Взаимопомощ или просто съвети, извън темата МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Взаимопомощ или просто съвети, извън темата МВР

Мнениеот dakota_ » 01 Юли 2014, 19:04

Енчев написа:
dakota_ написа:Около теб,където живееш няма ли "Кореком" ;) В моя град съм чест посетител на две площадки "Кореком" за скрап. Познават ме и по служба и по дружба,поръчал съм и на двете места да ми събират инструменти... Купуват ги като скрап,после ми ги продават или по 2.00 лв. килограма или на пазарлък,но си заслужава и в двата случая :)


Изненадвам се от това,че полицаи се интересуват от инструменти,трактори,камиони :) По такива площадки се откриват и много части от трактори и прикачна техника.Намирам какво ми не,защото и аз се ровя из боклуците,ама "кореком" звучи по-ласкаво :D
До къде го докара с камиона,ако минаваш към Смолян,пиши хем да почерпя за акъла,хем да ти покажа гаража си с камионите :)


Ти да не мислиш,че като сме полицаи и всички сме с две леви ръце :lol: вярно,че напоследък се напълнихме с хора,които не стават за нищо,но старата гвардия държим фронта ;) Знаеш ли какви кошери правя и дървения материал го взимам пак от "Корекоми" по амбалажни дворове има дървени макари от силов кабел... взимам ги на безценица,разколачвам ги с козия крак,вадя внимателно пироните и след като мина летвите на абрихта да ги почистя,правя 3 кошера :) дупките от издадените пирони ги запълвам с кит,шлайфам,боядисвам с пистолета и готова работа... По Чепеларе ходя и мисля,че трябва да ти се обадя да видя какви ги вършиш. Работата по камиона засега е спряна,морето ни зове :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта