Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот dakota_ » 03 Юни 2017, 13:33

Малко по-горе ти бях казал, че се работи по жалбата ти и обезателно ще получиш отговор, но ти обладан от лудостта си и заслепен от омраза към полицията предпочете да не вярваш.
Колегите са си свършили безпогрешно работата, обработили са те съгласно процедурите по ЗМВР и всичко е приключило в твоя полза.
Намери полицаите участвали в мероприятието и ги почерпи за добре свършената работа. За лице обявено за ОДИ и въоръжено с КНО си минал по тънката лайстна и си голям късметлия. Явно Великден си е казал думата, но за в бъдеще да знаеш, че не всеки ден е Великден и бъди много внимателен!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот brb » 06 Юни 2017, 22:12

dakota_ написа:Малко по-горе ти бях казал, че се работи по жалбата ти и обезателно ще получиш отговор, но ти обладан от лудостта си и заслепен от омраза към полицията предпочете да не вярваш.
Колегите са си свършили безпогрешно работата, обработили са те съгласно процедурите по ЗМВР и всичко е приключило в твоя полза.
Намери полицаите участвали в мероприятието и ги почерпи за добре свършената работа. За лице обявено за ОДИ и въоръжено с КНО си минал по тънката лайстна и си голям късметлия. Явно Великден си е казал думата, но за в бъдеще да знаеш, че не всеки ден е Великден и бъди много внимателен!

Не мразя никого. Омразата е отровна слабост.
Но утре съм призован в сектор "ППВОО" на Криминална. И то - пак са ме проследили с GPS, защото си вървя по едни криви улички маскиран по шорти, джапанки, потник и идиотка, та изведнъж една полицейска кола набива спирачки и изскача неизвестен полицай и ми връчва призовката. Добре, че по навик си бях с пистолета под потника, та реагирах автоматично.
Явно пак ще правят опит да ме трепят. Докато успеят. В момента си стягам оръжията и отивам добре подготвен. Няма да им се дам лесно.
Виждам коментарите и знам, че ви е майтап, но ако не пиша повече тук, то ще четете вдругиден по медиите за касапница в Криминална.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот PAOLON » 06 Юни 2017, 23:00

Баси.Тоя ако има КНО,такива като ДАКОТА трябва да бъдат прибити с камъни.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот dakota_ » 06 Юни 2017, 23:25

Ти си абсолютно прав за това, което пишеш. Този вече няма разрешително за КНО... По места контрола е много занижен при издаване на разрешителни за носене на КНО...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот vladimirov17 » 07 Юни 2017, 22:29

brb написа:
dakota_ написа:Малко по-горе ти бях казал, че се работи по жалбата ти и обезателно ще получиш отговор, но ти обладан от лудостта си и заслепен от омраза към полицията предпочете да не вярваш.
Колегите са си свършили безпогрешно работата, обработили са те съгласно процедурите по ЗМВР и всичко е приключило в твоя полза.
Намери полицаите участвали в мероприятието и ги почерпи за добре свършената работа. За лице обявено за ОДИ и въоръжено с КНО си минал по тънката лайстна и си голям късметлия. Явно Великден си е казал думата, но за в бъдеще да знаеш, че не всеки ден е Великден и бъди много внимателен!

Не мразя никого. Омразата е отровна слабост.
Но утре съм призован в сектор "ППВОО" на Криминална. И то - пак са ме проследили с GPS, защото си вървя по едни криви улички маскиран по шорти, джапанки, потник и идиотка, та изведнъж една полицейска кола набива спирачки и изскача неизвестен полицай и ми връчва призовката. Добре, че по навик си бях с пистолета под потника, та реагирах автоматично.
Явно пак ще правят опит да ме трепят. Докато успеят. В момента си стягам оръжията и отивам добре подготвен. Няма да им се дам лесно.
Виждам коментарите и знам, че ви е майтап, но ако не пиша повече тук, то ще четете вдругиден по медиите за касапница в Криминална.
Моля те не прави касапници в Криминална,изчакай да ти връча призовка за КАТ,сигурно си пресякъл малките улички извършвайки някакво нарушение на ЗДвП.А като се явиш в КАТ,стреляй хаотично и си вземи и незаконните боеприпаси...когото и да уцелиш,все ще има защо :D
vladimirov17
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Авг 2015, 15:41

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот vladimirov17 » 07 Юни 2017, 22:39

dakota_ написа:Ти си абсолютно прав за това, което пишеш. Този вече няма разрешително за КНО... По места контрола е много занижен при издаване на разрешителни за носене на КНО...
Дакота,дано освен разрешителното му е отнето и оръжието,че чак почвам да се плаша...,като знам,на колко подобни индивида обръщам гръб по време на работа,чак се чудя,как ги докарах почти до 40 лазарника
vladimirov17
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Авг 2015, 15:41

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот brb » 08 Юни 2017, 11:32

vladimirov17 написа:
dakota_ написа:Ти си абсолютно прав за това, което пишеш. Този вече няма разрешително за КНО... По места контрола е много занижен при издаване на разрешителни за носене на КНО...
Дакота,дано освен разрешителното му е отнето и оръжието,че чак почвам да се плаша...,като знам,на колко подобни индивида обръщам гръб по време на работа,чак се чудя,как ги докарах почти до 40 лазарника

Странни хора сте вие, с вече изкривена професионално психика!
Без да ме познавате, без да знаете за какво иде реч, веднага се нахвърляте върху ми.
А пък, когато се легитимирам, отказвате да се срещнем, както вече няколко човека тук, от форума.
Нямаше, за ваше нещастие, никакви негативи за мен, поне от разпита ми в ППВОО. Призоваха ме, отидох, сдадох оръжието с мунициите, подписах обясненията си, върнаха ми оръжието и мунициите, тръгнах си.
Даже си поприказвахме насаме с постовия. Сериозен полицай! Само десет процента от полицаите да са като него и в МВР-то ще тръгнат нещата в положителна посока!
СПЕЦИАЛНО ЗА ДАКОТА: Хайде, поспри се малко! Имам си и разрешително, и КНО! Даже - две.
Та стига си лъгал и пускал димки.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Какъв е срокът за отговор на жалба срещу полицейско насилие?

Мнениеот web002 » 22 Ное 2018, 20:09

Преди 11-12 години един плевенски полицай ме заплаши, че ще ме "потроши" от бой, точно на 50 метра от тамошното им ОД на МВР, защото при проверката му отговорих, че ще подам жалба срещу него и ще го съдя, заради това, че нарича тогавашната ми приятелка с нецензурни епитети. Бяхме на 22-23 години, последна може би година в университета, и бяхме отишли на екскурзия до там с нея. Предишният ден бяхме на посещение в Роженския манастир и ни се наложи цяла нощ да пътуваме до циганския бастион Плевен. Със зачервените очи мигахме срещу онзи тулуп и един час мъчихме да разберем какво иска от нас. Няколко дни след тези събития тя получи някакво страхово разстройство или невроза, и започна да говори и подскача насън. Наложи ѝ се да опита да лекува състоянието, в което беше изпаднала. Едва няколко години след тези събития започнах да загрявам, че питекът в униформа вероятно е имал сексуални намерения към нея. Не знам, може агресията му да е била насочена към мен, защото не може да изклати нея, и, ако беше сама, може би щеше да го стори против волята ѝ. Плевенчанки се славят като леки жени и униформеният бандит си е помислил, че женското до мен е плевенско, което трябва да е винаги готово да му "пусне". Иначе униформената мутроподобна хиена изглеждаше семейна, с жена и деца.
Не че мутрата ни състави акт или нещо подобно, просто си остана незабравимо преживяване в нашите спомени. До ден днешен, когато се чуваме с нея от време на време, се сещаме за тази случка.
Луда глава е тази жена... преди две години ѝ бяха спретнали гражданско дело за някаква обида на униформено прасе, което я оглеждало в задника пред двете ѝ деца. След това мъжът ѝ издирил униформената мутра, заради която станала цялата тази гавра, и се опитал да го нашамари нещо, най-малкото за да го научи на обноски и морал. В крайна сметка и той го отнесъл.
Всеки от нас, цивилните, малко или много е имал досег с униформени бандити и мутри от цяла България. Въпрос на воля е да се противопоставим на посегателствата и престъпленията им.
"Ако не си на Персин, ще дробиш камъни на кариерата, моето момче... докато си жив", изругава ушанката милиционер, забивайки препикана кубинка в коляното на жертвата...
web002
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 22 Ное 2018, 01:07

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта