Какво представляват медицинските прегледи?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот катюша » 24 Окт 2015, 12:16

ianiovski написа:
Какво би направил, ако видиш, че колегата ти взима подкупи?
Какво би направил, ако колегата ти упражни полицейско насилие над задържан гражданин?
Удовлетворява ли те заплатата, която ще получаваш като полицай?


А какъв е правилният отговор на тези въпроси ??


Това ти е попречило да се представиш по-добре на "психото". Вместо да търсиш правилните отговори, трябваше да опиташ да отговориш на тези въпроси и да ти помогнем във форума да се подготвиш за "психото".
Можеше и други въпроси да ти се подскажат и сега щеше да си сред класиралите се на финалната права.
Имаш пожелания за успех и от мен.
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот osata » 25 Окт 2015, 19:49

Вакантни места в МВР ще има все повече, не се притеснявай, ако толкова го искаш и опитваш, ще стане, лошото е друго.... нивото пада и на всеки кадърен ще му е много трудно да работи. Но това се отразява на цялостната ситуация в държавата, хората са лесно манипулириуеми от медиите, от интернет, българинът плюе наред, но не осъзнава, че като плюе по своите учители, лекари, полиция...това са хората, които научават, лекуват, опазват него, родителите му и децата му. Как да обясниш на "глупака" , че след 5-10-15 години положението ще е още по-зле, кадрите във всички национално значими професии ще са с по-ниско ниво, от което ще страда "той".
Малко се отклоних от темата, но горко на съвестните, които тепърва искат да започнат в МВР. Аз бях първият в нашия род, и с ръка на сърце казвам, че ще бъда последният. Не искам никой близък да усеща "готината" тръпка от напрежението в тази професия.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот AngelaL » 29 Юли 2016, 11:14

Здравейте,
Бих искала да попитам как протича прегледа УНГ - само аудиометрия ли се прави или има нещо по-специфично? Преди време моя позната беше минала на преглед там (не за служба в МВР, а защото и трябваше такъв специалист) и беше останала разочарована от прегледа, не си спомням поради каква причина. Сподели ми, че самата апаратура за измерване на слуха е доста остаряла и имаше опасения че изследванията й не бяха верни. Да не говорим, че след това отиде във ВМА и аудиограмата беше тотално различна :D
Благодаря предварително
AngelaL
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2016, 11:09

Предишна

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта