Какво представляват медицинските прегледи?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот kisska » 27 Апр 2015, 14:07

Много Ви благодаря за отговорите. Не искам да се преориентирам към нещо друго, това не е прищявка от вчера. Сигурна съм, че притежавам необходимите качества за да съм част от системата. Завършила съм специалност в университета свързана точно с МВР, имам курс изкаран за военна подготовка, тренирала съм 12 г. бойни изкуства, занимавам се със стрелби, инструктор по фитнес съм. Наистина не мисля, че едни 2 см. ме правят по лош кандидат от тези с ръст 1.60. Ако имам някакъв здравословен проблем, това вече е друго искам не искам нямам работа там.
kisska
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 25 Апр 2015, 01:09

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот ianiovski » 19 Май 2015, 11:45

Здравейте ще кандидатствам и аз за работа в МВР събрах всички документи свидетелство за съдимост ,пълна кръвна картина и т.н. и сега трябва да отида до Човешки ресурси за да си подам документите . До колкото разбирам от там ще ми дадат Медицинско свидетелство по техен образец с който трябва да ходя по докторите за прегледи . Проблема е там ,че си взех 3 дена отпуска ,но няма да ми стигнат за да си оправя документите поради причината ,че днес след 13:00 (2-рият ми ден) трябва да си взема документите от следствието, районната и градска прокуратура ,а Човешки ресурси приемат документи от 9:00 до 11:00 и така си губя целият ден . На 3-тия ми ден трябва да отида от Човешки ресурси и от там ако всичко е наред с документите ми, да ми дадат Медицинското свидетелство и да тръгна да обикалям по докторите . Въпроса ми е това мед. свид. в рамките на срока за подаване на документи ли трябва да го занеса (защото на същият ден е ясно ,че няма как да стане) . След като го занеса на същият ден ли ще мина при тях на експертна лекарска комисия ???

В сайта им съм си намерил образците за анкетна карта и другите 2 декларации ,които съм разпечатил и попълнил . http://migration.mvr.bg/Choveshki_resur ... _12.05.htm

Също така намирам и техен образец за Медицинско свидетелство ,но реално не знам дали и сега ще е същото за да го разпечатам и тръгна по докторите http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... 0/Med2.pdf

Колко пари горе долу излизат тези прегледи ??
ianiovski
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Май 2015, 11:32

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот катюша » 19 Май 2015, 12:25

ianiovski написа:Здравейте ще кандидатствам и аз за работа в МВР събрах всички документи свидетелство за съдимост ,пълна кръвна картина и т.н. и сега трябва да отида до Човешки ресурси за да си подам документите . До колкото разбирам от там ще ми дадат Медицинско свидетелство по техен образец с който трябва да ходя по докторите за прегледи . Проблема е там ,че си взех 3 дена отпуска ,но няма да ми стигнат за да си оправя документите поради причината ,че днес след 13:00 (2-рият ми ден) трябва да си взема документите от следствието, районната и градска прокуратура ,а Човешки ресурси приемат документи от 9:00 до 11:00 и така си губя целият ден . На 3-тия ми ден трябва да отида от Човешки ресурси и от там ако всичко е наред с документите ми, да ми дадат Медицинското свидетелство и да тръгна да обикалям по докторите . Въпроса ми е това мед. свид. в рамките на срока за подаване на документи ли трябва да го занеса (защото на същият ден е ясно ,че няма как да стане) . След като го занеса на същият ден ли ще мина при тях на експертна лекарска комисия ???

В сайта им съм си намерил образците за анкетна карта и другите 2 декларации ,които съм разпечатил и попълнил . http://migration.mvr.bg/Choveshki_resur ... _12.05.htm

Също така намирам и техен образец за Медицинско свидетелство ,но реално не знам дали и сега ще е същото за да го разпечатам и тръгна по докторите http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... 0/Med2.pdf

Колко пари горе долу излизат тези прегледи ??


От всичко написано се разбира,че тотално си се объркал и тук ще е доста трудно да ти се помогне. Първо си написал,че кандидатстваш за работа в МВР,но не си написал дали кандидатстваш за полицай. Приемаме,че кандидатстваш за полицай,но следващото ти объркване е в това,че си посочил линк към АМВР /Академията на МВР е висше учебно заведение/ и на него има медицинско свидетелство за кандидат-курсантите в АМВР,нещо което теб не те касае!
Правиш ли разлика между кандидат-курсанти и кандидатстване по обява за конкурс за полицаи?
Добре ще е като отидеш в ОДМВР,където ще подаваш документи за обявен конкурс за полицаи,да зададеш всички въпроси,които не са ти ясни на служителите от "ЧР",които отговарят за обявеният конкурс. И още по-добре ще бъде да си запишеш на лист какво ти казват и по записките да организираш подготовката на документите си.
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот ianiovski » 28 Май 2015, 21:21

Оправих се и успешно си подадох документите :)
ianiovski
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Май 2015, 11:32

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот Lord » 29 Май 2015, 18:41

В такъв случай успех, почвай подготовката за физическия! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот bulgariansoul » 03 Юни 2015, 10:57

здравейте, мога ли да си изтегля медицинското без да прекъсвам участието си във конкурс, защото искам да кандидатствам и за друг град ?
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот катюша » 03 Юни 2015, 11:09

bulgariansoul написа:здравейте, мога ли да си изтегля медицинското без да прекъсвам участието си във конкурс, защото искам да кандидатствам и за друг град ?


Не можеш да "изтегляш" нищо,участваш в конкурс и медицинското е едно от условията да те допуснат до конкурса. Сам си прецени силите и виж дали си заслужава да финансираш кандидатстване на друг конкурс.
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот ianiovski » 28 Юни 2015, 10:04

Мина и физическият тест и на 4-те дисциплини изкарах максимален брой точки . Въпроса ми е сега следва Тест за интелигентност (IQ тест) ,който е 1 час и тест с личностни въпроси така ли ?? И вече ако ги преминеш тях те викат на интервю ??
ianiovski
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Май 2015, 11:32

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот dakota_ » 28 Юни 2015, 10:16

ianiovski написа:Мина и физическият тест и на 4-те дисциплини изкарах максимален брой точки . Въпроса ми е сега следва Тест за интелигентност (IQ тест) ,който е 1 час и тест с личностни въпроси така ли ?? И вече ако ги преминеш тях те викат на интервю ??


Тук е описано всичко http://www.psychology.mvr.bg/Karieri/In ... 44_MVR.htm
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Какво представляват медицинските прегледи?

Мнениеот ianiovski » 28 Юни 2015, 12:34

Мерси ще го погледна :)
ianiovski
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 19 Май 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта