Проблем с ремарке.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Проблем с ремарке.

Мнениеот Shofera » 17 Мар 2015, 18:45

Здравейте,опирам отново за малко помощ от вас.Глобиха ме в Гърция и ме глобиха за ремаркето,което влачех с буса. Не можах да разбера защо точно ме глобиха,че съм скаран с езика,но ми заповядаха да карам след патрулката и в управлението ми свалиха ремаркето. Имам всички категории,мога да карам ремаркета,полуремаркета,всичко,имам застарховка,но за тях нямам право да влача ремаркето. Имате ли идея като дежурите по главните пътища какво е това чудо и как се излиза от такава ситуация. Ремаркето ми е задържано в Гърция и аз не знам какво да направя,няма забранени стоки,има всички документи. Благодаря ви така ако ми отделите внимание.
Shofera
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Фев 2015, 10:47

Re: Проблем с ремарке.

Мнениеот dakota_ » 17 Мар 2015, 20:14

Shofera написа:Здравейте,опирам отново за малко помощ от вас.Глобиха ме в Гърция и ме глобиха за ремаркето,което влачех с буса. Не можах да разбера защо точно ме глобиха,че съм скаран с езика,но ми заповядаха да карам след патрулката и в управлението ми свалиха ремаркето. Имам всички категории,мога да карам ремаркета,полуремаркета,всичко,имам застарховка,но за тях нямам право да влача ремаркето. Имате ли идея като дежурите по главните пътища какво е това чудо и как се излиза от такава ситуация. Ремаркето ми е задържано в Гърция и аз не знам какво да направя,няма забранени стоки,има всички документи. Благодаря ви така ако ми отделите внимание.


Ти добре опираш за помощ,но има една приказка - на боб гледам,на пъп познавам ;)
Как да ти помогне някой като не сме гадатели... Изброил си основните неща,че имаш,не си споменал нищо за теглича. Имаш ли сертификат за теглича на буса,на който си окачил ремаркето? Не искам да ми казваш,че теглича е много здрав и майстор го е направил,а да ми кажеш имаш ли сертифициран теглич ?
За друго не се сещам,може колегите,които дежурят по главните пътища да те "светнат" и за други неща ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта