връщане на работа в мвр след доброволно напускане

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

връщане на работа в мвр след доброволно напускане

Мнениеот hristo_hristov » 05 Окт 2016, 17:32

Здравейте,след 8г.в системата реших да напусна тъй като неможах да осигуря дом за моето семейство и поех по европата да карам камион да събирам пари,и имам такъв въпрос.
Възможно ли е връщане в МВР след като съм напуснал по собствено желание?Благодаря.
hristo_hristov
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Окт 2016, 17:31

Re: връщане на работа в мвр след доброволно напускане

Мнениеот dakota_ » 05 Окт 2016, 21:52

Какъв мотив може да има МВР да те върне обратно на служба след като един път доброволно си напуснал системата?
Може след 2-3 години отново да решиш да напуснеш системата, този път пък да събираш пари да купиш леки автомобили на децата си...
Виж какво пише тук:
dsuzunov написа:На днешния ден, преди 32 години облякох униформата.

И така до ден днешен колегата Узунов служи и продължава да служи.
Не е ли по-добре за теб да си караш камионите и да си далеч от МВР, а и на МВР няма да липсваш!
Бил си по чужбина, получавал си парите си в евро, при нас заплатата на новобранец е 350 евро, но не на седмица, а на месец и няма перспектива да се вдигне в скоро време.
Преди няколко месеца такъв въпрос ми зададе бивш колега напуснал по собствено желание да работи в скандинавските страни като черноработник за повече пари. Отговорих му, чер има възможност, но само възможност, реално трудно би могло да се случи.
Имам у дома една женица, която още първите години на службата ми ме изяде да напускам МВР и да ставам следовател или прокурор, имаше възможност да избирам... Отказах въпреки, че ми отрови живота след това... и въпреки, че по едно време имахме огромна нужда от пари и съм разтоварвал нощем вагони на гарата без да ме знае никой какъв съм...
За мен човек трябва като си избере професия да е за цял живот, почне ли да я сменя и да се върти напред-назад, значи нещо му куца... Ти искаш да бъдеш най-добрият шофьор на камиони сред полицаите и обратното 8-) Кофти е, но ако питаш мен се откажи, ако пък решиш да пробваш, ще те откажат представителите на МВР ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта