Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот STORM » 11 Мар 2015, 21:50

До колкото мога се поддържам :)
Търсех в ЗМВР някакво ограничение, но не намерих.
STORM
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Мар 2015, 17:34

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот dakota_ » 11 Мар 2015, 21:56

STORM написа:До колкото мога се поддържам :)
Търсех в ЗМВР някакво ограничение, но не намерих.


Кандидатствай и дано имаш успех да те приемат :) и както се пожелава на пожарникар,дано се пенсионираш без да излизаш да работиш :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Конкурс

Мнениеот Елена » 12 Мар 2015, 12:41

Nikola_9123 написа:Може ли да се учстава в конкурса в повече от едно Районно управление


Ники,ако не си подсигурил вуйчо владика не си давай парите да ходиш на конкурс. На обявените места вече се знае кои ще бъдат назначени ;)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Конкурс

Мнениеот катюша » 12 Мар 2015, 13:42

Елена написа:
Nikola_9123 написа:Може ли да се учстава в конкурса в повече от едно Районно управление


Ники,ако не си подсигурил вуйчо владика не си давай парите да ходиш на конкурс. На обявените места вече се знае кои ще бъдат назначени ;)


Дали не прекаляваш с до..та или доставчика ти се дъни с качеството на стоката :mrgreen: :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот cripti » 12 Мар 2015, 20:27

Елена ти бачкаш по София и аз, искаш ли като си сигурна, че не може да започнеш в МВР без подбутване да направим следното. Да ходим на прочутия детектор, ако е възможно срещу заплащане на услугата , и ако излезе, че може без "връзки" плащаш масрафа и после "СОФРА" стабилна? Това че ти като РП си ползвала помощ не значи, че за нас най-отдолу на веригата трябва на 100 % помощ.
cripti
Нов
Нов
 
Мнения: 25
Регистриран на: 31 Май 2014, 19:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Елена » 13 Мар 2015, 09:03

cripti написа:Елена ти бачкаш по София и аз, искаш ли като си сигурна, че не може да започнеш в МВР без подбутване да направим следното. Да ходим на прочутия детектор, ако е възможно срещу заплащане на услугата , и ако излезе, че може без "връзки" плащаш масрафа и после "СОФРА" стабилна? Това че ти като РП си ползвала помощ не значи, че за нас най-отдолу на веригата трябва на 100 % помощ.


Не искам,аз не вярвам на "прочутият детектор". Дори не съм казала,че си ползвал "връзки" да станеш полицай. Казах за един конкурс,че колега беше посочил предварително входящите номера на кандидатите,които ще спечелят конкурса ;) По отношение на мен,когато кандидатствах нямах никакви проблеми.Останаха незаети места след края на конкурса. Явно толкова е привлекателна работата на РП :)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот cripti » 13 Мар 2015, 11:13

Знам че не си казала, но така го каза на човека ако няма някой да бутне рамо да не ходи. В малките населени места съм почти съгласен с теб на 100 % , но за София си има и реално свободни места.
cripti
Нов
Нов
 
Мнения: 25
Регистриран на: 31 Май 2014, 19:21

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот ТРЕЗОР » 13 Мар 2015, 13:24

Елена написа:
cripti написа:Елена ти бачкаш по София и аз, искаш ли като си сигурна, че не може да започнеш в МВР без подбутване да направим следното. Да ходим на прочутия детектор, ако е възможно срещу заплащане на услугата , и ако излезе, че може без "връзки" плащаш масрафа и после "СОФРА" стабилна? Това че ти като РП си ползвала помощ не значи, че за нас най-отдолу на веригата трябва на 100 % помощ.


Не искам,аз не вярвам на "прочутият детектор". Дори не съм казала,че си ползвал "връзки" да станеш полицай. Казах за един конкурс,че колега беше посочил предварително входящите номера на кандидатите,които ще спечелят конкурса ;) По отношение на мен,когато кандидатствах нямах никакви проблеми.Останаха незаети места след края на конкурса. Явно толкова е привлекателна работата на РП :)

Може и да не е привлекателна работата, като РП , ама къде другаде ще трупаш юридически стаж.....после я адвокатче , я прокурорче........ ;)
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Елена » 13 Мар 2015, 14:24

Можех да трупам юридически стаж и в министерство на здравеопазването. Там бях на стаж и там спечелих и конкурс в правният отдел,но се изплаших,че трябва да си изсмуквам от пръста причини как да не плаща министерството пари и обезщетения примерно по справедливите искания на онкоболни,които съдят министерството. Не съм толкова коравосърдечна и пропаднала да ставам съучастница в такива изстъпления. За това предпочетох да приема работа в МВР като РП. Харесвам си работата,не харесвам това,че почти нищо не подсигуряват,но искат толкова сякаш са дали всичко та и наддали :)
За прокурор нямам 200к лв. да си платя встъпителната вноска ;)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Автоконтрольор » 19 Мар 2015, 20:14

Привет на всички, съфорумци.Не съм Ви "виждал" от доста време.Към кандидатите за държавна служба в МВР, не си хабете и губете времето с безсмислени конкурси, е разбира се ако имате подходящите хора зад гърба си давайте.Защо?От мен по голям мераклия нямаше да стане полицай, който не вярва да пита драгите съфорумци.Дори на семейството ми му омръзна да говоря само за това че искам се реализирам в системата на МВР.Какво стана?3 конкурса, 3 опита, 3 провала, като последния път ми направи най-силно впечатление.Защо?Според мен в една нормално работеща система не е нормално да се приемат хора които, са употребявали системно марихуана, а МОЖЕ БИ (нямам доказателства освен, физическото състояние което все пак констатираше използването) и на по-сериозни опиати.Същото лице в момента учи право(няма лошо) и скоро ще става (вече не знам и не се интересувам от конкретната длъжност) следовател ли, дознател ли как беше не мога да си спомня, но както и да е.Сигурно Ви се струвам поредния бърборко, който говори каквото си иска без доказателства и плюе по святата система.Ами това е моето мнение, аз споделям какво видях и преживях покрай конкурсите, така че на кандидатите опичайте си акъла.Това е една система която много успешно успява да изгони и прогони хората които искат да се реализират.Всъщност думата реализация в МВР за доста от психолозите им, изглежда цинична и би ви придала вид на човек който не отговаря на изискванията им.Не я споменавайте.И все пак държа да спомена че съм човек(бачкатор дето си пие ракията в 8 и си ляга в 10), който вече е щастлив от факта, че не е попаднал в тази система по един или друг начин, а и не смята да попада.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron