как да кандидатствам в СОБТ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот codename47 » 26 Апр 2010, 21:10

здрабей те. изкам да попитам тъй като видях,че това е единственото място на което мога да задам въпрос. Та какво е наобходимо да притежава човек като документи, и какви са начините за постъпване на работа в СЛУЖБА СОБТ, ще съм много благодарен на тези който могат да ме ориентират какво да направя и каде да отида. Благодаря предварително ;)
ONE SHOT , .... ONE KILL
codename47
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Апр 2010, 19:02
Местоположение: София

Мнениеот osata » 26 Апр 2010, 21:24

codename47 написа:здрабей те. изкам да попитам тъй като видях,че това е единственото място на което мога да задам въпрос. Та какво е наобходимо да притежава човек като документи, и какви са начините за постъпване на работа в СЛУЖБА СОБТ, ще съм много благодарен на тези който могат да ме ориентират какво да направя и каде да отида. Благодаря предварително ;)


Тъй като за това поделение липсва "разкриване на картите", е най-добре да отидеш в работен ден и да говориш на място. Отиваш, обясняваш на служителя на входа, че желаеш да се срещнеш с някого от ръководния състав за да кандидатстваш за там.
А иначе документите, които са ти нужни са същите като за всеки кандидатстващ за служба в МВР. Разликата е, че за там се изискват специфични физически умения, издръжливост и психика.
А иначе малко полезна информация относно постъпване в МВР може да намериш тук - viewforum.php?f=36 , както и на официалната страница на Човешки ресурси МВР - http://www.dhr.mvr.bg/Competition/work_mvr.htm
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот codename47 » 26 Апр 2010, 21:39

Много ти благодаря, само,че не знам каде им е централата смисал преди маu бяха на враня в началото на Cофия но сега ми казаха,че там са жандармеристите.... Благодаря за линка с информацията само ме посаветвай каде да отида :D :D
ONE SHOT , .... ONE KILL
codename47
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Апр 2010, 19:02
Местоположение: София

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот cz75bdpolice » 26 Апр 2010, 21:52

codename47 написа:Много ти благодаря, само,че не знам каде им е централата смисал преди маu бяха на враня в началото на Cофия но сега ми казаха,че там са жандармеристите.... Благодаря за линка с информацията само ме посаветвай каде да отида :D :D

СОБТ е в поделението във Враня в началото на София.Първия вход е на Жандармерията а за СОБТ е следващия.Обаче има изискване за минимум 3 години служба в системата на МВР.
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот codename47 » 26 Апр 2010, 21:59

Благодаря ти много наистина,.. най добре ще отида до там ще поговоря и ще видя какво ще ми кажат.... Ако наистина трябват 3 години в системата кофти ... а по въпроса с 68-ма б-а ?? запознат ли си доколкото знам и те са нещо подобно като СОБТ.
ONE SHOT , .... ONE KILL
codename47
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Апр 2010, 19:02
Местоположение: София

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот osata » 26 Апр 2010, 22:03

За там полезна информация може да ти даде oto skorzeni , можеш да му пишеш на Лични съобщения от тук - memberlist.php?mode=viewprofile&u=260
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот BARETATA » 26 Апр 2010, 22:13

codename47 написа:Благодаря ти много наистина,.. най добре ще отида до там ще поговоря и ще видя какво ще ми кажат.... Ако наистина трябват 3 години в системата кофти ... а по въпроса с 68-ма б-а ?? запознат ли си доколкото знам и те са нещо подобно като СОБТ.


Един съвет пич , не ходи в Поделението , няма кой да те приеме . Това не е обикновена служба и не се приемат граждани . Колегата на портала , ще ти каже това ,което ти написа по-горе колегата , за три години служба , а новото е ,че няма места . Прегледай темата , която съм създал , ето я
viewtopic.php?f=2&t=273
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот osata » 26 Апр 2010, 22:16

Защо да не ходи бе Барета?
Ако ти кажат няма места или искаш се стаж или искат се еди си колко хиляди документи... направо ти убиват желанието и те разочароват, докато ако отиде до бариерата и усети въздуха.... и му кажат трябва 3 години стаж - ще каже, ок, няма да ме откажете, ще започна, ще го направя стажа и ще се върна ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот BARETATA » 26 Апр 2010, 22:21

Брат , не съм песимист , но там от години е консерватизъм и така трябва . Все пак е секретна част . Добре , хубаво нека отиде и ще видиш , че правият съм Аз . Ако си има желание и цел , няма значение бариери и дали ще ходи , или не . Просто не те ли заведе командос , вътре от поделението , няма да го приемат . Не те знам теб дали си бил в подразделението , но щом ти казвам , дали лъжа а ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: как да кандидатствам в СОБТ?

Мнениеот codename47 » 26 Апр 2010, 22:28

Благодаря ви още вднъж. Ясно е ,че ще ме върнат но ще се пробвам... да ме вкара командос слабо, защото не познавам такъв кофти е ,че 3 години стаж трябват, в прочем те са прави... трябва да минеш някакво обучение и даимаш някаква подготовка(Физическа,Психическа)... макар че мен физическите изпити конкретно не ме притеснява. (без да се фукам че съм мега якия, просто имам физическа подготовка: Активен спортист съм). И все пак ви благодаря много и ще пробвам да видим какво ще стане. Ще пробвам и в 68-ма ако не стане и там...в Франция са направили каквото трябва, там вече имам познат който ще ми обясни какво как и къде трябва да се направи и колко, време да уча език за да се справя... нали знаете или си ти идва от вътре или не ... :mrgreen:
Последна промяна codename47 на 27 Апр 2010, 20:14, променена общо 1 път
ONE SHOT , .... ONE KILL
codename47
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Апр 2010, 19:02
Местоположение: София

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта