Купих кола без да я прехвърля.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот ArmedWing » 21 Юли 2015, 22:40

Да, не бях сам, с мен бяха още 4 души, а от страна на автокъщата 2. И значи дори и да карам чужда кола, няма да имам проблем и да съм в нарушение. Много странна работа, изумяват ме тези закони.
ArmedWing
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Юли 2015, 12:40

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот dakota_ » 21 Юли 2015, 23:05

Толкова ясно са ти обяснили всичко, че дори на разследващ полицай ще стане ясно от толкова обяснения :D
Действай по текста и друг път внимавай като даваш пари за автомобил да не ходиш след това пеша с празна торбичка ;)
Напоследък много "шарани" дадоха пари за климатици, но вместо да им духа климатик се охлаждат със студена вода от чешмата :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот ArmedWing » 21 Юли 2015, 23:10

А какво ще стане ако ме мотаят дълго време с това прехвърляне? Аз имам преглед да минавам и данък да платя, ако ги направя тези неща и започна да карам, без да е прехвърлена, няма да имам проблем, така ли? А при евентуален опит от тяхна страна да я обявят за крадена, имам свидетели, но дали полицията би заела моята страна?
ArmedWing
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Юли 2015, 12:40

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот dakota_ » 21 Юли 2015, 23:29

Ако продължиш все така в същият дух, ще стане напълно ясно, че в сайта се е регистрирал Пенчо Питанката!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот mrbean » 26 Юли 2015, 11:38

На твое място, бих избомбил някоя градска камера със 100+км/ч, та да има стимул собственика да завърши сделката... всъщност, дори да се съгласи, ей така, за назидание, бих минал 2-ри път, за да знае да не прави така повече.
mrbean
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 16 Авг 2014, 02:40

Re: Купих кола без да я прехвърля.

Мнениеот dakota_ » 26 Юли 2015, 12:11

Даваш му съвет как да си го вкара два пъти и дори рискува така да го заклини, че после и с тирбушон да не може да си го извади.
Може да мине и през 3 камери, парите му са в собственика на автомобила и той ще плати глобите с неговите пари. После ще си прибере обратно автомобила и ще го продаде по същият начин на друг аджамия купувач като него...
Хората са казали, че докато има говеда, ще има и касапи да колят говедата...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта