Искам да започна работа в полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 05 Сеп 2009, 21:44

:) Сам знаеш, че си имаме трески за дялане, не мога да отрека! :) Ако не греша с теб си имаме стара закачка, няма лошо ;) , но нека е в границите на разумното и да няма нецензурни реплики. Ако е така, добре си дошъл тук, Шофьор! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот driver » 05 Сеп 2009, 21:47

Е,явно тук има хора,които се съмняват в доблесстта и добронамереността на КАТ-аджийте.Няма да им противореча,ще кажа само,че това също е професия,почти толкова доходна,колкото моята... :twisted:
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот driver » 05 Сеп 2009, 21:54

Благодаря ти,Lord.Да,това сме си ние и такива каквито сме си(не можем да се променим защото олицетворяваме двете страни-аз българския шофьор,чупещ колите си по българските пътища,ти-знаеш си коя страна).Нещата не могат да се променят,ще се надхитряме на дребно,така и както го правихме зимата и тук във форума и така.Ние с тебе стоим на противоположната страна на барикадата но не можем едни без други-няма да е интересно поне....
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот BARETATA » 07 Сеп 2009, 18:55

driver написа:Е,явно тук има хора,които се съмняват в доблесстта и добронамереността на КАТ-аджийте.Няма да им противореча,ще кажа само,че това също е професия,почти толкова доходна,колкото моята... :twisted:



Ама давай,защо не постъпиш да работиш в "Пътна Полиция".Да видим как ще взимаш "парата".Места има,ходи в КАТ-София и действай. :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот balki » 07 Сеп 2009, 23:26

приятел,аз също искам да стана полицай ама нямам претенций къде ще съм.явно още много летиш,ако мислиш че ще си вършиш добре работата има ли значение къде ще си?за мен не.непременно трябва да имаш бял чохъл ли?не мисля така,ама ти си знаеш. :)
balki
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Авг 2009, 20:33

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 08 Сеп 2009, 21:53

balki написа:приятел,аз също искам да стана полицай ама нямам претенций къде ще съм.явно още много летиш,ако мислиш че ще си вършиш добре работата има ли значение къде ще си?за мен не.непременно трябва да имаш бял чохъл ли?не мисля така,ама ти си знаеш. :)


Всеки има цели в живота.Не виждам какъв проблем е, ако искам да съм в КАТ?Не че нещо, но не се интересувам много от мнението на хора, така че, ако искаш и в Общинска охрана или в СОД отивай, аз си гоня мои цели. ;)
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот balki » 08 Сеп 2009, 22:20

недей да го приемаш толкова навътре.на пролет като отпуснат бройки ще се разбере дали от нас ще стане нещо било то автоконтрольор,ВПА,жандармерия или нещо друго :D
balki
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Авг 2009, 20:33

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 10 Сеп 2009, 23:16

Дай Боже приятел . :)
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот doznatel1 » 17 Сеп 2009, 09:38

Автоконтрольор написа:
doznatel1 написа:
BARETATA написа:а защо точно Пътна Полиция?



Ами като стане катаджийче да ни тормози по улиците,нас начинаещите шофьори, а и за да ни взима парите :P :D .

Оф, защо всички си мислят това, не мога да разбера... И защо институцията КАТ винаги се превръща в синоним на корупция... Нима в другите институции няма ?! Желанието ми да стана автоконтрольор е в кръвта ми още преди да разбера за съществуването на думичката "корупция".Плюс това всеки гледа телевизия и вижда какво става по пътищата.Смятам, че като спра водачи в нарушение дали било то за алкохол, колани ,или др. съм спасил няколко човешки живота и съм спестил работа на гробарите... ;)


Бъзик Батенце, не се впрягай, спокоооойно!!!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот osata » 17 Сеп 2009, 10:54

Оф, защо всички си мислят това, не мога да разбера... И защо институцията КАТ винаги се превръща в синоним на корупция... Нима в другите институции няма ?! Желанието ми да стана автоконтрольор е в кръвта ми още преди да разбера за съществуването на думичката "корупция".Плюс това всеки гледа телевизия и вижда какво става по пътищата.Смятам, че като спра водачи в нарушение дали било то за алкохол, колани ,или др. съм спасил няколко човешки живота и съм спестил работа на гробарите... ;)




Е той и Косьо Самоковеца почнал в хотелиерския бизнес като пиколо с идея да са доволни туристите, ама после решил да купи хотела за да попромени някои неща и да са по-доволни :lol: .
Приятел - толкова неща в МВР са неубясними, че няма как да ти ги опишем. Това нещо като казармата, разказвт ти, разказват ти, но докато не го изпиташ няма как да го разбереш на 100%.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта