Подадена жалба и повикване по телефона

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот Хела » 21 Мар 2013, 10:37

web001 написа:... попадам на обидни квалификации от държавни служители...

Чакай малко сега... Поразсъждавай малко кое е обида и след това се напъвай така смело и безотговорно. Казвам ти го с идеята да правиш разлика – може да обидиш някого, пък да си мислиш, че му правиш добро...
Обида е, когато чуждата преценка се различава от твоята и е в отрицателен смисъл. Ако си палячо и ти кажа, че си такъв, това не е обида, а просто те информирам, че и друг е наясно с истината. Но, ако работиш в цирка, за теб ще е гордост, че някой е забелязал това ти светло качество.

Аааа, много яка тема, оффф! Изображение
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот Lord » 21 Мар 2013, 11:13

web001 написа:
Lord написа:... единствено в болното ти мозъче. :!:

Гарантирам ти, че моите данъци за миналата година са поне 3 пъти в повече, като сума от твоите. Ако толкова ти е дотегнал живота, недей трови хората в нета, а се ориентирай към Дунава, и без това в момента нивото е достатъчно високо. ;)

За момента оставаш ненаказан, като потребител, заради това че онзи ден беше прошка, в пост сме, има нов и смирен Папа и най-вече щото съм великодушен и широкоскроен. :oops: Но за разлика от Вселената и простотията - моето великодушие също имам граници, ако ме разбираш! :mrgreen:

"Болното ти мозъче" това ли успя да измисли, кретен нещастен! С полицейско-мутренския, пост комунистически, неандерталски характер и поведение!!! Чел ли си кодекса за поведение на държ. служители от системата на МВР! Неграмотник! Идват избори, гледай да не изгърмиш от работното си място...
Той ми говори за религия, прошка и наказание... дето е корумпиран и в червата... безочливост!



:lol: :lol: :lol: Е, така не се бях смял отдавна. :lol: :lol: :lol:




web001 написа:Това смятам да ми е последното мнение, след което да напусна темата и респ. форума. Виждам, че с хора, които нарушават собствените си доводи, правила и закони, не може да спори. Ударна доза невежество и неграмотност!
Моля, не ме провокирайте повече!!!


:cry: На кого ни оставяш, хейтърче нещастно?! :lol: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 21 Мар 2013, 12:10

Lord написа:На кого ни оставяш, хейтърче нещастно?! :lol: :mrgreen:

Не ме провокирай, бе, л***о! Не ме провокирай... не ме познаваш!!!
Последно предупреждение за потребителя web001 !
Използването на обиди и заплахи към други потребители и екипа на форума е недопустимо!
Последна промяна Raptor на 21 Мар 2013, 12:59, променена общо 2 пъти
Причина: нецензурна дума
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 21 Мар 2013, 19:40

Нали не мислиш, че интернет е анонимен?
И Дядо Коледа не съществува, предполагам и това не си знаел, че да ти кажа :lol:

Напускаш форума снощи, а днес пак си тук. Е те това е мъжка приказка.

Колеги и приятели, предлагам да не банваме този потребител, защото е показател за извадка на гражданското ни общество. Само се замислете - гражданин, който влиза във форум с полицейска насоченост, и пита "какво ще стане ако набия някой, защото ме дразни и ако ме хванат. След почти година пак влиза във форума и пише, че пуснал сигнал до ОД МВР гр. ...., те взели, че му звъннали по телефона да отиде на място за разговор, а той типично по "данъкоплатски" - "това отнема време и средства, къде ще им ходя аз на крака". Хем пише жалба, хем не иска да доуточни въпроса/проблема/престъплението/нарушението и т.н. Като му отговаря първия потребител (в случая се паднах аз), предвид профила на потребителя с леко специфичен и разговорен тон, то той взема, че се обижда и изсипва няколко реда думи и обиди. После разбира се получава отговори в сравнително негов стил на писане (естествено той не осъзнава, че тук има и служители на МВР, и бивши такива, и кандидат такива и други като него, които имат обаче положително мнение и уважение към съфорумците си) започва още повече да обижда и т.н.
Та, потребителю, любопитствам с какво ще омажеш форума тази вечер :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот малкия » 21 Мар 2013, 19:44

С какво би могъл... с нещо ароматно, разбира се.
Оставете го наистина - почна да става интересно. Дали ще ни заплаши с глобална термоядрена война или ще се ограничи с локален конфликт? :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот kkarakashev » 23 Мар 2013, 08:27

Темата стана дълга и много интересна :lol: :lol: :mrgreen:
Като гледам и аз се чудя на търпението на админите ;)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 23 Мар 2013, 23:46

Каракашев, ами то в работата си знаеш ли колко такива са ни калявали ;) ,
ама младежа нещо се покри.... :lol: :lol: сигурно пак е било тест, влиза, реализира мероприятието и...... сега изпраща материалите в НАСА да анализират действията ни.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот web001 » 25 Мар 2013, 18:04

web001 написа:
Lord написа:На кого ни оставяш, хейтърче нещастно?! :lol: :mrgreen:

Не ме провокирай, бе, л***о! Не ме провокирай... не ме познаваш!!!
Последно предупреждение за потребителя web001 !
Използването на обиди и заплахи към други потребители и екипа на форума е недопустимо!

А той обиди не използва, така ли? Не ме е страх от предупреждения - той си е такъв, какъвто съм го написал!!! И разбира се, Осата, който ме плаши с това, че интернет не бил анонимен! Силен аргумент от човек с образование, равно на 4-ти клас. Както и да е... Аз никого не съм обидил - това много лесно може да се провери, още на първата страница на темата. Грандоманчето започна да се надува и да се гаври, да обижда и да ме провокира и така омаза цялата тема... типично в негов стил! Дори след като поясних, че темата за "побоя" е експеримент и исках да видя колко горили могат да ми се изредят пред вратата.

Ходих да видя какво искат от мен и защо ме разиграват, при положение че нямам пари дори за хляб, времето ми е твърде ограничено, а здравословното ми състояние е влошено. Както казах - цензура! Накараха ме да напиша едно обяснение, че това, което съм написал в жалбата, са само мой предположения и съмнения. Също така ми беше казано за в бъдеще жалби да не пускам, а да се обаждам директно на служителя по телефона. "Забранено" ми е дори да пиша до министъра! Когато влязох през вратата, първото нещо след доброто утро, което ми беше казано, беше да си извадя мобилния телефон и да го оставя на бюрото, пред служителя. Явно се усетиха, че може да ги запиша и да ги осъдя с този запис... Та... цензурираха ме! По най-мръсния и долнопробен начин. За тези говеда законите не важат - те сами не си ги спазват и газят обществото. Хайде сега, драги съфорумци и поробители на съвременна България, бягайте на Орлов мост с палките да раздавате правосъдие (на който ви скимне). Еничари!
web001
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 10 Юни 2012, 12:41

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот osata » 26 Мар 2013, 00:29

Аз пак не разбрах нищо, освен че си разбрал, че съм завършил 4-ти клас ;) .
Знаеш ли защо "не са ти се изредили горили пред вратата" след първата ти публикация във форума?
Защото си поредната устата безопасна игла както в този форум, така и в ежедневието ни.
Този форум е направен в положителна насока. Това, че ти не си го разбрал......
В този форум много потребители са получили отговора, съвета и помощта, за които са попитали.
А това, което ти бълваш тук, е типичната извадка от улицата. За мен, и за колегите ни не е нещо ново. Има доволни, има и недоволни.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Подадена жалба и повикване по телефона

Мнениеот малкия » 26 Мар 2013, 11:07

"Експериментите" май продължават? :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта