Подадена жалба и повикване по телефона

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот Lord » 20 Мар 2013, 19:37

Уважаеми web001, ти зададе тема с конкретни въпроси, а аз ти отговорих. Писах, ако имаш други да ги зададеш. :idea:

С нищо не съм предизвикал тъпоумните разсъждения за корелацията между общество в твое лице и някакви илюзорни мутри, които олицетворявам единствено в болното ти мозъче. :!:

Гарантирам ти, че моите данъци за миналата година са поне 3 пъти в повече, като сума от твоите. Ако толкова ти е дотегнал живота, недей трови хората в нета, а се ориентирай към Дунава, и без това в момента нивото е достатъчно високо. ;)

За момента оставаш ненаказан, като потребител, заради това че онзи ден беше прошка, в пост сме, има нов и смирен Папа и най-вече щото съм великодушен и широкоскроен. :oops: Но за разлика от Вселената и простотията - моето великодушие също имам граници, ако ме разбираш! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 20 Мар 2013, 23:14

Е какво да прави друго момчето..... то само като му видиш и предишния въпрос в другата тема и ти става ясно колко "ентелигентен е". Аз му отговарям нормално, а той започва да обижда. Може би трябваше да му отговоря с цитат на закони и наредби.....
А като споменаваш тоя Ханко брат, вземи си виж правописните грешки във форума, и после коментирай на тема образование.
Много ми е любопитно срещу какво действие на полицай си писал жалба, а после като са ти звъннали и си се уплашил.
Имаш много готина страница във "Фейсбук". https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 2606742358 .
Какво ли ще стане, ако повечко хора сигнализират Фейсбук за обидно съдържание :mrgreen: . Сигурно ще лишиш 36-те си приятели от тази забавна група. От януари 2012 г. до момента само 36 човека я харесват.... хаха, кефиш.
Хайде сега почвай с обидите, като няма какво друго да кажеш. :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 20 Мар 2013, 23:19

osata написа:Имаш много готина страница във "Фейсбук". https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D ... 2606742358 .
Какво ли ще стане, ако повечко хора сигнализират Фейсбук за обидно съдържание :mrgreen: . Сигурно ще лишиш 36-те си приятели от тази забавна група. От януари 2012 г. до момента само 36 човека я харесват.... хаха, кефиш.
Хайде сега почвай с обидите, като няма какво друго да кажеш. :mrgreen:

Нямаш за какво друго да се хванеш и се хващаш за фейсбук страницата. В случая този продукт не е промотиран и не е рекламиран, обществото НЕ ЗНАЕ за него - следователно не е успешен! В групата със същото наименование и същата идея, членуват няколко хиляди души. ХентЕлЕгентност безочлива!!!
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 20 Мар 2013, 23:23

Не, забавно ми е, че влагаш толкова отрицателна енергия в тази кауза "мразя полицията".
И пак ще кажа същото като първия ми отговор по темата - като си пуснал жалба, играй до края.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 20 Мар 2013, 23:24

Lord написа:... единствено в болното ти мозъче. :!:

Гарантирам ти, че моите данъци за миналата година са поне 3 пъти в повече, като сума от твоите. Ако толкова ти е дотегнал живота, недей трови хората в нета, а се ориентирай към Дунава, и без това в момента нивото е достатъчно високо. ;)

За момента оставаш ненаказан, като потребител, заради това че онзи ден беше прошка, в пост сме, има нов и смирен Папа и най-вече щото съм великодушен и широкоскроен. :oops: Но за разлика от Вселената и простотията - моето великодушие също имам граници, ако ме разбираш! :mrgreen:

"Болното ти мозъче" това ли успя да измисли, кретен нещастен! С полицейско-мутренския, пост комунистически, неандерталски характер и поведение!!! Чел ли си кодекса за поведение на държ. служители от системата на МВР! Неграмотник! Идват избори, гледай да не изгърмиш от работното си място...
Той ми говори за религия, прошка и наказание... дето е корумпиран и в червата... безочливост!
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 20 Мар 2013, 23:27

osata написа:Не, забавно ми е, че влагаш толкова отрицателна енергия в тази кауза "мразя полицията".
И пак ще кажа същото като първия ми отговор по темата - като си пуснал жалба, играй до края.

Да, ще играя! Но както казах всичко това изисква време, пари и заложено здраве. Ако не мога да отида сега и да защитя жалбата си, ще подам друга, може и до министъра да се пробвам...
Колкото до другата ми тема... тя беше експеримент и се отнасяше за съвсем друго нещо... нужно е съвсем малко да се позамисли човек без да влага нищо от себе си, за да разбере...
Хубава вечер!
Последна промяна web001 на 20 Мар 2013, 23:29, променена общо 1 път
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 20 Мар 2013, 23:29

Ха-ха-ха...
абе момче младо..... какви корупции, какви пет лева..... ходи си злобей във Фейсбук, че тук ставаш смешен. Какво говориш за хора, които не познаваш, а и отправяш.... какво да ти пиша повече, ясен си ми.
И недей обижда публично, че ей тъй за спорта някой може а ти запуши устата. Гледам, че юридически си абсолютно неграмотен.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 20 Мар 2013, 23:35

Хела написа:Това да подадеш жалба в полиция или подобна институция, където някой се задължава да я отработва, неангажиране ли му се вика? :o Да, не си го ангажирал да ти вярва и да те подкрепя, а си му създал ангажимент да провери колко ти е вакуума под шапката.
И кой налага мнение? Ама че истерии. Шокиращо! :shock: 8-) :lol:

Ей, умник, чети сега внимателно! ВакуумЪТ ми е достатъчен! Жалбата ми беше един вид своеобразна молба да бъде назначена проверка във връзка с нещо, което ме засяга. Отивай на отбивката за Ханко Брат и не пиши повече, моля те... най-малкото, защото се излагаш, а тук влизат и други обикновени хорица като мен, които се хващат за главата от лъхащото невежество тук...
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 20 Мар 2013, 23:40

Те хората влизат и се забавляват на такива като теб.
Наби ли го оня дето те дразнеше миналата година?
Щото на приказки го докарваш.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 20 Мар 2013, 23:41

@osaka,
С израза "юридически неграмотен" може да бъде отъждествен само един полицейски служител. Повярвай ми, натъквал съм се на ужасяващи случаи на неграмотност... иначе гърбовете ни пазят...
И аз може да съм такъв, признавам... след като съм влязъл тук да задам най-човешки един-два въпроса, касаещи НК и попадам на обидни квалификации от държавни служители... възможно е...
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта