Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Мнениеот Надя Йорданова » 04 Апр 2017, 18:22

Здравейте,
Без да влизам в подробности, в момента лежа в болница след извършено престъпление. Боли ме глава бая. :D Диазепамът помага, макар че съм замаяна и още сънувам какво ми се случи и плача. Опитвам се да намеря нещо позитивно, което да ме развлича и попаднах на този форум. Вашата професия е aдски неблагодарна и искам поне аз да кажа какво направиха колегите ви:
- дойдоха при мен на крака да вземат показанията ми;
- попитаха ме как съм и се държаха много мило;
,- информираха ме зя правата ми;
- взеха навременни и адекватни мерки за залавяне на извършителя доколкото рязбирам оредвид състоянието ми в момента.
Наистина не мога да пиша,много, но искам,да попитам, когато всичко свърши - какво биха искал да открие един полицай на бюрото си на идване на работа?
Надя Йорданова
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Апр 2017, 18:01

Re: Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Мнениеот dakota_ » 04 Апр 2017, 23:25

Изчакай да мине действието на диазепама, както и болките в главата и пак пиши, но този път по-разбрано за да стане ясно и на теб и на нас какво питаш :)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Мнениеот катюша » 05 Апр 2017, 07:03

Аз бих искала да открия празно бюро :) Секторният да ни събере в кабинета си, да извади табла с виенски кифли, каната с кафе и да каже - копелета, черпете се, днес няма работа и после се спасявайте кой на къде хване 8-)
А дано, ама надали :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Мнениеот Надя Йорданова » 06 Апр 2017, 14:52

Исках да попитам какво ядене да занеса на колегите ви като благодарност от гражданите. На какво биха се зарадвали, няма ли някакви предпочитания? :) Мерси, главата още ме боли, но Диазепамът мина.
Надя Йорданова
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Апр 2017, 18:01

Re: Какво си хапват полицаите във 2-ро РУП София?

Мнениеот dakota_ » 06 Апр 2017, 21:55

Благодарен гражданин това е като честна жена, всички са чували за такива, но никой не е срещал на живо такова нещо :D
Ядене не се носи, носи се пиене и се пие за здраве :)
Водка Белуга и солена сельодка с лук... Пиенето на такъв еликсир ще помогне и при теб да ти мине главоболието ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта