Съвет срещу тормоз.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Съвет срещу тормоз.

Мнениеот Lalova » 14 Фев 2017, 15:41

Само на педагог не се опитвайте да се правите пред мен. Виждам, че сте последовател на Макаренковската школа. В училищата имаше програма полицаи в класната стая. Какво се получава, идва полицай да води лекция по пътна безопасност. Какво ми направи впечатление, като си тръгна се качи в автомобила си, потегли без да си е сложил предпазният колан, не си пусна дневните светлини и отне предимството на пешеходците на пътеката пред училището.
Най-големите нарушители на ЗДвП, които остават ненаказани идват да изнасят лекция по безопасност на движението.
Отговора ви е на йезуит, така ловко се опитвате да манипулирате с отговорите си, че съм абсолютна сигурна, че еднакво добре може да адвокатствате и на престъпниците и пострадалите от престъпниците. Според зависи кой ви плаща и за какво ви плаща.
Lalova
Нов
Нов
 
Мнения: 13
Регистриран на: 09 Юли 2016, 15:23

Re: Съвет срещу тормоз.

Мнениеот dakota_ » 14 Фев 2017, 19:15

Lalova написа:Само на педагог не се опитвайте да се правите пред мен. Виждам, че сте последовател на Макаренковската школа. В училищата имаше програма полицаи в класната стая. Какво се получава, идва полицай да води лекция по пътна безопасност. Какво ми направи впечатление, като си тръгна се качи в автомобила си, потегли без да си е сложил предпазният колан, не си пусна дневните светлини и отне предимството на пешеходците на пътеката пред училището.
Най-големите нарушители на ЗДвП, които остават ненаказани идват да изнасят лекция по безопасност на движението.
Отговора ви е на йезуит, така ловко се опитвате да манипулирате с отговорите си, че съм абсолютна сигурна, че еднакво добре може да адвокатствате и на престъпниците и пострадалите от престъпниците. Според зависи кой ви плаща и за какво ви плаща.


Нищо не виждате и се оказва, че и не можете да мислите правилно. Макаренко го отричат хора като вас, които изобщо не познават неговата школа, но го отричат, защото така са чули или така им е казано. При Макаренко основното на което набляга е съзнанието и чувството за отговорност. Това е свързано с труд и осъзната дисциплина, образно казано хомосапиенс...говорене, разсъждения и самоанализ... Ние в полицията ползваме продукта, който ни подавате от българското училище... В последно време ни създавате сериозни затруднения с бракуваната си стока, която бълвате на пазара само и само да си подсигурите заплатите и да сте на работа. При този разклад на нещата нямате право да се оплаквате, защото от брака, които ни подавате, ние гледаме да изровим нещо по-качествено и да опитаме от него да направим полицай!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Съвет срещу тормоз.

Мнениеот катюша » 17 Фев 2017, 19:14

Lalova написа:Вие прочетохте ли, че ученик търси съвет!!!
Може ли служител на реда да даде съвет на дете да се превърне в разбойник. После учителите не ги възпитаваме добре и училището е виновно, а полицията прочетох, че отново си е свършила работата и повече не трябва да бъде безпокоена!
Изумена съм от съвета ви и не вярвам на очите си, че давате съвет на ученик да си разчиства сметките с бой!
Хайде вуйчо му може да е простак и да не мисли, ама вие на нивото на вуйчо му ли падате.
Ами, ако докато го кръщават /какъв цинизъм/ го пребият и умре, кой ще бъде виновен.
Боже, в каква държава живеем!


Вие нали искахте братя Галеви да ви защитават като не може полицията да ви защити ;) Ако имахте възможност да се докопате до тия, които ви измамиха с фалшивите пари какво бихте ги направили и не изпитвате ли изкушението да ги стиснете за гушките 8-)
Ще тормози някакъв главоч майка му, ще го привикват в полицията и няма да отбира от дума и те да стоят и да му белят портокал ли?
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron