как мога да стана граничен полицаи

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот chopar » 11 Окт 2010, 15:09

здражейте колеги,почти заварших висшето си образование и е време да се замислям за някаква по сериозна работа,само че за сажаление няма работа .Няякои може ли да ми помогне с някаква информация относно докоментите за кандидатсване,ваобште за целия процес за кандидатсване в гранична полиция.Благодаря предварително.
chopar
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Окт 2010, 14:54

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот NANIOX » 11 Окт 2010, 20:15

Процедурата за кандидатстване в Гранична полиция,е същата като в останалите служби в МВР.В зависимост от това за каква категория и длъжност катдидатстваш,следиш за обявяване на съответния конкурс и ако отговаряш на изискванията подаваш документи и кандидатстваш.В ЗМВР,СЪЩО ИМА НЯКОИ УСЛОВИЯ НА КОИТО ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯШ......................... ;)

п.п.Най-добре,иди в "Човешки ресурси",в дирекцията към която си се насочил,и там ще ти обяснят подробно,но да знаеш че всяка майка граничар не ражда(така казват старите хора).........и УСПЕХ ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот NANIOX » 11 Окт 2010, 20:18

ТОВА ЩЕ ТИ Е ПОЛЕЗНО ЧЕТИВО.........
http://www.dhr.mvr.bg/default.htm
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот ross_migration » 11 Окт 2010, 22:16

chopar написа:здражейте колеги,почти заварших висшето си образование и е време да се замислям за някаква по сериозна работа,само че за сажаление няма работа .Няякои може ли да ми помогне с някаква информация относно докоментите за кандидатсване,ваобште за целия процес за кандидатсване в гранична полиция.Благодаря предварително.


Гледай до държавния изпит да си оправиш правописа, че едва ли с горедопуснатите грешки ще получиш диплома за висше образование!

Следи конкурсите в страницата на Дирекция "Човешки ресурси". Граничен полицай може да станеш и без висше образование, а после да се явяваш на конкурси за израстване в категория.
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Окт 2010, 22:34

chopar написа:здражейте колеги,почти заварших висшето си образование и е време да се замислям за някаква по сериозна работа,само че за сажаление няма работа .Няякои може ли да ми помогне с някаква информация относно докоментите за кандидатсване,ваобште за целия процес за кандидатсване в гранична полиция.Благодаря предварително.


Въх!
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот doznatel1 » 12 Окт 2010, 15:52

chopar написа:здражейте колеги,почти заварших висшето си образование и е време да се замислям за някаква по сериозна работа,само че за сажаление няма работа .Няякои може ли да ми помогне с някаква информация относно докоментите за кандидатсване,ваобште за целия процес за кандидатсване в гранична полиция.Благодаря предварително.


Колега?
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот Lord » 12 Окт 2010, 16:14

doznatel1 написа:......Колега?


Ми то и Недим Генджев преди няколко дни каза: "Колегите от ДАНС...". Само се чудя той ли е танцьор или те са мюфтии?! :P :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот dsuzunov » 12 Окт 2010, 18:39

chopar написа:здражейте колеги,почти заварших висшето си образование и е време да се замислям за някаква по сериозна работа,само че за сажаление няма работа .Няякои може ли да ми помогне с някаква информация относно докоментите за кандидатсване,ваобште за целия процес за кандидатсване в гранична полиция.Благодаря предварително.

..."Слез, Господи и си прибери вересиите"...
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот Raptor » 12 Окт 2010, 20:46

Не нападайте човека за правописа!
И аз имах подобен проблем ако става дума за същото. Просто умниците на чичко Бил са решили да вградят фонетична подредба на клавиатурите във Виста и седмицата. За улеснение на потребителите, да не им се налага допълнителна инсталация. Ама кой знае защо са разменили клавишите на седем от буквите! И такива като мен, докато се усетят да си инсталират старата подредба бъркат "в" с "ш", 'ж" с "в" или "ь', разменени са местата на "ч", "ю" и "я".
Чак след две седмици мъки се усетих, че мога да си инсталирам "кастъм фонетична подредба" - иначе не става, след повече от 15 г. не е време за ъпгрейд на навиците.
Но държа да отбележа че местата на "а" и "ъ" не са ги пипали - пак са си там, само дето трябва да знаеш кога да натиснеш верния клавиш. А това "ваобште" трябва да си го писал с клавиатура без половината клавиши!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: как мога да стана граничен полицаи

Мнениеот Sir Humphrey » 12 Окт 2010, 21:15

Raptor написа:Но държа да отбележа че местата на "а" и "ъ" не са ги пипали...


Нито пък на "о" и "у", нито на "и" и "й"
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта