Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 25 Окт 2012, 21:12

И съвсем справедливо и правилно е Краси! Напълно си прав!!!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Емма » 26 Окт 2012, 14:26

Здравейте, извинявам се ако ще повторя някой въпрос. Искам да кандидатствам за технически сътрудник(домакин), категория Е, в ПБЗН (Варна, ако е от значение). За длъжността се изисква медицински преглед-този медицински преглед същия ли е като за останалите длъжности (имам предвид толкова подробен :roll: ) или за административните дейности е друг?
Емма
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:20

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 27 Окт 2012, 10:29

Добре дошла, Емма!

Въпроса ти е доста специфичен, ще попитам в медицинската служба в понеделник и ще напиша какво са ми отговорили.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот kkarakashev » 27 Окт 2012, 11:32

Емма написа:Здравейте, извинявам се ако ще повторя някой въпрос. Искам да кандидатствам за технически сътрудник(домакин), категория Е, в ПБЗН (Варна, ако е от значение). За длъжността се изисква медицински преглед-този медицински преглед същия ли е като за останалите длъжности (имам предвид толкова подробен :roll: ) или за административните дейности е друг?


2.3. Да са клинично здрави, да не страдат от психични заболявания и да са годни по медицински показатели за държавна служба в МВР, категория Е - сътрудник.

Май ще трябва прегледа да е по медицинската бланка от документите при постъпване на служба кат Е - тоест стандартния преглед за кандидатстване.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот siso » 17 Ное 2012, 00:05

Здравейте....имам икономическо образование като бакалавър, а и от тази година завършена магистратура ЗНС в АМВР, та отдавна следя сайта на човешки ресурси към МВР за вакантни места от категория "Г" за "криминална полиция' в гр.Русе...и се чудя дали скоро въобще би имало такъв конкурс или по-вероятно е да бъде пуснат вътреш конкурс??? има всяка година за категория "Е" в различните отдели, но нищо за "Г".
siso
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Ное 2012, 23:55

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот spoon » 17 Ное 2012, 11:37

Здравей siso!


Напълно си прав в предположенията си. Ежегодно има конкурси за израстване от категория "Д" в категория "Г". Това е напълно нормално, защото много от действащите служители на бившите сержантски позиции, т.е. категорая "Е" и категория "Д" са постъпили с висше образование или са го придобили, чрез задочно обучение. Щом има такива действащи служители е редно да им се даде възможност да растат в кариерата, а не да се вземат отвън цивилни лица. През последните години повечето от новопостъпващите колеги категория "Е" са с висше образование. Съветвам те и ти да постъпиш така, ако харесваш нашата професия, а впоследствие ще имаш достатъчно възможности за кариерно израстване.
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Кандидатстване в МВР

Мнениеот Chefo » 30 Яну 2013, 00:16

Здравейте на всички любители на форума.Това ми е първа тема и се извинявам предварително ако не е мястото тука или има подобна такава тема.А ето го и моят въпрос към вас.Предстои ми да кандидатствам в МВР и бих искал да ми кажете по-подробно как стоят нещата.Запознат съм горе долу с някои работи например, че има физически тест, психотест, IQ тест и заключително интервю.Бих също желал да ми кажете как става вземането на документите за записване как протича физическия изпит и др. останали изпити.
Благодаря предварително за вашето внимание. :) :)
Chefo
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2013, 14:36

Re: Кандидатстване в МВР

Мнениеот kkarakashev » 01 Фев 2013, 10:10

Chefo написа:Здравейте на всички любители на форума.Това ми е първа тема и се извинявам предварително ако не е мястото тука или има подобна такава тема.А ето го и моят въпрос към вас.Предстои ми да кандидатствам в МВР и бих искал да ми кажете по-подробно как стоят нещата.Запознат съм горе долу с някои работи например, че има физически тест, психотест, IQ тест и заключително интервю.Бих също желал да ми кажете как става вземането на документите за записване как протича физическия изпит и др. останали изпити.
Благодаря предварително за вашето внимание. :) :)


Заповядай и дано сме били полезни:
Методика на изпитите:
ЕТАП „ИЗСЛЕДВАНЕ НА ФИЗИЧЕСКАТА ГОДНОСТ” - Физически Тест
ЕТАП „ИЗСЛЕДВАНЕ НА ИНТЕЛЕКТУАЛНИТЕ СПОСОБНОСТИ” - Тест Интелегентност
ЕТАП „ПСИХОЛОГИЧЕСКО ИЗСЛЕДВАНЕ” - Психотест
ЕТАП „ЗАКЛЮЧИТЕЛНО ИНТЕРВЮ” - Заключително Иинтервю
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот denis_strandjaliev » 27 Апр 2013, 14:02

Здравейте колеги !!!

Ще започна от там че и аз много време се явявах на конкурси за работа в МВР, но нещата станаха така че се получи в друга военизирана структура - става въпрос за Главна дирекция "Охрана" към Министерство на правосъдието. Знам че за служители от нашата дирекция има всяка година определени места за Академията на МВР. Обучението е задочно. Интересувам се само има ли семестриални такси и някакво каквото и да е заплащане за обучението. Благодаря .... !!!
denis_strandjaliev
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Авг 2010, 21:13

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот osata » 28 Апр 2013, 22:27

Е защо не попиташ в АМВР директно, от сайта им има телефони за връзка.
То там като всичко в държавата се мени по няколко пъти в година, последно май имаше студенти и курсанти, като курсант подписваш договор после да не напускаш Х години и така, ако напуснеш заплащаш образованието си.
Но най-добре - по телефона питай.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта