Търся Съвет...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Търся Съвет...

Мнениеот Lord » 17 Дек 2011, 15:39

KрАсЧо написа:
Lord написа:Какво образование и успех имаш?
Владееш ли някакво бойно изкуство и изобщо как си със спорта?
Какви категории имаш право да управляваш по СУМПС?
Какъв стаж имаш, като водач?
Колко километра си изминал, като водач /грубо/?
Участвал ли си в ПТП по твоя вина, наказван ли си административно за нарушения на ЗДвП?

Ами принципно по професия съм:Готвач,хлебар и сладкар имам сертификат от Франция и Италия.
Не владея бойни изкуства, имам кат. В и С и точно 2 години стаж,груби имам към 75000км.
Нямам нарушения,не съм причинил ПТП и не съм участвал в такова.
АЗ не искам да карам кола с буркан просто цивилна кола на службата нямам категория Д и Е за да карам лимузина с буркан.


В такъв случай дори и с връзки е невъзможно. Съжалявам!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Търся Съвет...

Мнениеот kkarakashev » 17 Дек 2011, 16:50

KрАсЧо написа:
Lord написа:Какво образование и успех имаш?
Владееш ли някакво бойно изкуство и изобщо как си със спорта?
Какви категории имаш право да управляваш по СУМПС?
Какъв стаж имаш, като водач?
Колко километра си изминал, като водач /грубо/?
Участвал ли си в ПТП по твоя вина, наказван ли си административно за нарушения на ЗДвП?

Ами принципно по професия съм:Готвач,хлебар и сладкар имам сертификат от Франция и Италия.
Не владея бойни изкуства, имам кат. В и С и точно 2 години стаж,груби имам към 75000км.
Нямам нарушения,не съм причинил ПТП и не съм участвал в такова.
АЗ не искам да карам кола с буркан просто цивилна кола на службата нямам категория Д и Е за да карам лимузина с буркан.

Без да искам да Ви обидя, но стаж 2 години е нищо.Тези км. са да идеш на работа всеки ден и на море.Аз имам СУМПС от 1995 и до сега над 600 000км но пак не казвам ,че съм професионалист, а за там се иска. Също така,ако всеки ден си на волана е невъзможно да си без нарушение-вярвай ми.
Единствено в пожарната може да си само водач,другаде винаги се съчетава - Полицай,водач на автомобил.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Търся Съвет...

Мнениеот scofieldpb » 17 Дек 2011, 16:57

Чудя се как да коментирам това "желание" на пичагата...Според мен му се кара S класа със син буркан ... :D
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 17 Дек 2011, 17:54

Смисъл то БЕЗ НАРУШЕНИЕ се води ако не те хванат иначе се правят нарушения ЕЖЕЧАСОВО пак казвам не искам да карам мерцедес или бмв с буркани,а и това с изминатите километри до една степен е вярно но не искам да казвам че, за мен това малко пресилено щот може и цял живот да караш и като се прибереш пред блока да не можеш да паркираш.Питането ми беше просто дали обикновен човек може да се добере до служебна кола на държавна институция...
П.П.Но както и да е видях за какво става дума мерси все пак на отзовалите се за вниманието което са отделили. :idea:
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот scofieldpb » 17 Дек 2011, 18:06

Брато недей да палиш моторетката ;) В тази държава имаш ли човек всичко става ( не само държавна кола ще подкараш ми може и совалка :D ) , ти сам си каза,че имаш жокер-ползвай го и недей приказва много много,много приказки на пазара ;) Сега дали е правилно и честно-това е друг въпрос ;)
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 17 Дек 2011, 18:15

scofieldpb написа:Брато недей да палиш моторетката ;) В тази държава имаш ли човек всичко става ( не само държавна кола ще подкараш ми може и совалка :D ) , ти сам си каза,че имаш жокер-ползвай го и недей приказва много много,много приказки на пазара ;) Сега дали е правилно и честно-това е друг въпрос ;)


Просто като всеки човек си имаш надежда и цел и искаш да си я осъществиш,имам комшия който работи към полицията но един път го разпознах при една акция в съседният блок,акцията беше ОТРЕПКИТЕ до колкото помня и нз към коя част работи НСБОП,ГДБОП.Но това е че това момче ми каза пич работата е там че,всеки търси държавна работа било то с ниска заплата или т.н. но поне е сигурна.
За тфа писах тук.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот SFS » 17 Дек 2011, 18:35

държавна ..та държавна...социалните експерименти напълно ще довършат територията ....този тумор се пренася и развива и инфилтрира дори тук зад океана....това е страшно...ама как да го разбере родения и отгледан от рожби матрицата на комуцоциализма и израсал в пост такавата..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Търся Съвет...

Мнениеот osata » 17 Дек 2011, 19:08

KрАсЧо написа:Смисъл то БЕЗ НАРУШЕНИЕ се води ако не те хванат иначе се правят нарушения ЕЖЕЧАСОВО пак казвам не искам да карам мерцедес или бмв с буркани,а и това с изминатите километри до една степен е вярно но не искам да казвам че, за мен това малко пресилено щот може и цял живот да караш и като се прибереш пред блока да не можеш да паркираш.Питането ми беше просто дали обикновен човек може да се добере до служебна кола на държавна институция...
П.П.Но както и да е видях за какво става дума мерси все пак на отзовалите се за вниманието което са отделили. :idea:


Е горе казваш искам, сега не искам :mrgreen: .

Сега - естествено, че имаш ли минимум средно образование можеш да бъдеш държавен служител кат.Е и Д, или по старому "сержант".
Има конкурси, зависи от кой град си, подготвят се документи, държат се изпити и първите по резултати според свободните бройки ги назначават.

Питането ми беше просто дали обикновен човек може да се добере до служебна кола на държавна институция...

Да! Може. Но съгласи се, че за да се добереш до това, трябва все пак да имаш някакви умения и държавната институция да има нужда от такъв като теб. Аналогично е с твоята професия - няма как мен да ме вземете да правя хляб или сладки, след като не ставам за това.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 17 Дек 2011, 19:33

osata написа:
KрАсЧо написа:Смисъл то БЕЗ НАРУШЕНИЕ се води ако не те хванат иначе се правят нарушения ЕЖЕЧАСОВО пак казвам не искам да карам мерцедес или бмв с буркани,а и това с изминатите километри до една степен е вярно но не искам да казвам че, за мен това малко пресилено щот може и цял живот да караш и като се прибереш пред блока да не можеш да паркираш.Питането ми беше просто дали обикновен човек може да се добере до служебна кола на държавна институция...
П.П.Но както и да е видях за какво става дума мерси все пак на отзовалите се за вниманието което са отделили. :idea:


Е горе казваш искам, сега не искам :mrgreen: .

Сега - естествено, че имаш ли минимум средно образование можеш да бъдеш държавен служител кат.Е и Д, или по старому "сержант".
Има конкурси, зависи от кой град си, подготвят се документи, държат се изпити и първите по резултати според свободните бройки ги назначават.

Питането ми беше просто дали обикновен човек може да се добере до служебна кола на държавна институция...

Да! Може. Но съгласи се, че за да се добереш до това, трябва все пак да имаш някакви умения и държавната институция да има нужда от такъв като теб. Аналогично е с твоята професия - няма как мен да ме вземете да правя хляб или сладки, след като не ставам за това.



Да така е съгласявам се с думите ти,но под кола на НСО не разбирайте веднага лимузина с буркани и те си имат цивилни коли:Шкода Фабия и т.н.Прав си всеки човек си знае неговото и като си е в своя вода му е комфортно аз например съм завършил това но като занимание са ми колите както по-горе казах бих работил и в държавен сервиз за подръжка на коли.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот ross_migration » 17 Дек 2011, 23:29

КрАсЧо, давам ти два линка към конкурси за полицай, той и водач на автомобил. Ако мислиш, че отговаряш на общите и специфични изисквания, следи за нови конкурси и кандидатствай.
Ето и линковете:

http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/Primary_teaching/DSPS_10791.htm

http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/Primary_teaching/SDVR_9235.htm
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта