Конкурси за новоназначени?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

конкурс

Мнениеот galina_pen4eva » 04 Дек 2010, 13:25

има ли информация някой скоро време за конкурс в област Хасково
galina_pen4eva
Нов
Нов
 
Мнения: 19
Регистриран на: 19 Ное 2010, 10:19

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот jim beam » 15 Дек 2010, 17:59

ross_migration написа:За ВПА не се изисква предваително стаж с кат. С. Трябва да се премине само вътрешен изпит и ако е успешно издържан се издава заповед за ВПА.


Какво представлява вътрешния изпит и кога се явяваш на него.Неможах да намеря инормация и затова питам?
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот ross_migration » 18 Дек 2010, 13:22

jim beam написа:Какво представлява вътрешния изпит и кога се явяваш на него.Неможах да намеря инормация и затова питам?


Виж в ЛС.
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот SYNOPTIK » 30 Дек 2010, 20:36

Обявяване на конкурс

за постъпване на държавна служба в дирекция “Специализирани полицейски сили” при Главна дирекция “Охранителна полиция” – МВР, на длъжности от категория “Е”, за които се изисква задължително първоначално професионално обучение

На основание член 180, алинея 1 от Закона за Министерството на вътрешните работи и Наредба Рег. № Iз - 1009/04.07.2006 г. за условията и реда за постъпване на държавна служба в МВР,
З А П О В Я Д В А М:
I. ОБЯВЯВАМ конкурс за постъпване на държавна служба в МВР на длъжности от категория “Е”, за които се изисква задължително първоначално професионално обучение, в Специализирано полицейско управление - Плевен към дирекция “Специализирани полицейски сили” при Главна дирекция “Охранителна полиция” – МВР, както следва:
1. полицай - 11 /единадесет/ вакантни длъжности;
2. полицай, той и водач на автомобил - 3 /три/ вакантни длъжности;

MVR.BG
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот BARETATA » 31 Дек 2010, 14:11

Да , бившата Жандармерия има нужда от кадри , Успех на кандидатите.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот BARETATA » 01 Яну 2011, 20:56

МВР обявява конкурс за техници и авиомеханици в Специализирания отряд “Въздушно наблюдение” на Главна дирекция “Гранична полиция”

Няма възрастово ограничение за кандидатстващит
http://press.mvr.bg/NEWS/news101230_03.htm
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот vartan » 06 Яну 2011, 23:11

SYNOPTIK написа:Обявяване на конкурс

за постъпване на държавна служба в дирекция “Специализирани полицейски сили” при Главна дирекция “Охранителна полиция” – МВР, на длъжности от категория “Е”, за които се изисква задължително първоначално професионално обучение

На основание член 180, алинея 1 от Закона за Министерството на вътрешните работи и Наредба Рег. № Iз - 1009/04.07.2006 г. за условията и реда за постъпване на държавна служба в МВР,
З А П О В Я Д В А М:
I. ОБЯВЯВАМ конкурс за постъпване на държавна служба в МВР на длъжности от категория “Е”, за които се изисква задължително първоначално професионално обучение, в Специализирано полицейско управление - Плевен към дирекция “Специализирани полицейски сили” при Главна дирекция “Охранителна полиция” – МВР, както следва:
1. полицай - 11 /единадесет/ вакантни длъжности;
2. полицай, той и водач на автомобил - 3 /три/ вакантни длъжности;

MVR.BG



Само да поясня , че въпросните бройки са за град Белене , а не за Плевен.За да няма не доразбрали.
vartan
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2011, 14:49

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот Dinamic_pulse » 07 Яну 2011, 02:58

Здравейте! Искам да получа информация за предстоящите конкурси за постъпване в системата на МВР.
На 22г съм, живея и уча във Велико Търново. Студент съм 2 курс, но ще минавам задочно обучение. От миналата година сериозно взех да се интересувам от кариера в МВР, но конкурси тогава нямаше /става въпрос за периода след месец май/. След това започнах работа в Пикадили Велико Търново, където съм и в момента. Но съвсем друго ми е в кръвта. Между работата и лекциите всеки ден спортувам активно и се упражнявам върху нормативите, показани в сайта на МВР. Спрямо тези цифри за лицеви упори, бягане 600 метра, 3км и т.н. резултатите ми са доста прилични. Въпрос 1: Тези цифри актуални ли са?
В края на месец декември 2010 отидох в районното във Велико Търново за да потърся инфо от човешки ресурси, на портала ми казаха да се обадя на един вътрешен номер, аз звъннах и общо взето ми казаха че началото на 2011 година ще има конкурси, но не се знае кога точно. Въпрос 2: Някой от форума има ли инфо кога горе долу ще има конкурси за категория Е?
Амбициите ми са високи. Най - близката ми цел, която сега е на дневен ред разбира се е влизане в системата като редови полицай. Въпрос 3: Целта ми е да влеза в редиците на ГДБОП - каква е процедурата? Какви качества освен физически ще са необходими за ГДБОП?
В момента съм студент Българска филология 2 курс, подготвен съм отлично за изпитите за грамотност, понеже досега съм си взел изпитите в университета по лексикология, морфология, езикознание, фонетика и то с добър успех, а сега уча синтаксис и граматика. Информацията с която разполагам е, че ако премина тестовете с добър успех следва обучение във Варна за 9 месеца. Това обаче е второстепенно, на преден план за момента са самите изпити, така че ако можете помагайте с информация - останалото е от мен. :)
Уважавай противника!!!
Dinamic_pulse
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2011, 02:04
Местоположение: Велико Търново

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот jim beam » 01 Фев 2011, 17:41

Някой има ли информация относно изпитите за установяване на нивото на чуждоезиковата подготовка и компютърната грамотност?Какво предстявляват,колко време продължава-въобще всякаква информация.Провеждат се в ЦСПП-Пазарджик и са за длъжността полицай в ГКПП.Благодаря предварително. :)
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Конкурси за новоназначени?

Мнениеот BARETATA » 01 Фев 2011, 23:55

Dinamic_pulse, не четеш всичко свързано с конкурсите, ей - http://www.dhr.mvr.bg - Първоначалното обучение може да бъде и в Пазарджик или Казанлък , не е задължително на 100 процента във Варна.А , относно ГДБОП - уважавеми Dinamic_pulse , ако говориш за групата за "Оперативна Реализация" добре има по-различен критерии за физическа годност,но ако си за останалите звена в службата,няма физически изпит при преместване . Защо ли си мисля,че смяташ ГДБОП за СОБТ,ама хайде да не бъда така категоричен :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта