Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот dakota_ » 01 Май 2017, 17:21

Колкото и пъти да задаваш този въпрос, всеки път ще получаваш все един и същи отговор 8-)
В случай като твоят въоръжените граждани задължително слушат и изпълняват разпорежданията на униформените. След приключване на проверката, ако имаш въпроси и си останал неудовлетворен от начин на протичане на проверката имаш право да се жалваш!
Всеки опит да осуетиш полицейска проверка при това въоръжен може да доведе до това да ти духа кон за врата и не само там, да те разпънат на кръст, както и да обереш пепелта по земята.
Който няма интелектуални затруднения разбира веднага, който има интелектуални затруднения разбира по трудният начин!
Сега бягай се оплаквай на мама си и тате си и не ни занимавай повече с характеропатията си!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот сигма3 » 01 Май 2017, 18:20

brb написа:... толкова ли е трудно да получа отговор, вместо да чета лични нападки ...

Колко пъти да ти бъде отговорено!?!?!
Сега,това че не можеш да зацепиш ,няма как да го коригираме във форума и за това те насочваме към специалист.Трябва ти лекарска помощ,не полицейска.
Когато всички казват "бяло" ,а ти "черно",замисли се(ако можеш) кой не е нормален.:)))
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот сигма3 » 01 Май 2017, 18:39

brb написа:Нормален съм и не се крия, за разлика от всички вас, клавиатурни Рамбовци!

Дали си нормален,едни други хора трябва да преценят,но тук доста народ се съмнява....много!
Не се криеш,а имена ,град ,адрес....не виждам никъде да си написал......май малко те е страх,признай си!:))))
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот osata » 01 Май 2017, 22:25

Човекът е подал писмена жалба до началника на управлението, като в законоустановения срок ще получи официален отговор.
Каква и при какви обстоятелства е била ситуацията, на какво място, денем, нощен, на масово мероприятие, особености на държанието на лицето и т.н. не знаем, не е уточнено и можем само да гадаем и да даваме повод на различни читатели да тълкуват по още по-различен начин нещата. Истината често е "там някъде". Само хора, сблъсквали се с реални ситуации могат да осъзнаят и разберат често неразбираните от наблюдателите полицейски действия.
Да чакаме отговора по жалбата :idea:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот малкия » 09 Май 2017, 18:42

[quote="brb"
....
Нормален съм и не се крия, за разлика от всички вас, клавиатурни Рамбовци!
Може и да се нормален, но реакциите ти не са.

Крием се, а? Хайде - както вече ти го каза един колега - поогледай ми профила. Име и месторабота има ли? Има - за разлика от твоята дълбока анонимност.

У вас е силата и разположени зад бюрата си, се чувствате всесилни. Затова и обиждате и злоупотребявате с власт.

организираните полицейски престъпни групи

клавиатурни Рамбовци

Никого не обиждаш, а? :D

Не съм психолог, уважаеми анонимни приятелю, но дълбоко се съмнявам, че имаш право да носиш оръжие. Съдейки по някои реакции, това може да бъде опасно - за теб и за околните.

А сега се разкарай някъде другаде да ръсиш мозък.

В този форум съм много отдавна и едно мога да твърдя - по принцип отношението към външни за системата граждани е доброжелателно. Стига да не повтарят твърде често една и съща глупост или - както в твоя случай - да не станат откровено агресивни и да почнат да сипят обиди.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот brb » 19 Май 2017, 20:11

Измина повече от месец, а отговор нямам. Явно е, че полицията ще покрие случая. Даже и не са ме извикали за обяснения, което е доказателство, че вече се замазват следите.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот dakota_ » 19 Май 2017, 20:55

Явно казуса ти е с висока степен на фактическа и правна сложност 8-) Може да не си поставен под запрещение, да ти се назначи попечител... Процедурата е сложна и дълга, но търпение му е майката, работи се по случаят ти и дано получиш нужната помощ и подобрение от специалистите ангажирани с твоя случай!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот brb » 19 Май 2017, 21:10

Дакота, пак почна с бъзиците!
Ето как разсъждавам и ми е интересно къде греша. Нали сте криминалисти, не ви ли се мисли?
---------------
Полицай получава моята жалба по случая. Чете я.
В нея описвам как група полицаи са направили опит за убийството ми, но само случайните свидетели не са им позволил да довършат опита си. Директно ги обвинявам, като описвам как са ме разчекнали безпричинно и са размахвали заредено оръжие зад гърба ми. Подписвам се.
Полицаят си казва "Бре, тоя кретен е изперкал, ама не мога да го оставя така, защото обвинява полицаи в опит за убийство.". После ме регва в базата данни и вижда, че съм сериозно въоръжен с бойни оръжия. Вижда, че нямам заболявания или престъпления,
Тогава се сеща, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да ме призове за писмени обяснения, за да не сгази лука той самият. Преди това, все пак, споделя с началника си ситуацията и получава заповед да не бърка случая и да го замаже, защото лицето (тоест - аз) съм под наблюдение със СРС и не трябва да пречи на ОППГ-то (организираната полицейска престъпна група) да ме елиминира.
Затова и не ме призовават вече повече от месец.
----------------------
Днес бях в деловодството на полицията и проверих - жалбата ми е замразена и е без движение повече от 3 седмици. А при наличие в нея на писмени конкретни обвинения срещу трима полицейски служители за недовършен опит за убийство, това е доста, доста подозрително и навява мисли за обоснованост на жалбата ми.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот dakota_ » 19 Май 2017, 22:32

brb написа:Дакота, пак почна с бъзиците!
Ето как разсъждавам и ми е интересно къде греша. Нали сте криминалисти, не ви ли се мисли?
---------------
Полицай получава моята жалба по случая. Чете я.
В нея описвам как група полицаи са направили опит за убийството ми, но само случайните свидетели не са им позволил да довършат опита си. Директно ги обвинявам, като описвам как са ме разчекнали безпричинно и са размахвали заредено оръжие зад гърба ми. Подписвам се.
Полицаят си казва "Бре, тоя кретен е изперкал, ама не мога да го оставя така, защото обвинява полицаи в опит за убийство.". После ме регва в базата данни и вижда, че съм сериозно въоръжен с бойни оръжия. Вижда, че нямам заболявания или престъпления,
Тогава се сеща, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да ме призове за писмени обяснения, за да не сгази лука той самият. Преди това, все пак, споделя с началника си ситуацията и получава заповед да не бърка случая и да го замаже, защото лицето (тоест - аз) съм под наблюдение със СРС и не трябва да пречи на ОППГ-то (организираната полицейска престъпна група) да ме елиминира.
Затова и не ме призовават вече повече от месец.
----------------------
Днес бях в деловодството на полицията и проверих - жалбата ми е замразена и е без движение повече от 3 седмици. А при наличие в нея на писмени конкретни обвинения срещу трима полицейски служители за недовършен опит за убийство, това е доста, доста подозрително и навява мисли за обоснованост на жалбата ми.


Никъде не грешиш, доводите ти са железни. С това трябваше да започнеш, че си под наблюдение със СРС. Ако си само на мероприятие "Пирин" очаквай отговор по жалбата си най-малко след три месеца. Ако са те включили на мероприятия "Пирин" и "Родопи" очаквай отговор след шест месеца.
Барикадирай се добре и знай, че колегите от реализацията щурмуват почти винаги на разсъмване по първи петли... Това да не те плаши, ще те елиминират само докато те отведат до здравното заведение да те предадат за работа по компетенция. Майтап настрани, но дано ти помогнат, че това не е живот твоето, а всеки заслужава правото на достоен живот и щастие. Желая ти успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Заповед от униформено нелегитимирало се лице

Мнениеот brb » 19 Май 2017, 23:31

dakota_ написа:
brb написа:Дакота, пак почна с бъзиците!
Ето как разсъждавам и ми е интересно къде греша. Нали сте криминалисти, не ви ли се мисли?
---------------
Полицай получава моята жалба по случая. Чете я.
В нея описвам как група полицаи са направили опит за убийството ми, но само случайните свидетели не са им позволил да довършат опита си. Директно ги обвинявам, като описвам как са ме разчекнали безпричинно и са размахвали заредено оръжие зад гърба ми. Подписвам се.
Полицаят си казва "Бре, тоя кретен е изперкал, ама не мога да го оставя така, защото обвинява полицаи в опит за убийство.". После ме регва в базата данни и вижда, че съм сериозно въоръжен с бойни оръжия. Вижда, че нямам заболявания или престъпления,
Тогава се сеща, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да ме призове за писмени обяснения, за да не сгази лука той самият. Преди това, все пак, споделя с началника си ситуацията и получава заповед да не бърка случая и да го замаже, защото лицето (тоест - аз) съм под наблюдение със СРС и не трябва да пречи на ОППГ-то (организираната полицейска престъпна група) да ме елиминира.
Затова и не ме призовават вече повече от месец.
----------------------
Днес бях в деловодството на полицията и проверих - жалбата ми е замразена и е без движение повече от 3 седмици. А при наличие в нея на писмени конкретни обвинения срещу трима полицейски служители за недовършен опит за убийство, това е доста, доста подозрително и навява мисли за обоснованост на жалбата ми.


Никъде не грешиш, доводите ти са железни. С това трябваше да започнеш, че си под наблюдение със СРС. Ако си само на мероприятие "Пирин" очаквай отговор по жалбата си най-малко след три месеца. Ако са те включили на мероприятия "Пирин" и "Родопи" очаквай отговор след шест месеца.
Барикадирай се добре и знай, че колегите от реализацията щурмуват почти винаги на разсъмване по първи петли... Това да не те плаши, ще те елиминират само докато те отведат до здравното заведение да те предадат за работа по компетенция. Майтап настрани, но дано ти помогнат, че това не е живот твоето, а всеки заслужава правото на достоен живот и щастие. Желая ти успех!

Придворен шут на форума!
С теб не може да се дискутира сериозно.
Предостатъчно ме проверяваха вече - и КОС-аджиите, и Психото, и кой ли не. Та нали, ако имах и най-малкото отклонение, щяха да са ме прибрали отдавна.
Днес писах и до министъра, та белким се размърдат. Убеден съм, че не знаят как да реагират.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron