Искам да започна работа в полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 26 Яну 2011, 21:39

Хела, Хела, живуркане, съществуване или живот на макс са крайно различни категории на вегетиране... ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот mao11 » 28 Яну 2011, 20:32

еееееееее
м...........
споменах майка му по повод .......... тъъъъъъъъъъъъъъъъъъъът ама
оня ден и малкия син каза - тате има прием, ще ставам кука, радост има кой да продължи , :lol:
ееееееее добре
и айййййййййдеее пак наново
отивам в ОД на МВР в гр. ...............и 100 тина души чакат, ама на ден бе за 20тина места
ужаст лудница
и познайте
не исках да притеснявам никого, просто съм никой, гражданин :idea:
чакаме си, пак си чакаме и.
там си има полицайче, постоваче, което варди и брани входа на ОД и на паспортна
през цялото чакане от 5-6 часа слиза от дирекцията един смешник и мачка постовака просто за кеф
що си без шапка, що ала бала, бе гърч тип кой съм аз
а и оня е в цирка, шефа го хули, аоня шефче ве ходи с наведена глава, такава клати я и ....... псувана глас
пълна лудница бе хора, голяма излагация
как да е взехме документите и у дома
еееееееееее и на другия ден :geek: тате аз с такива простаци няма да работя
кааааааааак да стане ве мамка му
извинявайте
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот ironman » 21 Фев 2011, 14:08

ще бъда много благодарен, ако някой ми сподели, какво следва след физическите изпитания. Имам предвид, точно какво представлява интелектуалния изпит, доколкото разбрах е тест. И след като сме приминали физическия изпит найрая пак ли се взема предвид, понеже при мен лично кандидатите бяха над 150 и гледам списъка почти всички са допуснати на интелектуален. Не трябва ли на всеки на изпит да намаляват или от всички изпити си събираш точките. Въобще искам да знам дали да съм спокоен, защото не съм сред първите на физичческия изпит.
ironman
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Фев 2011, 14:01

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот ironman » 21 Фев 2011, 15:13

jim beam написа:За съжаление отпаднах след етап "Заключително интервю" за СДВР.Неуспеха ме мотивира повече за следващия път.Неприятно,ама сега поне знам как е и си знам грешките да не ги допускам пак.

ще бъда много благодарен, ако споделиш какво следва след физическия изпит, т.е. интелектуалния какво представлява, колко време ти дават за теста. И след като съм преминал физическия изпит, после пак ли го вземат предвид, защото при мен лично от 150 кандидата, почти всички преминаха. Дали пък няма да сумират точките от физическия и интелектуалния и така да отпаднат повечето. Ако някой е наясно, моля да сподели. Благодаря предварително.
ironman
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Фев 2011, 14:01

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот kkarakashev » 21 Фев 2011, 19:42

ironman написа:ще бъда много благодарен, ако някой ми сподели, какво следва след физическите изпитания. Имам предвид, точно какво представлява интелектуалния изпит, доколкото разбрах е тест. И след като сме приминали физическия изпит найрая пак ли се взема предвид, понеже при мен лично кандидатите бяха над 150 и гледам списъка почти всички са допуснати на интелектуален. Не трябва ли на всеки на изпит да намаляват или от всички изпити си събираш точките. Въобще искам да знам дали да съм спокоен, защото не съм сред първите на физичческия изпит.

Изпитите са както следва
1. Подбор по документи
2. Медицински прегледи
3. Физическо - точкова система на оценяване
4. Интелектуално ниво - точкова система на оценяване
физическа подготовка + Интелектуално ниво = общ сбор точки -> Класиране
5. Психо тест - точкова система на оценяване -> класиране
6. Заключително интервю.
Вариантите след това са или КОЛЕГА ДОБРЕ ДОШЪЛ/А В МВР или ОПИТАЙТЕ СЛЕДВАЩИЯ ТИРАЖ.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот ironman » 23 Фев 2011, 19:24

kkarakashev написа:
ironman написа:ще бъда много благодарен, ако някой ми сподели, какво следва след физическите изпитания. Имам предвид, точно какво представлява интелектуалния изпит, доколкото разбрах е тест. И след като сме приминали физическия изпит найрая пак ли се взема предвид, понеже при мен лично кандидатите бяха над 150 и гледам списъка почти всички са допуснати на интелектуален. Не трябва ли на всеки на изпит да намаляват или от всички изпити си събираш точките. Въобще искам да знам дали да съм спокоен, защото не съм сред първите на физичческия изпит.

Изпитите са както следва
1. Подбор по документи
2. Медицински прегледи
3. Физическо - точкова система на оценяване
4. Интелектуално ниво - точкова система на оценяване
физическа подготовка + Интелектуално ниво = общ сбор точки -> Класиране
5. Психо тест - точкова система на оценяване -> класиране
6. Заключително интервю.
Вариантите след това са или КОЛЕГА ДОБРЕ ДОШЪЛ/А В МВР или ОПИТАЙТЕ СЛЕДВАЩИЯ ТИРАЖ.

благодаря, за точния и ясен отговор
ironman
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Фев 2011, 14:01

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот mao11 » 23 Фев 2011, 20:15

ами подготвяш се
явяваш се
вземаш изпитите и си
полицай
ако ставаш за такъв
ай стига ве
само празни теми
ама как да стана
как да взема
ама изпита по............
мъ много трудно ве
ама наистина е много смешно
:twisted:
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Хела » 24 Фев 2011, 10:36

Мдааа, празна тема.... Няма кой едно видеоклипче да пусне, няма глупаво ухилени емотиконки, няма злобни подмятания...да се чуди човек как са се навъртяли 38 страници! Ама сигурно знаете за разликите между форумите:
В английски форум: питаш нещо - отговарят ти.
В руски форум: питаш нещо - отговарят ти и също те питат нещо.
В български форум: питаш нещо - и веднага 20 човека почват да ти обясняват колко си тъп, че питаш.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот kkarakashev » 24 Фев 2011, 15:59

Не само ще те упрекнат, че питаш, ами и ще те навикат, че не ти е работа да знаеш. НО навсякъде и всеки форум има много, много изключения. Има няколко форума, от който съм много доволен от "колегиалноста" на пишещите.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот doznatel1 » 24 Фев 2011, 20:10

Хела написа:Мдааа, празна тема.... Няма кой едно видеоклипче да пусне, няма глупаво ухилени емотиконки, няма злобни подмятания...да се чуди човек как са се навъртяли 38 страници! Ама сигурно знаете за разликите между форумите:
В английски форум: питаш нещо - отговарят ти.
В руски форум: питаш нещо - отговарят ти и също те питат нещо.
В български форум: питаш нещо - и веднага 20 човека почват да ти обясняват колко си тъп, че питаш.



Хахаххахах, даже и на мен и стана скучно няма някой с тъп вапрос който да изям :lol: Българска му работа, никой не избира къде да се роди! :)

ПП: Айде бе няма ли кой да попита, колко метра трябва да бяга... :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта