Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот SOGvietnam » 20 Юни 2013, 21:34

Здравейте, кандидатствам за първи път и на физ. изпит успях да направя само 17 т. , а на изпита за оценяване на инт.способности 30 т. В момента се борим 60 човека за 20 места , та въпросът ми е, тъи като,предстой психотест и евентуално финално интервю, има ли смисал да се явявам повече защото съм на едно от последните места, благодаря предварително за отделеното време!
SOGvietnam
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2013, 21:23

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот SOGvietnam » 20 Юни 2013, 21:51

SOGvietnam написа:Здравейте, кандидатствам за първи път и на физ. изпит успях да направя само 17 т. , а на изпита за оценяване на инт.способности 30 т. В момента се състезаваме 60 човека за 20 места , та въпросът ми е, тъи като предстои психотест и евентуално финално интервю, има ли смисъл да се явявам повече защото съм на едно от последните места, благодаря предварително за отделеното време!
SOGvietnam
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2013, 21:23

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Li40 » 20 Юни 2013, 23:13

Яви се разбира се защото много хора не успяват да преминат психото. Ако изкараш висок резултат може да те допуснат до последния етап.
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот SOGvietnam » 21 Юни 2013, 09:34

Благодаря Личо, ще пробвам щом казваш, че има шанс да стана ченге! Ще ти кажа как съм се справил, веднага,след изпита. Иначе и аз дочух, че много късали и иски оценки давали на психото и заключителното,дано да е така .
SOGvietnam
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2013, 21:23

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот vasililiev » 01 Юли 2013, 16:52

Искам да Ви попитам ако завърша гражданската специалност в НВУ - Национална и регионална сигурност, ще имам ли предимство ако реша да кандидатствам в МВР ?
vasililiev
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 23 Фев 2013, 12:49

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 01 Юли 2013, 18:44

vasililiev написа:Искам да Ви попитам ако завърша гражданската специалност в НВУ - Национална и регионална сигурност, ще имам ли предимство ако реша да кандидатствам в МВР ?


Не, няма подобна възможност. Важно е да притежавате степента на образование, посочена в заповедта за обявяване на конкурса, в който решите да опитате.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот vasililiev » 01 Юли 2013, 20:51

Е значи, че тази специалност е като краставица - 90 % вода...

За категория - Г, кои имат право да кандидатстват - всички завършили висше ?
vasililiev
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 23 Фев 2013, 12:49

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Li40 » 01 Юли 2013, 21:05

Да, само кандидатите, които притежават минимална образователно-квалификационна степен на висше образование "бакалавър". Някои позиции изискват определени специалности, за да извършваш дейността, за която кандидатстваш и трябва да имаш нотариално заверена диплома за висше образование.
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Mateo » 12 Сеп 2013, 13:32

Имам завършено само средно образование! Мога ли да стана полицай и как? Предварително благодаря!
Mateo
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Сеп 2013, 13:29

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Lord » 12 Сеп 2013, 18:02

Mateo написа:Имам завършено само средно образование! Мога ли да стана полицай и как? Предварително благодаря!


Следиш сайта на САД "Човешки ресурси" за новообявени конкурси. В самата заповед за обявяване на конкурс пише всичко останало, включително и необходимия образователен ценз.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта