Подадена жалба и повикване по телефона

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот Lord » 23 Ное 2018, 14:30

web002 написа:Лорде, няма да започна с обидите - ще ти напиша това, което ти написах и предния път - дано това, че ме банна и ми изтри мненията без да ги прочетеш и без да ме обориш с аргументи, каквито се предполага, че трябва да имаш, да те е направило една идея повече човек и една идея по-малко униформен престъпник. Иначе приветствай във форума най-новия си потребител - web002.....


Ave, потребителю web002! 8-)

Аз не обиждам по принцип, не се каня сега да започвам. Отдавна не съм униформен, пък и нито тогава, нито сега възнамерявам да извършвам престъпления, напротив това работя - ловя престъпници. ;)
Нямам и намерение да те "оборвам", отдавна не вярвам в Дядо Коледа, и съм спрял да се боря с вятърни мелници.

Само едно не мога да си обясня - а именно каква е тази твоя фиксация към скромната ми личност, при положение, че не се познаваме?! :roll:

Както и да е, поздрави! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web002 » 18 Фев 2020, 19:10

02/ 979 0786
Този юнак, доколкото разбирам от едно място, е диспечер (униформен телефонист, ако държим на точността) от 8-мо шопско РПУ.
Най-горещо, мило, любезно и с усмивка го моля да не звъни без причина на произволни номера, особено след 22 часа вечерта, когато хората спят или се подготвят за следващия работен ден! То е ясно, че няма нормален човек, който да му отговори, но личният ми мобилен телефон не е секс телефон, по дяволите, а аз не съм магистрална фея, която изпълнява желания!
Аз съм провинциално селско магаре, което не е стъпвало в Голямото село от две години - ако си търси причина да ми звъни, провокацията не е препоръчителна.

Вероятно завършил спец. "Милиционер-оператор на радиопредавателна и комуникационна техника" в Мацква през ерата на Правешкия дивак. Може би има стаж на Персин като оператор на камшик, с който е наказвал непослушните, дръзнали да направят опит да избягат от комунистическата кочина и съответно полуотстреляни на границата. Само той си знае, разбира се. А умението ни да прощаваме и да преглъщаме горчилката ни прави хора и ни различава от примитивите и останалата фауна. :!:
"Ако не си на Персин, ще дробиш камъни на кариерата, моето момче... докато си жив", изругава ушанката милиционер, забивайки препикана кубинка в коляното на жертвата...
web002
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 22 Ное 2018, 01:07

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web002 » 03 Мар 2020, 13:40

Още един юнак, този път от друго РУП ми звъня, за "квартален" се представи. Звънеше от една седмица всеки божи ден. Не знаел кого търсел.
Разберете, че докато тормозите хората точно по този начин, същите ще ви мразят в червата и ще учат децата си на същото, както и аз всъщност правя! Вие сте бандити, бе, вие не сте хора! Вие не сте хора за мен, нищо човешко няма във вас! Всичките сте такива, и децата са ви такива! Мръсни, прогнили в далавери и корупция разбойници, облечени във власт! Пазите се зад сигурния щит на властта, защото без нея ставате едни безполезни страхливи търтеи! Отритнати от живота и станали полицаи, мутреси-дознателки или най-обикновени мутри с пагони! Като онази в съседната тема, дето 10 години след следното си образование не си е намерила поприще... разследваща мутреса щяла да става на 30 години, хахаха!
Никой не разчита на вас. Докато все още има хора, които пускат 220V електрически ток по оградите си в малките градове и села с оглед на това да се спасят от цигански набези, вие си оставете жалки безполезни търтеи (някои се пишат за оси като модератора, но това е друга тема). Мръсна система, мръсно държавно ОПГ! Всички до един сте за Белене, където дедите ви са измъчвали до смърт всеки, който е бил против Системата. Всеки, разказал виц за диктатора селтак от Правец!
Не е ли малко нагло постоянно да ревете за бонуси и увеличения на заплати, допълнителни придобивки, както и такива при пенсиониране!? 20 заплати накуп! Бонуси за какво? Да се излежавате пo цял дeн, дa пиете кaфe и дa кoмeнтирaте кaквo щe нaпрaвите нa жeнcкитe на годините на дъщерите ви, кoитo минaвaт по тротоара пoд прoзoрeца ви! Или пък като същински телефонни терористи да набирате на китайските си телефончета произволни номера и да тормозите хора, които живеят на майната си! Може би просто пробвате късмета си... ако улучите бабка на 80-години, да предложите "съдействието" си, за да отърве синът им глоба или "нещо по-лошо". Колко от вашите вече сами си ги изловихте в подобни схеми! А още колко има, някой ще има ли смелостта сам да си признае!?
С какво сте заслужили 20 заплати накуп, с какво!?
От съображения за сигурност предоставям телефонния номер на горепосочената "квартална бадка" на лично съобщение.
Мисля, че добре ви наредих в по-горните редове, предвид на това, че съм наясно шопските ушанки що за стока са! Както и да размахаш мръсното им бельо пред техните началници, все ще е малко.
И на вас ви е малко, скоро пак ще пиша.
За протокола, не съм бил ядосан, когато съм писал това, и същото не е никак грубо. Трябва да ме видите/прочетете, когато наистина съм груб!
Мутри такива!
"Ако не си на Персин, ще дробиш камъни на кариерата, моето момче... докато си жив", изругава ушанката милиционер, забивайки препикана кубинка в коляното на жертвата...
web002
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 22 Ное 2018, 01:07

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта