Имам въпрос

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Имам въпрос

Мнениеот koce » 26 Апр 2012, 19:43

Здравейте,искам да попитам тук,защото вярвам че сте получа отговор-човек който не е завършил симеоново,но има бакалавърска стемен на висше образование може ли да бъде част от мвр? Ако може да бъде част от МВР КАТО КАКАВ? и ОТ КАДЕ СТАВА? Благодаря за отговора предварително.
koce
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2012, 19:36

Re: Имам въпрос

Мнениеот Lord » 26 Апр 2012, 21:32

Може.
Като какъвто победи в конкурс за назначаване.
Чрез кандидатстване става.

Други въпроси?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Имам въпрос

Мнениеот ross_migration » 26 Апр 2012, 21:33

koce написа:Здравейте,искам да попитам тук,защото вярвам че сте получа отговор-човек който не е завършил симеоново,но има бакалавърска стемен на висше образование може ли да бъде част от мвр? Ако може да бъде част от МВР КАТО КАКАВ? и ОТ КАДЕ СТАВА? Благодаря за отговора предварително.


Преди да ти отговорят останалите съфорумници, че не си ровил достатъчно във форума ще ти отговоря аз:

Ако имаш диплома с ОКС-Бакалавър можеш да кандидатстваш за всички длъжности от категория Г - инспектор и всички длъжности от кат. Е - сътрудник, полицай, спасител, пожарникар (за тях се изисква средно образование).

http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/default.htm - разгледай обявените конкурси в сайта и ако отговаряш на общите и специфични изисквания, посочени в заповедите - кандидатствай.

От мен толкова. Успех!
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Имам въпрос

Мнениеот koce » 27 Апр 2012, 19:21

добре,примерно имам ОКС бакалавър и пред името ми пише ИНЖ. и кандидатствам и ако бъда одобрен в пазарджик ли сте ме пратят за 9 месеца? и след това почвам работа или ако не е така(което е много възможно,защото не сам информиран) как е става влизането в системата?
koce
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2012, 19:36

Re: Имам въпрос

Мнениеот Lord » 27 Апр 2012, 20:07

koce написа:добре,примерно имам ОКС бакалавър и пред името ми пише ИНЖ. и кандидатствам и ако бъда одобрен в пазарджик ли сте ме пратят за 9 месеца? и след това почвам работа или ако не е така(което е много възможно,защото не сам информиран) как е става влизането в системата?


Хайде да започнем съвсем отначало, Коце. Прочети това: http://www.dhr.mvr.bg/NR/rdonlyres/5EB9 ... 9_2012.pdf
и ако изобщо имаш други въпроси моля задай ги тук.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Имам въпрос

Мнениеот Валентина » 12 Юни 2012, 22:44

koce написа:Здравейте,искам да попитам тук,защото вярвам, че сте получа отговор-човек който не е завършил симеоново,но има бакалавърска стемен на висше образование, може ли да бъде част от мвр? Ако може да бъде част от МВР КАТО КАКАВ? и ОТ КАДЕ СТАВА? Благодаря за отговора предварително.

Макар и да не мога да отговоря на този въпрос, учителят в мен се обади... Що за бакалавър и що за инженер с този правопис... :evil:
koce написа:добре,примерно имам ОКС бакалавър и пред името ми пише ИНЖ. и кандидатствам, и ако бъда одобрен, в пазарджик ли сте ме пратят за 9 месеца? и след това почвам работа, или ако не е така(което е много възможно,защото не сам информиран) как е става влизането в системата?

Най-малкото, би трябвало да се знае употребата на главни букви в началото на всяко изречение и за собствените имена.
На някого това може да се стори маловажно, но... какъв авторитет би имал неграмотен служител. И защо заради единици, да се съди за цялата институция.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Имам въпрос

Мнениеот osata » 13 Юни 2012, 10:51

Валентина..... то в МВР вече е пълно с такива, дето не знаят коя е столицата на Чехия, дето не знаят колко е корен квадратен от 16, дето не знаят подред президентите на България, дето не знаят да пишат правилно, че един повече или по-малко....
Някои пишат в бързина така, не им прави впечатление и буквално с компютрите и писане на латиница са си повредили тотално правописа.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта