Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот oto skorzeni » 28 Мар 2011, 16:43

Паолон не е хейтър,момче,просто е реалист.И аз мисля като него,на теб даже една предишна тема,която беше написал ти е неграмотно написана:"Кандидастване" за работа в МВР.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот KOBBRA » 28 Мар 2011, 18:27

Случва се не виждам нищо да съм му направил, че да има такова тъпо отношение към мен. Така ако приветства всички нови гарантирам, че няма да има проблясък тоя форум, но това е друг въпрос.
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 28 Мар 2011, 18:35

KOBBRA, предлагам да се върнем на темата!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот KOBBRA » 28 Мар 2011, 18:55

И аз очаквах нормално отношение ама не го получих.... нищо хайде да се върнем.
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 28 Мар 2011, 19:28

KOBBRA написа:И аз очаквах нормално отношение ама не го получих.... нищо хайде да се върнем.

Мрънкаш, а това не е добре за бъдещо ченге. Не разбирам какво лошо видя в мнението на Паолон? За какъв ти е притрябвал разгавар с Вальо Симеонов да му губиш времето на човека? Пък дори и да си разговарял с него имаш ли съгласието му да огласяваш разговора ви?
Въпросите са риторични и не отговаряй, а реално се върни на темата, ако имаш какво да кажеш.

За бъдещето на форума не се притеснявай. И между другото знай, че за теб е чест да "разговаряш" с хора, като oto skorzeni и PAOLON!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот KOBBRA » 28 Мар 2011, 19:43

Да се надяваме, че комисията ще ме удобри принципно съм годен, но имам малък проблем със зрението. ЛОРД понеже виждам, че си навътре в нещата имаш ли идея до какъв диоптър могат да ме пуснат през очния лекар?

Предварително благодаря :!:
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 28 Мар 2011, 19:50

Благодаря, едва ли съм "навътре", но ще ти кажа какво мисля. Много зависи за каква длъжност кандидатстваш, защото критериите са различни. Но пък влезеш ли веднъж - можеш да кандидатсваш за всевъзможни други "уж" недопустими места. Предполагам в твоя случай зрението няма да е проблем, особено ако си прав, че предвид младежката възраст предстои корекция към оздравяване на зрението.

От мен имаш искрено пожелание за успех и ако се сбъдне, наистина успокой топката. Ако знаеш колко десетки неща минават през очите, ушите и главата на всеки един полицай, нужна е самодисциплина и самоконтрол. Е, успех! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот KOBBRA » 28 Мар 2011, 21:49

Ами записал съм се за общинска полиция от категория Е-полицай, надявам се да не ме спъне това, че нося очила. Иначе мерси за пожеланията дано всичко се нареди после ще почерпя задължително! :D
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот frederiko » 06 Апр 2011, 18:25

Здравейте, нов съм във форума... и много ме интересува това, дали мога да се явя на конкурс, съответно да започна работа в МВР, при положение, че нося очила ? а иначе съм здрав и прав физически... ?
frederiko
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Апр 2011, 18:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот BARETATA » 07 Апр 2011, 18:55

frederiko написа:Здравейте, нов съм във форума... и много ме интересува това, дали мога да се явя на конкурс, съответно да започна работа в МВР, при положение, че нося очила ? а иначе съм здрав и прав физически... ?


Няколко пъти съм отговорил на този въпрос , чети внимателно , можеш да служиш . Единственото условие е да отговориш на медицинското изискване , преди време беше по 0,75 на Око . В момента , нямам 100 процента потвърждаване на тази информация , просто Успех.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта