Бездомни кучета!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Бездомни кучета!

Мнениеот Nikoleta » 11 Юли 2016, 19:39

Здравейте, обръщам се към вас, макар да не съм сигурна вече дали ще може да ми помогнете.
Проблема е с бездомно куче, което вчера ме нахапа по крака. Минавам по една квартална улица без да видя куче наоколо и изведнъж усетих, че се заби нещо в крака ми и много ме заболя. Като погледнах това беше бездомно куче. Захапа ме два пъти и дали от виковете ми, дали от страх избяга. Обадих се в полицията, но странното беше, че ме отрязаха под предлог, че не е за тях случая. Обадих се в бърза помощ, изпратиха линейка, откараха ме, прегледаха ме, биха ми инжекция и сега ми предстои лечение.
Защо полицията отказа да приеме сигнала ми и кой носи отговорност за бездомните кучета.
Nikoleta
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Юли 2016, 18:36

Re: Бездомни кучета!

Мнениеот dakota_ » 11 Юли 2016, 20:17

Nikoleta написа:Здравейте, обръщам се към вас, макар да не съм сигурна вече дали ще може да ми помогнете.
Проблема е с бездомно куче, което вчера ме нахапа по крака. Минавам по една квартална улица без да видя куче наоколо и изведнъж усетих, че се заби нещо в крака ми и много ме заболя. Като погледнах това беше бездомно куче. Захапа ме два пъти и дали от виковете ми, дали от страх избяга. Обадих се в полицията, но странното беше, че ме отрязаха под предлог, че не е за тях случая. Обадих се в бърза помощ, изпратиха линейка, откараха ме, прегледаха ме, биха ми инжекция и сега ми предстои лечение.
Защо полицията отказа да приеме сигнала ми и кой носи отговорност за бездомните кучета.


Нашата помощ ще е колкото да спестите 50 лв. адвокатска консултация :)
При такива като вашият случай обажданията трябва да са до тел.112 и сигнала се предава по компетенция. Случката е неприятна и Бърза помощ е правилният начин на действие, след това медицинско освидетелстване и завеждане на съдебен иск срещу Кмета на Общината. Бездомните кучета са грижи и задължение на общината! Отивате при адвокат да ви напише и внесе иск срещу общината и да ви представлява пред съда. Делото ще го спечелите и ще получите обезщетение между 1500-2500 лв. Едни оплаквания като страх от кучета след случката, лош съм, кошмари... като може да ги скрепите с едно посещение при психиатър и документ... нещата при психиатъра са лесни, там и здрав човек да влезе ще излезе с изписани успокоителни и антидепресанти, които нищо няма да му помогнат, но вас може да са от полза за обезщетението ;)... едни оплаквания от постоянни болки при стъпване и т.н...
Общините си заслужават всичко свързано с обезщетения за бездомни кучета... нищо не правят, дали са възможност на едни лапачи да прибират пари от данъкоплатците за псевдогрижи за бездомните животни като тяхна основна грижа не са кучетата, а личното им обогатяване на чужд гръб...
Преди години нямаше бездомни кучета, но милицията се грижеше за това и нещата се решаваха лесно и просто..., но сега трябва да сме хуманни и да имаме европейски ценности.
Желая ви успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта