Постъпване на работа в МВР?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот dakota_ » 19 Мар 2015, 21:11

При теб психолозите са си свършили отлично работата :D Открили са,че приемаш от хапчетата "Пенкилер :lol:
Даваш оценки и съвети за система,която не познаваш,никога не си бил част от нея,не знаеш нищо за нея,но не ти пречи да си категоричен в оценките си.Това са все неща присъщи за пенкилерите.
В БГ дал Бог пенкилери. Почти всеки разбира от работата на полицията,разбира от футбол,политика,икономика..Иизобщо пенкилери да иска човек,с лопата да ги рине...Нищо лично,само споделям мнението си и както ти,така и аз се радвам,че си се отказал с опитите да ставаш полицай 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Автоконтрольор » 19 Мар 2015, 21:29

Ами първо аз не съм казал, че са ме скъсали на психо теста, а и не са ме.Второ не разбирам защо трябва да обиждаш колегите си(казвам го понеже в предния си пост цитирах професор по психология в АМВР.).Реално погледнато не съм част от системата заради неща, които явно са ти трудни за асимилация.Всъщност за това ти си в нея.Сигурно и факта, че съм разговарял с ваши колеги от СОТ-а в Плевен, които на 1 бира спокойно споделят как при съвместна акция с "ДАЙ", астрата(понеже е с камера) се премества пред дачията за да могат спокойно да си правят алъш-вериша отзад.Имам един комшия който по незнайни причини си разкарва бебето с количката по-цял ден, облечен в униформа, без дори да е на работа, ама какво разбирам аз.Това сигурно е от онова психично разтройство което спомена в поста си.Да ме бяга скъсали психолозите та да не си губя времето нататък.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот dakota_ » 19 Мар 2015, 21:37

Нямаме колеги от "СОТ" !
В Плевен и другите ОДМВР имаше сектор "СОД",който е вече в историята! Полицаите от сектор "СОД" не са осъществявали съвместни мероприятия със служителите от ДАИ!
Няма да коментирам останалата част от логореята ти. Обезателно потърси лекарска помощ и дано не е късно! Следвай стриктно назначената ти терапия,стои далече от компютъра и ограничи срещите със "СОТ" и "ДАЙ" :lol: :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Автоконтрольор » 19 Мар 2015, 21:45

E вярно, че за служителите на МВР, думата ирония и смисъла и, е нещо съвсем непознато.Обещавам повече да не я ползвам.Ами да сектора е в миналото те и в миналото са далаверите дето си ги направиха.Но това да бягаш от истината и да я изкривяваш и то при толкова явни факти е цяло изкуство.Направо не ми е понятно как го правите.Явно заради ПР-то не мога да разбера.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот dakota_ » 19 Мар 2015, 21:52

Подсигури си повече почивка,чист въздух и приятна компания. Остави тези "истини" за хората,на които е задължение да търсят истината и да преценяват кога някой казва истината и кога сънува буден!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Автоконтрольор » 19 Мар 2015, 23:21

Аз докато си взема чист въздух изгледай това видео, цялото, ако обичаш https://www.youtube.com/watch?v=kNTww8aTCbs.И наблегни на последните 2-3 изречения преди края.Не очаквам да спреш да се правиш на мъдър философ понеже, фобията от това че някой на теб чете постовете ти, е ужасяваща, предполагам.Както и да е.Приятно гледане.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот dakota_ » 19 Мар 2015, 23:26

Ще го изгледам,когато се научиш да прикачваш видео! Вече отива към 22:30 часа,не нарушавай режима си,лягай и почивай. Утрото е по-мъдро от вечерта!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот Автоконтрольор » 25 Мар 2015, 22:42

Аз видео от този тип няма и да "прикача", понеже е в противоречие със закона за авторското право.В поста ми съм paste-нал линк към вече прикаченото видео.БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА!Приемам само диагнози и то АКО СА СВЪРЗАНИ С ПСИХИЧНОТО МИ ЗДРАВЕ! :lol: :lol: :lol: :lol:
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот кпц » 04 Апр 2015, 22:20

Каква е врътката тук :?:

Обявен е конкурс за назначаване на държавна служба в дирекция „Вътрешна сигурност” - МВР на вакантна ръководна длъжност, за която се изисква задължителна първоначална професионална подготовка, както следва:
       1. Отдел 06 „Персонална сигурност на класифицираната информация”
       1.2. Сектор 03 „Контрол на прилагане на мерките за персонална и документална сигурност”
       - началник на сектор - 1 (една) вакантна длъжност. http://www.dhr.mvr.bg/NR/rdonlyres/90D9 ... _846_I.doc

До тук добре.
Но, конкурсът е само за ЛРТП.
Но, изискванията са за 6 годишен стаж като държавен служител?!
Но, в отдел 06 „Персонална сигурност на класифицираната информация” изобщо няма ЛРТП по щата.

Прилича ми на оперативна комбинация по ОПГ ;)

Тъй като срокът за документите е изтекъл - честито на печелившия в аванс!
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Постъпване на работа в МВР?

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 15:10

Като чета коментарите разбирам, че има изключително много хора, които не вярват в способностите си.Общественото мнение, че в МВР назначенията са предварително уредени имат и своята истинска страна, но често този слух се пуска от хора, които неуспешно са преминали конкурсната процедура.Това е така, защото човешкият мозък често има опцията да намира оправдание за собствените ни несполуки.Въпреки, че не съм служител от сектор Сигурност мога смело да твърдя, че има изключително много хора в системата влезли заради собствените си качества.Тук вече може и да се засегне и това, че нормативно сме изостанали в тази област.Не може един кандидат завършил Теология да има равен старт при конкурс изискващ ОКС бакалавар със кандидат завършил примерно цивилна специалност в НВУ,АМВР или ВА.Няма да е зле да се въведе точковата система от армията. :)
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта