теб, както в обществото има черни овце, така и в системата ни има черни овце и ако се поровиш в интернет ще прочетеш, че ние редовно и сами си чистим кошарата от мърша!
Всеки човек си има цена, но има такива, на които не можеш да платиш цената ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот Dzingibi » 17 Мар 2019, 13:52

Приемам лафа за ЕЖК с насмешка. Само ,че не е смешно аз съм участник в тези събития не пряк но съм свидетел. Е има обстоятелства като това,че сгазения е от "мангустите" а и не пукна там на полския път а в болницата. Но това не променя факта,че момчетата го гониха пред мен като на бракониерски заешки лов не може да не си учасвал никога. И малко се поувлякоха и белята стана. А сега как е прекратено досъдебното прокуратурата ли разпореди и как известния стана неизвестен не съм се дълбал а и не ми пука. Директора е един мишок, който ще изпълнява къде ще ходи.
Виж за втората част си прав мършата при вас стана много и трябва да сте по усърдни в чистенето. И изобщо не те причислявам към тази част но помиярите станаха повече от съвестните служители.
А пък ТИМ и структурите им са обширна тема и представляват много особена икономико-политическа от части криминална организация. Доста законспирирана но добре работеща абе "тихинайци" както им викат.
Три откраднати автомобила съм си връщал с тяхно съдействие. Преди шест седем години имах неприятности с едни земи които закупих от фалшив пълномощник в последствие прокуратурата се самосезира разследващия полицай се оказа доста амбициран да докаже и мое съдействие. Наистина едно обаждане от когото трябва накара РП да излезе в болничен а графолога до колкото си спомням да даде съвсем различно становище. Така аз си останах горд собсвеник на няколко парцела до Бяла.
Dzingibi
Нов
Нов
 
Мнения: 16
Регистриран на: 27 Май 2012, 18:40

Re: Шанс да видя записи от камерите

Мнениеот dakota_ » 17 Мар 2019, 14:29

Тук вече стана като в приказката "Чорба от греховете на отец Никодим", разкъсваш се между правдата и прегрешението ;)
Сега сериозно, не знаеш нищо за Директорите на ОДМВР или си мислиш, че знаеш нещо, но това са неща, които разказват охранители колко "велики" са чорбаджиите, на които слугуват като кучета. Чувал съм всевъзможни истории от охранители, които имат наклонности да се изживяват като полицаи и по техни думи, ако си отворят устатата ще хвърчат глави минимум на Директори 8-)
Всичко това го приемам с широка усмивка и казвам, пийте си редовно хапчетата и наздраве с кока кола! :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта