Изпит?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Изпит?

Мнениеот EbasiMaikata » 29 Май 2014, 11:30

Здравейте на всички ! Интересуваме как ви мина изпитът по полицейско право при М.Марков , какъв му е начинат и стилът на изпитване ? Нещо спец. при него , давайте савети !
EbasiMaikata
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Май 2014, 11:27

Re: Изпит?

Мнениеот dakota_ » 29 Май 2014, 11:57

EbasiMaikata написа:Здравейте на всички ! Интересуваме как ви мина изпитът по полицейско право при М.Марков , какъв му е начинат и стилът на изпитване ? Нещо спец. при него , давайте савети !


Изпита при Марчо Марков протича по същият начин както при Лео Конфорти,минавал ли си на изпит при Лео Конфорти?
Съвета ми е да намериш Марио Илиев,да ти набие два шамара и ако след това можеш да си напишеш името без проблеми ще вземеш изпита по полицейско право ;) Знаеш,че при полицейското право това е в основата... ;)
Успех на изпита и очакваме от вас да се държите като големи и интелигентни хора,не като недоносени хлапета,които се лигавят по форумите и ни бъркат с Лео Конфорти :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Изпит?

Мнениеот EbasiMaikata » 29 Май 2014, 12:37

Незнам за него , но ако аз ти набия 2 шамара ме самнява , че ще спреш да се правиш на отворко и ще си запушиш голямата уста.
EbasiMaikata
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Май 2014, 11:27

Re: Изпит?

Мнениеот dakota_ » 29 Май 2014, 12:52

Много неща не знаеш,за това казват на такива като теб "Подхвръкнали пилци поебали квачки :mrgreen: ,но ако ми оставиш данни на лични съобщения,от понеделник съм в АМВР за няколко дни и ще имаш възможност да се пробваш да ми забиеш колкото шамари искаш :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Изпит?

Мнениеот Lord » 29 Май 2014, 13:02

EbasiMaikata, поздравления бе, гларус, за пръв път от години се яви участник, заработил си бан толкова скоропостижно! :mrgreen:

Когато се научиш да пишеш правилно български език и започнеш да уважаваш по-възрастните, респективно по-знаещите, а и със сигурност по-можещите - заповядай отново в нашия форум. ;)

Със здраве! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Изпит?

Мнениеот litex » 29 Май 2014, 13:55

dakota_ написа:
EbasiMaikata написа:Здравейте на всички ! Интересуваме как ви мина изпитът по полицейско право при М.Марков , какъв му е начинат и стилът на изпитване ? Нещо спец. при него , давайте савети !


Изпита при Марчо Марков протича по същият начин както при Лео Конфорти,минавал ли си на изпит при Лео Конфорти?
Съвета ми е да намериш Марио Илиев,да ти набие два шамара и ако след това можеш да си напишеш името без проблеми ще вземеш изпита по полицейско право ;) Знаеш,че при полицейското право това е в основата... ;)
Успех на изпита и очакваме от вас да се държите като големи и интелигентни хора,не като недоносени хлапета,които се лигавят по форумите и ни бъркат с Лео Конфорти :D


Дака,пропуснал си да му кажеш,преди да се яви пред Марио,да си подложи един памперс между кълките :lol: ... Още на първи шамар,между краката му ще потече топла "вода" и "жълтопръстница",памперса поне ще го спаси да не пере цяла униформа след "сеанса" :mrgreen: :lol:
litex
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Май 2014, 10:05

Re: Изпит?

Мнениеот Old Cops » 29 Май 2014, 14:50

Lord написа: EbasiMaikata, поздравления бе, гларус, за пръв път от години се яви участник, заработил си бан толкова скоропостижно! :mrgreen:

Когато се научиш да пишеш правилно български език и започнеш да уважаваш по-възрастните, респективно по-знаещите, а и със сигурност по-можещите - заповядай отново в нашия форум. ;)

Със здраве! :D


Началник Lord,с това показваш,че не само си сверен и добър началник,но и много сверен и точен администратор! Това ако беше в умрелия сайт police.ba4ka,големия разбирач и мислещ се за велик администратор MasterCop щеше да се насландисва,да гледа интриги и да чака посещения от други драскачи да му пълнят гушката със стотинки :evil:
Ти показваш твърдо,че режеш из дъно простотията и тук в този сайт евтините интриги и простотии не вървят!
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Изпит?

Мнениеот катюша » 29 Май 2014, 16:11

dakota_ написа:
EbasiMaikata написа:Здравейте на всички ! Интересуваме как ви мина изпитът по полицейско право при М.Марков , какъв му е начинат и стилът на изпитване ? Нещо спец. при него , давайте савети !


Изпита при Марчо Марков протича по същият начин както при Лео Конфорти,минавал ли си на изпит при Лео Конфорти?
Съвета ми е да намериш Марио Илиев,да ти набие два шамара и ако след това можеш да си напишеш името без проблеми ще вземеш изпита по полицейско право ;) Знаеш,че при полицейското право това е в основата... ;)
Успех на изпита и очакваме от вас да се държите като големи и интелигентни хора,не като недоносени хлапета,които се лигавят по форумите и ни бъркат с Лео Конфорти :D


Този не е курсант в АМВР,все пак в АМВР има сериозен подбор ;)
Като гледам как пише и какво пише,за изпита при доц.Марков ще му трябва да си носи това :lol:

Изображение

Ако все пак е курсант в АМВР,Илийката Хрисимов може да го "потупа",където трябва :lol: От едното време го помня като строг и справедлив комендант. Много ни юркаше,но е голям сладур :P
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Изпит?

Мнениеот osata » 29 Май 2014, 21:52

Чета темата и се чудя....
грубо казано, на зор си, търсиш информация, и то основна информация, тоест хабер си нямаш от тънкостите, питаш за да събереш тази информация, след което сам правиш така, че да не получиш нищо. Любопитно ми е, един такъв човек как би придобивал реална информация в полицейската работа.

Лорде, тук се заформя един изпит по ядене на миди, риба и пиене на бира....няма да ти пращам конспекта, ама вземи намери време да се явиш на един такъв изпит бе :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Изпит?

Мнениеот Lord » 30 Май 2014, 10:15

osata написа:Лорде, тук се заформя един изпит по ядене на миди, риба и пиене на риба....няма да ти пращам конспекта, ама вземи намери време да се явиш на един такъв изпит бе :lol:


:shock: Брат, това с пиенето на рибата сериозно ме притеснява... :roll: :lol: Пък и неотдавна осъдиха човек, който изяде или изпи /не съм сигурен/ една жива златна рибка. ;)
А и както ти е известно миналото лято уважих северното черноморие, тази година през август съм малко под Бургас, че да не се почувстват ощетени там... :mrgreen:

И вземи да се администрираш сам, че пак ти го няма аватара. 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта