Искам да започна работа в полицията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 28 Авг 2009, 00:13

Добър ден.Искам да изразя специални благодарности на хората създали този сайт.Та... Казвам се Стоян Златев и съм родом от Пловдив, но сега октомври заминавам за София понеже ще ставам студент.Имам един въпрос, който надявам се да е по темата.Още от малък ме влече полицията и роднините ми и близките ми постоянно повтарят, че ме виждат като полицай.Аз имам най-голям интерес към пътната полиция КАТ.И понеже интересът ми ме е завладял отвсякъде ходих до главния участък в Пловдив и попитах за работно място, съответно ми отговориха, че имало някакви курсове, но не знаели кога точно ще се проведат.Та въпросът ми е: понеже от тази година ще съм в София и ще уча редовно, от догодина ще имам ли проблем ако запиша задочно и се пробвам в полицията?Моля да ми дадете точен отговор към кого да се обърна или накратко какви са процедурите за да стана ПОЛИЦАЙ.Мерси предварително!



Специални поздрави на всички съфорумци.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: КТД - проблеми - решени и нерешени

Мнениеот Lord » 28 Авг 2009, 19:33

Автоконтрольор написа:...Та въпросът ми е: понеже от тази година ще съм в София и ще уча редовно, от догодина ще имам ли проблем ако запиша задочно и се пробвам в полицията?Моля да ми дадете точен отговор към кого да се обърна или накратко какви са процедурите за да стана ПОЛИЦАЙ.Мерси предварително!


На първия ти въпрос отговора е: Да, можеш. На всички останали въпроси отговор ще откриеш тук: http://www.dhr.mvr.bg/default.htm

Пожелавам ти успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Polix » 28 Авг 2009, 20:34

Уважаеми Г-н Златев,
Колегата преди мен Ви даде линк на който можете да намерите най-подробна информация за реда и условията при които можете да кандидаствате за работа в МВР в цялата страна ,както и на какви условия следва да отговаряте.
Освен този все пак ще си позволя да Ви предложа и друг вариант . Тъй като сте от гр.Пловдив запишете си час в приемните дни на директора ,заместник директора или началника на отдел "ООРП" при ОДМВР - Пловдив и в приемния когато заявите,че желаете да кандидатствате за работа и желаете да получите по -подробна информация за желаната от Вас позиция. Логично ще бъдете пренасочени към служител от "Човешки ресурси" към ОДМВР. Там можете да получите лично информация и да зададете по-подробни въпроси, които Ви интересуват .
http://plovdiv.mvr.bg/director/
Успех и късмет. :)
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот doznatel1 » 29 Авг 2009, 08:18

BARETATA написа:а защо точно Пътна Полиция?



Ами като стане катаджийче да ни тормози по улиците,нас начинаещите шофьори, а и за да ни взима парите :P :D .

Аз иначе го приветствам за твърдото решение което е взел, но като излезне конкурс му предлагам да се въоражи с голямо търпение през процеса на набор на документи и етапите по конкурса, трябва да знае че не е лесно и трябва да се подготви по няколко въпроса: http://www.dhr.mvr.bg/Competition/work_mvr.htm , да ги наизусти ако трябва. А и при психолога много да внимава, че са зли вълци :lol: , спокойствие, увереност, желание и това е май, какво ще кажете!?
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Sir Humphrey » 29 Авг 2009, 16:41

Polix написа:Уважаеми Г-н Златев,
Колегата преди мен Ви даде линк на който можете да намерите най-подробна информация за реда и условията при които можете да кандидаствате за работа в МВР в цялата страна ,както и на какви условия следва да отговаряте.


За съжаление там липсва списъкът с едни от най-важните условия, щото бил секретен. Дрън-дрън. Нечовешките ресурси не искат да им се пречи да дерибействат над хората. Конкретно имам предвид списъка с медицинските показатели за годност за служба.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Автоконтрольор » 31 Авг 2009, 01:06

doznatel1 написа:
BARETATA написа:а защо точно Пътна Полиция?



Ами като стане катаджийче да ни тормози по улиците,нас начинаещите шофьори, а и за да ни взима парите :P :D .

Оф, защо всички си мислят това, не мога да разбера... И защо институцията КАТ винаги се превръща в синоним на корупция... Нима в другите институции няма ?! Желанието ми да стана автоконтрольор е в кръвта ми още преди да разбера за съществуването на думичката "корупция".Плюс това всеки гледа телевизия и вижда какво става по пътищата.Смятам, че като спра водачи в нарушение дали било то за алкохол, колани ,или др. съм спасил няколко човешки живота и съм спестил работа на гробарите... ;)
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 31 Авг 2009, 18:37

Автоконтрольор написа:...Оф, защо всички си мислят това, не мога да разбера...


Аз не си мисля "това". ;) Успех, момко! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот driver » 05 Сеп 2009, 21:34

там е истината,младежо,само КАТ изпълнява мечтите като вълшебната флейта на Аладин.Ама какво да се прави,такъв е живота.Ами и аз греба с пълни шепи от благинките на настоящата си работа. :twisted:
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот Lord » 05 Сеп 2009, 21:36

:) Вълшебната флейта е друго, а Аладин е намерил вълшебната лампа, пич! ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Искам да започна работа в полицията

Мнениеот driver » 05 Сеп 2009, 21:40

Според мен не е така-служителите от КАТ изобщо не са подкупни и злонамерени настроени към гражданите-те са едни достойни хора,пред които аз лично винаги съм бил изпълнен с чувство на благоговение и възхищение! :twisted:
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта