Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот Malamadre » 26 Апр 2014, 11:45

Заслужава ли си да отидеш там ? Знам на какво е подложен всеки един легионер и какво трябва да изтърпи през престоя си там. Знам, че заплащането също не е кой знае какво, но в тая криза и безработица бихте ли отишли ?
Malamadre
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2014, 11:41

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот dakota_ » 26 Апр 2014, 13:52

Malamadre написа:Заслужава ли си да отидеш там ? Знам на какво е подложен всеки един легионер и какво трябва да изтърпи през престоя си там. Знам, че заплащането също не е кой знае какво, но в тая криза и безработица бихте ли отишли ?


Въпроса ти е крайно нелогичен... Всеки има глава на раменете и акъл /ако има/ в главата.
Ти си този,който има проблем и му се налага да разсъждава дали си заслужава,или не френския легион...
Кризата и безработицата няма нищо общо с работата във френския легион!
За там се иска да ставаш за тази работа /да имаш качества/ и мерак за работа,а не да си безработен и гладен и да разчиташ,че в тази криза френския легион ще те подслони,нахрани и напои...
Същата работа е с постъпването на работа в МВР! Напълнихме се с лешпери и негодници,които търсят спасение от кризата и безработицата...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот Malamadre » 26 Апр 2014, 14:44

Аз подготовката си я имам...физиката също, много ясно, че щом обмислям да ида в легиона съм подготвен ... работата е там, че дали си струва да ти промият психиката за едните пари това искам да питам и как бихте постъпили вие...
Malamadre
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2014, 11:41

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот osata » 26 Апр 2014, 16:04

Malamadre написа:Аз подготовката си я имам...физиката също, много ясно, че щом обмислям да ида в легиона съм подготвен ... работата е там, че дали си струва да ти промият психиката за едните пари това искам да питам и как бихте постъпили вие...

Любопитно ми е да разкажеш с няколко думи какво си работил или с какво се занимаваш и т.н., защото както си казал "подготовката си я имам"..... , и тогава вече някой би ти отговорил по-сериозно спрямо нивото, на което си ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот Malamadre » 26 Апр 2014, 16:44

Минал съм казарма... по-късно бях военен както и с това тренирах боен спорт (който все още продължавам да тренирам). Както и да е вече не съм военен, но си имам представа за военния живот. Благодарение на спорта смея да твърдя, че имам много добра физическа подготовка... Та знам, че там ще е трудно, но малко или много си имам някаква основа там само трябва да я до изградя..
Malamadre
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2014, 11:41

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот dakota_ » 26 Апр 2014, 17:05

Malamadre написа:Минал съм казарма... по-късно бях военен както и с това тренирах боен спорт (който все още продължавам да тренирам). Както и да е вече не съм военен, но си имам представа за военния живот. Благодарение на спорта смея да твърдя, че имам много добра физическа подготовка... Та знам, че там ще е трудно, но малко или много си имам някаква основа там само трябва да я до изградя..


Бил си военен в България и БА,това е едно много важно уточнение.Има голяма разлика да си бил военен в БА и военен примерно в руската армия... Нали знаеш,че има служба и служба и подготовка и подготовка ;)
Преди годни,когато бях млад и неукрепнал и се бях огънал в СМУ ,един мой командир ми каза "Може да ти е трудно,но важно е да намериш нещо,което ти харесва и да се хванеш за него..."
Моя съвет към теб е да намериш нещо,което ще ти харесва във френския легион и да се хванеш за него...
Ако мен питаш,не си заслужава човек да се лови на работа във френския легион,но има хора,които се ловят...ако питаш някой заслужавало ли си е 14 год. момчета да постъпват на обучение в СМУ,някой ще кажат,че това е налудничаво и не си е заслужавало,други ще кажат,че може да е било трудно,но е бил добър избор...
Въпрос на избор... Направи своя избор в живота и сам прецени къде и как да се реализираш...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Френски Чуждестранен Легион - Струва ли си ?

Мнениеот osata » 26 Апр 2014, 22:10

Не те знам на колко години си, семейно положение, някой чака ли те вкъщи, разчита ли на теб и т.н. но като цяло нали знаеш какво се случва с наемниците? Готов ли си на това? Психически говорим, готов ли си с мисълта да убиваш, и да бъдеш убит като куче?
А иначе едно едно интервю с бивш легионер - http://www.blitz.bg/article/15234
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта