Процедура при възстановяване на отнето СУМПС

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Процедура при възстановяване на отнето СУМПС

Мнениеот Herp » 24 Яну 2012, 14:15

Здравейте,
Бих желал да получа информация от специалисти каква е процедурата при възстановяване на СУМПС. В моя случай, преди около 4 месеца ми бе отнета книжката (СУМПС) с категории А, В и С поради отнети контролни точки (около 52).
Благодаря!
Herp
 

Re: Процедура при възстановяване на отнето СУМПС

Мнениеот PAOLON » 26 Яну 2012, 15:24

Herp написа:Здравейте,
Бих желал да получа информация от специалисти каква е процедурата при възстановяване на СУМПС. В моя случай, преди около 4 месеца ми бе отнета книжката (СУМПС) с категории А, В и С поради отнети контролни точки (около 52).
Благодаря!

Всяка една категория ще я караш на ново.А, и ползвай ЗДвП.Там всичко е написано.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Процедура при възстановяване на отнето СУМПС

Мнениеот BARETATA » 26 Яну 2012, 23:49

PAOLON написа:
Herp написа:Здравейте,
Бих желал да получа информация от специалисти каква е процедурата при възстановяване на СУМПС. В моя случай, преди около 4 месеца ми бе отнета книжката (СУМПС) с категории А, В и С поради отнети контролни точки (около 52).
Благодаря!

Всяка една категория ще я караш на ново.А, и ползвай ЗДвП.Там всичко е написано.


Грешиш . PAOLON , просто ще кара психо изпит и това е ... и да заплати глобите де :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42


Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта