Моля за съвет

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Моля за съвет

Мнениеот BornWild » 28 Окт 2017, 16:17

Здравейте на всички! Имам следният казус: новата приятелка на бившото ми гадже го подстрекава да подаде жалба срещу мен заради Кибер тормоз (изразяващ се в това, че някой от фалшив профил тормози нея и нейни близки). Обаждат ми се от Районното и въпросната инспекторка директно започва със заплахите без да ме остави да кажа каквото и да било. Нямам вина и не знам какво се случва с живота на тези двамата.
Въпросът ми е как да процедирам в този случай? Какво да направя и как да защитя себе си от подобни обвинения и да докажа, че нямам общо с техният случай?
BornWild
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Окт 2017, 16:04

Re: Моля за съвет

Мнениеот dakota_ » 28 Окт 2017, 18:45

Това са банални драми в стил "искрено и лично". Полицията не жени, не развежда, не сдобрява... не изплаща издръжки и неплатени наеми.... и още куп неща... но това не пречи на гражданите да занимават полицията с глупости.
Какво да направиш - не отговаряш на непознати или нежелани повиквания по телефона, ако има необходимост районният инспектор ще те призове в управлението за справка!
Длъжна си да се явиш и да дадеш обяснения какво знаеш по повод призоваването.
Не трябва да доказваш нищо, има презумпция за невинност!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Моля за съвет

Мнениеот BornWild » 28 Окт 2017, 19:23

Изобщо не ми се занимава с подобен тип неща. Мина почти година от раздялата ни. Имам си мой личен живот. НО това се случва за ВТОРИ път по същата причина ии вече не са просто прищявки. Потресена съм колко е елементарно да си ходиш до полицията и да си пускаш жалбички за какво ти душа иска без да си сигурен, без да си проверил. В такъв случай и аз да подам една за лъжа и клевета. Въпросната е решила, че всеки, който и вреди по някакъв начин не е никой друг, а аз и как да съм сигурна че след месец- два пак няма да получа НОВА жалба
BornWild
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Окт 2017, 16:04


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron