Искам да започна работа в полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот oto skorzeni » 12 Дек 2010, 13:22

Няма да ти взимат допингпроба нито преди,нито след изпита,така че не се притеснявай за това.И да ти взимаха такава,ако пиеш само хранителни добавки-креатин,глутамин,таурин,протеин,аминокиселини няма никакъв проблем.Те не са анаболни стероиди.Хубаво е,че тренираш,но наблегни малко на граматика и правопис,неграмотни полицаи не са нужни на МВР.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Cvetelin » 09 Яну 2011, 23:14

Здравейте исках да попитам на 18 съм тази година завършвам училище и искам да стана полицай категори Е-(като начало).Прочетох изискванията но ми е любопитно трябва ли успешно да взема матурите за да кандидатствам в полицията или може и без тях ?
Cvetelin
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Яну 2011, 23:09

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот mao11 » 24 Яну 2011, 20:27

Приятелю, недей.
Остани си д мечтата.
Ще бъдеш щастлив, желаещ катаджия и ще си живуркаш живота готино.
Ако стонеш полицай от пътна полиция те чакат
нащни дежурства
пияници
хора които не знаят къде са и къде се намерат - ти знаеш ли кой съм и после телефона ти загрява
иииии............... студена вечеря и заспала жена :idea:
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот daniela_suzi » 24 Яну 2011, 21:51

Искам да се обърна към горните два сладура,дето са писали.Ако няма нещо съществено,дето да искате да напишете,не пишете глупости.Естествено,че трябва да си завършите първо средното образование и после да мислите за работа в МВР.Относно студената вечеря и заспалата жена-по-добре не захващайте темата тук,има си друга за развлечение.Иначе с едно изречение-на крива ракета и космоса и е крив,когато не знаеш как да си въртиш семейството,няма значение какъв си по професия,жена ти по-топла и желаеща те няма да я намираш!!! ;) Иначе вечерята в микровълновата лесно се топли!!! :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот mao11 » 25 Яну 2011, 18:09

Имам 2-ма сина. Единия поиска да стане полицай. Зарадвах се от една страна, от друга ми стана тъжно като знам какво е в системата и около нея.
Както и да е започнахме бягания, осморки лицеви не ти е работа.
Обаче смитнах, че трябва да ме обясня на човека за кво си говорим по принцип, защото то не е само да сложиш формата и да нахлюпиш фуражката, а и принципното отношение между колегите, говоря за слъжностите и някои недоизживели болестното състояние кариеризъм и началничество, също така и принципното отношение на гражданството към формения служител на улицата.
И така поговорихме и потренирахме, в деня на изпита ставам нашия буден, разтроен такъв - е викам кво става бе.
Отговора бе категоричен, не съм спал за да мисля и реших няма да кандидатствам, ха така де :oops:
Огорчих се но преглътнах.
Сега е в англия, взе и синя карта и е много добре. Това лято беше тук. Думите му бяха - Тате нищо лично, но в тази държава вече само на гости.
Не знам май постъпи правилно. :?:
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот osata » 25 Яну 2011, 21:11

mao11 написа:Не знам май постъпи правилно. :?:


Махни " май " от изречението.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 25 Яну 2011, 22:14

Не е така. Ако това е правилното решение на уравнението, то само цигани биха останали тук. Мисля, че детето на Мао е взело грешното решение - вярно лесно е по нанадолнището, но до там.
Щастие в никой случай не е равно на задоволени консуматорски нужди! В известен смисъл, дори напротив!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот osata » 25 Яну 2011, 22:40

Lord написа:Не е така. Ако това е правилното решение на уравнението, то само цигани биха останали тук. Мисля, че детето на Мао е взело грешното решение - вярно лесно е по нанадолнището, но до там.
Щастие в никой случай не е равно на задоволени консуматорски нужди! В известен смисъл, дори напротив!

Нали знаеш, че от няколко месеца си търся правата по едни въпроси от над 5-6 институции, комисии и агенции?
Всеки ми казва без дори да е извършил проверка ( което си му е законово задължение ) "обърнете се към съда за да потърсите правата си, ние....." - Е всеки ако се съдеше заради 30-40лв...., а и това си е гадно нагло системно нарушение, ама..... нали и там (нарушителите) и там (проверяващите) са назначени все едни роднини/близки/приближени , които да държат кормилото.
Затова Лорде - правилно решение е взел. Поне ще живее В ПОДРЕДЕН СВЯТ.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 25 Яну 2011, 22:43

osata написа:................Затова Лорде - правилно решение е взел. Поне ще живее В ПОДРЕДЕН СВЯТ.


...и там как ще остарее... ;) ...скука и спокойствие, не - благодаря!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Хела » 26 Яну 2011, 14:54

Трябва да ни е гадно, за да усещаме, че сме живи.
Ей тъй те разбрах, Лорде. Ама че си и ти...
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта