Търся Съвет...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 16 Дек 2011, 21:07

Здравейте имам едно питане към вас,от известно време ми е влезнала в главата една муха и искам да напусна работата на която съм в момента, и искам вашето мнение дали си заслужава още от малък искам да карам цивилна държавна кола било то полицейска или на НСО.Имам познат който ми каза само да му се обадя ако напусна работата и ще уреди нещата но бих приел съвет и от вас заслужава ли си да се работи в НСО и работата сигурна ли е сега като се смени президента на Републиката.Също така ми допада много да карам и полицейска астра с черните стъкла но до там с моята специалност няма да се класирам.За това ако някой има на идея за какво пиша бих бил много благодарен на отзовалите се с отговор.
П.П. Благодаря Предварително.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот osata » 16 Дек 2011, 22:47

Ако случайно кандидатстваш някой ден, това което си написал не го казвай никъде, освен ако чичо ти не е "владика".
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Търся Съвет...

Мнениеот ross_migration » 16 Дек 2011, 23:04

KрАсЧо написа:Здравейте имам едно питане към вас,от известно време ми е влезнала в главата една муха и искам да напусна работата на която съм в момента, и искам вашето мнение дали си заслужава още от малък искам да карам цивилна държавна кола било то полицейска или на НСО.Имам познат който ми каза само да му се обадя ако напусна работата и ще уреди нещата но бих приел съвет и от вас заслужава ли си да се работи в НСО и работата сигурна ли е сега като се смени президента на Републиката.Също така ми допада много да карам и полицейска астра с черните стъкла но до там с моята специалност няма да се класирам.За това ако някой има на идея за какво пиша бих бил много благодарен на отзовалите се с отговор.
П.П. Благодаря Предварително.


КрАсЧо, ама ти сериозно ли задаваш този въпрос?
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 16 Дек 2011, 23:14

Мислех че,ще реагирате по меко но да потвърдихте мнението ми надявам се от тези 2 коментара да се сезира написаното за <Държавна Работа> или относно карането на колите. ;)
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот slaron » 16 Дек 2011, 23:20

Човекът си търси забавление... явно няма какво да прави и е решил да го върши тук. :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 16 Дек 2011, 23:24

Ами често казано,не се шегувам просто питах, но от отговорите до сега разбрах че, изглеждам като глупак да питам дали си заслужава.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот Lord » 17 Дек 2011, 13:53

Какво образование и успех имаш?
Владееш ли някакво бойно изкуство и изобщо как си със спорта?
Какви категории имаш право да управляваш по СУМПС?
Какъв стаж имаш, като водач?
Колко километра си изминал, като водач /грубо/?
Участвал ли си в ПТП по твоя вина, наказван ли си административно за нарушения на ЗДвП?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Търся Съвет...

Мнениеот osata » 17 Дек 2011, 14:30

Преди за НСО на физическия изпит изискваха 250 см скок от място. Все пак има условия и т.н. на които кандидатите трябва да отговарят.
А ти как искаш да реагираме на изречението "Също така ми допада много да карам и полицейска астра с черните стъкла но до там с моята специалност няма да се класирам".
Каква специалност за шофьор искаш? Ядрен инженер може би?

Отново ти прочетох публикацията, повярвай ми - на това написаното ако го кажеш на интервю или психо изпит без "чичо владика" никой няма да те вземе. Жалко, че с такъв "чичо" някои ги вземат. Може да поизлъжеш, да преувеличиш, но да кажеш "кара ми се астра с черни стъкла" или "кара ми се кола на НСО", "кефи ме синия буркан"..... каква реакция очакваш? С извинение "наясно ли си какво значи да носиш оръжие, да работиш с непознат (поне в началото) човек до теб, който при дадена ситуация трябва да си рискува живота или здравето за да спаси теб? Наясно ли си какво значи тази отговорност, какво значи този риск. Остави филмите, остави разни предавания от рода "Градски ченгета", реалността е гадна - ставаш полицай, дават ти една униформа, един пистолет на 30 години, пускат те пеши патрул и махаш крачолите из града докато не научиш района и не покажеш умения да се возиш вдясно. После вече може да станеш и водач, но трябва да познаваш района и т.н., а до цивилната астра с черни стъкла...... или направи 9-10 години служба или попитай "чичо владика".
Ако имаш някакъв сериозен въпрос - аз лично напълно сериозно ще ти отговоря.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 17 Дек 2011, 15:20

Lord написа:Какво образование и успех имаш?
Владееш ли някакво бойно изкуство и изобщо как си със спорта?
Какви категории имаш право да управляваш по СУМПС?
Какъв стаж имаш, като водач?
Колко километра си изминал, като водач /грубо/?
Участвал ли си в ПТП по твоя вина, наказван ли си административно за нарушения на ЗДвП?

Ами принципно по професия съм:Готвач,хлебар и сладкар имам сертификат от Франция и Италия.
Не владея бойни изкуства, имам кат. В и С и точно 2 години стаж,груби имам към 75000км.
Нямам нарушения,не съм причинил ПТП и не съм участвал в такова.
АЗ не искам да карам кола с буркан просто цивилна кола на службата нямам категория Д и Е за да карам лимузина с буркан.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Re: Търся Съвет...

Мнениеот KрАсЧо » 17 Дек 2011, 15:28

osata написа:Преди за НСО на физическия изпит изискваха 250 см скок от място. Все пак има условия и т.н. на които кандидатите трябва да отговарят.
А ти как искаш да реагираме на изречението "Също така ми допада много да карам и полицейска астра с черните стъкла но до там с моята специалност няма да се класирам".
Каква специалност за шофьор искаш? Ядрен инженер може би?

Отново ти прочетох публикацията, повярвай ми - на това написаното ако го кажеш на интервю или психо изпит без "чичо владика" никой няма да те вземе. Жалко, че с такъв "чичо" някои ги вземат. Може да поизлъжеш, да преувеличиш, но да кажеш "кара ми се астра с черни стъкла" или "кара ми се кола на НСО", "кефи ме синия буркан"..... каква реакция очакваш? С извинение "наясно ли си какво значи да носиш оръжие, да работиш с непознат (поне в началото) човек до теб, който при дадена ситуация трябва да си рискува живота или здравето за да спаси теб? Наясно ли си какво значи тази отговорност, какво значи този риск. Остави филмите, остави разни предавания от рода "Градски ченгета", реалността е гадна - ставаш полицай, дават ти една униформа, един пистолет на 30 години, пускат те пеши патрул и махаш крачолите из града докато не научиш района и не покажеш умения да се возиш вдясно. После вече може да станеш и водач, но трябва да познаваш района и т.н., а до цивилната астра с черни стъкла...... или направи 9-10 години служба или попитай "чичо владика".
Ако имаш някакъв сериозен въпрос - аз лично напълно сериозно ще ти отговоря.

Както и в по-горната публикация написах не съм дорасъл за НСО лимузина с буркан,просто исках да видя ВИЕ органите на реда който всеки ден се сблъсквате с такива може би ТЪПИ въпроси, може ми просто едно момче което не е завършило академия да се впише в такъв вид работа.Аз бих работил и в сервиза на НСО ако е за въпрос просто колите са ми слабост,лошото е че, в БГ не мога да се развия професионално по ред причини...
Като хоби ми е да правя коли и да ходим на Калояново и да ги пробваме има ли резултат с целите нощи в гаража след работа което правя по тях.ИЗВИНЯВАМ се ако сте си помислили че,съм просто един който иска да кара министър и да има превилеги.Искам просто държавна работа и да се занимавам с коли.
KрАсЧо
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Дек 2011, 20:52
Местоположение: Sofia

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта