Договор за ненапускане на МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот ivanp » 13 Апр 2011, 11:26

Здравейте,
чудех се къде мога да намеря повече информация за такъв договор, ако има такъв за новопостъпилите служители. Изчетох закона за МВР и НАРЕДБА№ IЗ-1009 ОТ 4 ЮЛИ 2006 Г. ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА
ПОСТЪПВАНЕ НА ДЪРЖАВНА СЛУЖБА В МИНИСТЕРСТВОТО НА
ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ и все още не съм намерил подобно нещо. Някой има ли повече информация :)
Благодаря предварително
ivanp
Нов
Нов
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 01:09

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот daniela_suzi » 13 Апр 2011, 13:19

:roll: Да ти кажа честно,такова "животно" не съм видяла!!!Мисля че нещо не си разбрал или задаваш неправилен въпрос.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот osata » 13 Апр 2011, 16:08

Има за АМВР, все пак някак не е редно някой да учи напълно безплатно 4 години висше образование и после да каже "не ме кефи, благодаря ви". Там за редовното е 10 а за задочното 5 години ако не се лъжа.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот mao11 » 13 Апр 2011, 17:12

така си е, аз учих военно училище 4 години с договор 10 задължителни години, едва ли и в МВР е различно
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот Lord » 13 Апр 2011, 18:39

Не съществува такъв договор, изключая случаите с обучение в АМВР, споменати от Осата.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот ivanp » 13 Апр 2011, 20:28

Ами реших да питам, защото и за другите нали има школа и затова :)
Благодаря много
ivanp
Нов
Нов
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 01:09

Re: Договор за ненапускане на МВР

Мнениеот Meteor » 14 Апр 2011, 09:32

Има първоначално обучение,което струва пари,а и ако не се лъжа,вещевото което се получава е за 2 години при новоназначените служители. Вероятно ще трябва да се възстановят разходите,ако решиш че тази работа не е за теб.

Как е в САЩ ?
Там,за да станеш полицай,трябва да преминеш четири месечен курс,за което плащаш 4 000 $.
Имаш 2 изпита/1 изпит+един поправителен/ след курса. Ако не ги издържиш,ще трябва наново да караш и плащаш курса.
Ако ги издържиш,не ти се осигурява работа в полицията,а само ти се издава документ,че можеш да работиш като полицай. Търсенето на свободна длъжност е твой проблем,като отново участваш в конкурс. До такъв конкурс,естествено се допускат само хора изкарали 4 месечният и имащи документ за това.
Аватар
Meteor
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 21 Ное 2009, 14:17


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron