Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот denis_strandjaliev » 27 Авг 2010, 21:18

Здравейте.(Надявам се и след време колеги) :)

Значи въпроса ми е такъв:
Сега във МВР набират ли се нови кадри...защото съм чувал от разни източници че сега поради кризата да не се съкращават бройки...на тези места които се пенсионират на тяхно място не се пуска нов щат? Говоря за категория Е (катаджия) ако не се лъжа.

И другото което искам да попитам проблем ли е това че съм съвсем крехка възраст (19г.)

Това е общо взето.Благодаря за отговорите предварително.

Имам много желание за тази работа,защото си мисля че съм роден за нея. :)
denis_strandjaliev
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Авг 2010, 21:13

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 27 Авг 2010, 21:44

Доре дошъл, Денис!
Оттносно втората част на питането ти-не, не е проблем възрастта, щом имаш навършени 18 години и диплом за средно образование.
Относно първата част, за съжаление и ние не знаем, вече има подобна дискусия отскоро и тя е тук: viewtopic.php?f=36&t=668&start=0
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот denis_strandjaliev » 28 Авг 2010, 01:00

Благодаря много.

Искам ако може да попитам още нещо:
Значи знам само за курса че е 3 или 6 месеца (всеки ми казва различно) след като го завърша и здраве и късмет ме назначат на работа в МВР...следващата година да запиша задочно във Симеоново и така и да си работя и да уча.Всъщност исках тази обаче много късно се сетих и нещата се проточиха.

А другия начин за повишаване на чин до колкото знам е пак със курс...но вече трябва да имаш натрупан стаж от 3 години.Поправете ме ако не се бъркам.
Просто усещам че тази работа много ме влече и ще я работя с удоволствие.
Благодаря още веднъж.
denis_strandjaliev
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Авг 2010, 21:13

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 28 Авг 2010, 14:38

На първо време се запознай с всичко тук: http://www.dhr.mvr.bg/default.htm и ако все пак имаш въпроси, можеш да ги зададеш тук. Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот denis_strandjaliev » 07 Фев 2011, 13:32

Здравейте !!!

За моя радост пуснаха места за моята област. Срока за подаване на документи беше до 2 февруари.
Вече знам че целият конкурс ще трае около 4 месеца.Но искам да попитам до колко време трябва да насрочат датата за физическият тест. Надявам се всичко да мине добре .

Благодаря предварително.Лек ден !!!
denis_strandjaliev
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Авг 2010, 21:13

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 09 Фев 2011, 20:53

denis_strandjaliev написа:За моя радост пуснаха места за моята област. Срока за подаване на документи беше до 2 февруари.
Вече знам че целият конкурс ще трае около 4 месеца.Но искам да попитам до колко време трябва да насрочат датата за физическият тест.


Грешиш, курсът е след като те назначат за стажант. Относно датите на физическия изпит и друтите неща - не се притеснявай, ще те уведомят своевременно от човешки ресурси. Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот slaron » 09 Фев 2011, 21:17

Lord написа:
denis_strandjaliev написа:За моя радост пуснаха места за моята област. Срока за подаване на документи беше до 2 февруари.
Вече знам че целият конкурс ще трае около 4 месеца.Но искам да попитам до колко време трябва да насрочат датата за физическият тест.


Грешиш, курсът е след като те назначат за стажант. Относно датите на физическия изпит и друтите неща - не се притеснявай, ще те уведомят своевременно от човешки ресурси. Успех!


Лорд, момчето говори за КОНКУРСА, а не за КУРСА! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 09 Фев 2011, 22:17

Ами така става, като ме напъват отвсякъде на се отстраня ат компа, чета ама през ред и бързам. Извинявам се на всички.
Някой път, като ни вдигнат полицейските заплати ще си купя компютър само за мен и вече няма да правя такива глупави грешки. :oops: Успех на младежа! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот ross_migration » 09 Фев 2011, 22:54

denis_strandjaliev написа:Здравейте !!!

За моя радост пуснаха места за моята област. Срока за подаване на документи беше до 2 февруари.
Вече знам че целият конкурс ще трае около 4 месеца.Но искам да попитам до колко време трябва да насрочат датата за физическият тест. Надявам се всичко да мине добре .

Благодаря предварително.Лек ден !!!


Ако става въпрос за този конкурс - http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/Primary_teaching/MI_14637.htm школата ще бъде средата на месец май.
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот denis_strandjaliev » 16 Фев 2011, 18:29

Здравейте отново !!!

Става въпрос за този конкурс :
http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entra ... MO_103.htm

Вече насрочиха датата за физическият тест.
denis_strandjaliev
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 27 Авг 2010, 21:13

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта