Задържане в РПУ след установен прием на наркотици

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Задържане в РПУ след установен прием на наркотици

Мнениеот dobibg » 21 Фев 2016, 21:05

Дъщеря ми е на 19г. и е наркозависима.8 месеца се лекува в ТО Феникс, но сега положението е изключително сериозно. Отново е в същия тип среда. Има ли начин за рутинна проверка и след установен прием на наркотик, тя да бъде задържана?
dobibg
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Фев 2016, 20:23

Re: Задържане в РПУ след установен прием на наркотици

Мнениеот dakota_ » 21 Фев 2016, 22:05

dobibg написа:Дъщеря ми е на 19г. и е наркозависима.8 месеца се лекува в ТО Феникс, но сега положението е изключително сериозно. Отново е в същия тип среда. Има ли начин за рутинна проверка и след установен прием на наркотик, тя да бъде задържана?


Бъркате полицията с лечебно заведение от което се нуждае дъщеря ви.
Дъщеря ви е болна и в полицията не може да бъде лекувана, дори да бъде задържана, това задържане няма да е за повече от 24 часа.
Задайте си въпроса, защо дъщеря ви е отново в тези среди и какво правите вие като семейство да помогнете на дъщеря ви да не е отново в тези среди.
Ако дъщеря ви е агресивна, заплашва живота и здравето ви на вас, на околните,опасна е за собственият си живот и здраве...пуснете жалба до Прокуратурата. Прокуратурата е тази, която ще се произнесе по случая.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Задържане в РПУ след установен прием на наркотици

Мнениеот dobibg » 21 Фев 2016, 23:03

Благодаря, че въпреки съдният ви тон ми отговорихте на въпроса!
dobibg
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Фев 2016, 20:23

Re: Задържане в РПУ след установен прием на наркотици

Мнениеот dakota_ » 21 Фев 2016, 23:34

Няма за какво да ми благодарите. Просто се погрижете за детето си, но не като пишете жалби до прокуратурата или полицията. Нито полицията, нито прокуратурата ще свършат вашата работа да помогнете на детето си.
Не ми се иска да се впускам в подробности какви мискини се крият зад фасадата "терапевтична общност" и какви пари печелят от нещастието на деца и семейства като вашето.
Помислете къде сте му изпуснали края и какво може да направите вие като родители да спасите детето си от това ужасно заболяване.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта