Въпрос за Акт

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за Акт

Мнениеот osata » 04 Авг 2016, 22:34

Той съдът понякога така тълкува нещата, че абитуриент, който ще кандидатства право, може да остане в шах. :mrgreen:
Аз пък не разбирам, как всички на пътя искат да се съобразяват с тях, а те да не се съобразяват с никой. Това не е за конкретния случай, а от всекидневно наблюдение.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Акт

Мнениеот kermit » 12 Авг 2016, 23:11

Коце написа:Здравейте, може ли да задам въпрос към катаджиите сред вас?
Значи случая ми е следният, пътувам по магистрала "Тракия" с колата си за морето.
Пред мен се движи автомобил в лявото платно, пресветнах му няколко пъти да освободи лентата да мога да го изпреваря, но не мърда от лявата лента. Минах го от дясната страна и малко след това ме спряха катаджии и мен и другата кола.
Някакъв смотан пенсионер се оказа в колата, него не знам за какво го глобиха, но на мен ми писаха акт за изпреварване от дясно. Това за мен не е никакво изпреварване, аз бях в дясната лента и просто го задминах и толкова. Правилно ли е това да ми пишат акта и вие какво ще кажете в случая?


Не слушай какво ти пише милиционера дакота. За него всички водачи са виновни само полицаите са невинни и взимат правилни решения.
Жали НП и в съда ще падне, няма изпреварване от дясно и в ЗДвП го пише какво е определението за изпреварване.
kermit
Полицай
Полицай
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Дек 2015, 17:40

Re: Въпрос за Акт

Мнениеот dakota_ » 15 Авг 2016, 20:07

kermit написа:
Коце написа:Здравейте, може ли да задам въпрос към катаджиите сред вас?
Значи случая ми е следният, пътувам по магистрала "Тракия" с колата си за морето.
Пред мен се движи автомобил в лявото платно, пресветнах му няколко пъти да освободи лентата да мога да го изпреваря, но не мърда от лявата лента. Минах го от дясната страна и малко след това ме спряха катаджии и мен и другата кола.
Някакъв смотан пенсионер се оказа в колата, него не знам за какво го глобиха, но на мен ми писаха акт за изпреварване от дясно. Това за мен не е никакво изпреварване, аз бях в дясната лента и просто го задминах и толкова. Правилно ли е това да ми пишат акта и вие какво ще кажете в случая?


Не слушай какво ти пише милиционера дакота. За него всички водачи са виновни само полицаите са невинни и взимат правилни решения.
Жали НП и в съда ще падне, няма изпреварване от дясно и в ЗДвП го пише какво е определението за изпреварване.


Как да няма изпреварване от дясно като днес имаме ранен мотоциклетист при изпреварване от дясно на лек автомобил. Криволичел е от платно в платно също като санкционираният водач по-горе и си го е намери 8-)
Остави тия казуси за хора, които се занимаваме с административно-наказателна дейност ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта