Искам да започна работа в полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Относно обявения конкурс за постъпване в МВР

Мнениеот Lord » 25 Ное 2009, 19:54

N.Nikol0v написа:Здравейте! Има някой неща който не са ми съвсем ясни свързани с необходимите документи за участие във въпросния конкурс,а те са...................................................................................................................................................................................................................................................................
Блягодаря ви много предварително


Здрасти! Единственото необходимо е да отидете на пропуска на съответната ОД на МВР и да кажете, че желаете да кандидатствата. Взависимост от дирекцията има различна организация къде и при кого ще бъдете препратен, но това е без значение. Отивате и там научавате абсолютно всичко, като получавате и необходимите формуляри за попълване. В повечето дирекции това става още във входното фоайе. Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот SYNOPTIK » 25 Ное 2009, 20:04

За да не се подвеждат кандидатите за работа в МВР,ще е много добре да се публикуват/нали не са тайна/,основните месечни възнаграждения,и най-вече в частта си,за периода на Първоначалното обучение от 9/девет/ месеца.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот BARETATA » 25 Ное 2009, 21:43

веднага казвам ,възнаграаждението е 440 лева за тия 9 месеца
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот osata » 25 Ное 2009, 22:02

Хайде да не казваме колко "апаши" стават полицаи заради оная прословута сл. карта....
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот BARETATA » 25 Ное 2009, 22:04

Все ми се струва ,че с тия конкурси ще има някой друг Тигър от това естество
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 25 Ное 2009, 22:18

osata написа:Хайде да не казваме колко "апаши" стават полицаи заради оная прословута сл. карта....

...ми нали ние им пишем "атестациите" по местоживеене, ади стига рИвахме с/у кадри-те какво знаят, там на N-тия етаж...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот BARETATA » 25 Ное 2009, 22:23

:lol: :lol: :lol: :lol: Знае ли човек ,всичко е възможно,но да ,нека си минем по темата :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 25 Ное 2009, 22:52

Хора, въпреки че уча висше, ако трябва ще прекъсна или ще мина задочна форма, но не искам да изпускам конкурса от 1ви декември!!! Не мога да живия, ако не работя в полицията просто живота ми се обезмисля и на конкурса ще дам всичко от себе си(живот и здраве ако стигна до него)... Проблема е какво да кажа на родителите си и как да ги обедя...
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот SYNOPTIK » 25 Ное 2009, 22:53

Автоконтрольор написа:Хора, въпреки че уча висше, ако трябва ще прекъсна или ще мина задочна форма, но не искам да изпускам конкурса от 1ви декември!!! Не мога да живия, ако не работя в полицията просто живота ми се обезмисля и на конкурса ще дам всичко от себе си(живот и здраве ако стигна до него)... Проблема е какво да кажа на родителите си и как да ги обедя...

Ти си пълнолетен,и можеш да решаваш сам !
Намери начин да не прекъсваш образованието си !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 25 Ное 2009, 22:58

SYNOPTIK написа:
Автоконтрольор написа:Хора, въпреки че уча висше, ако трябва ще прекъсна или ще мина задочна форма, но не искам да изпускам конкурса от 1ви декември!!! Не мога да живия, ако не работя в полицията просто живота ми се обезмисля и на конкурса ще дам всичко от себе си(живот и здраве ако стигна до него)... Проблема е какво да кажа на родителите си и как да ги обедя...

Ти си пълнолетен,и можеш да решаваш сам !
Намери начин да не прекъсваш образованието си !

Тук си прав колега, но все пак имам и морал... Не искам да им става гадно на родителите ми и да се притесняват от Пловдив какво ще направя и дали няма да се проваля и прочие(особенно майка с нейните песимистични възгледи)... Ще измисля нещо...
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта