Как се влиза в силовите отряди на МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 08 Юни 2010, 21:03

На 17 съм и искам да работя в МВР или МО! Чел съм доста материали за СОБТ и искам да ми разясните малко по-подробно, четох темите тук за тях! Според вас трябва да съм служил 3г в МВР и тогава да отида на конкурс! А ще ми кажете ли в ГДБОП как се стига, Академията на МВР трябва ли да я завърша, също така ако случайно нещтата нестанат бих се пробвал в МО, може ли да ми дадете малко инфо за там!
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот BARETATA » 08 Юни 2010, 21:26

То , не е според Нас за трите години служба, а просто е така . Второ не е нужно да завършваш АМВР , или каквото и да било друго висше образование . ГДБОП е чисто спечифична - криминална служба , като вероятно говориш за групата им Направление " Оперативна реализация " , която е от много малко хора и то само инспектори - по старому офицери.В МО има две спец . поделения ,за които питай oto skorzeni.Това е , успех и добре дошъл във Форума
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 08 Юни 2010, 21:38

BARETATA написа:То , не е според Нас за трите години служба, а просто е така . Второ не е нужно да завършваш АМВР , или каквото и да било друго висше образование . ГДБОП е чисто спечифична - криминална служба , като вероятно говориш за групата им Направление " Оперативна реализация " , която е от много малко хора и то само инспектори - по старому офицери.В МО има две спец . поделения ,за които питай oto skorzeni.Това е , успех и добре дошъл във Форума

Мерси за бързия отговор, за МО знам само за 68-ма бригада Пловдив! Истината е, че просто не мога да рабоня някаква обикновенна работа, където няма адреналин още от малък искам да работя в специялизираните отряди! А тва за ГДБОП не те разбрах, имали некви конкурси както при собт директно да влизаш?
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот doznatel1 » 08 Юни 2010, 21:44

Sig Sauer написа:
BARETATA написа:То , не е според Нас за трите години служба, а просто е така . Второ не е нужно да завършваш АМВР , или каквото и да било друго висше образование . ГДБОП е чисто спечифична - криминална служба , като вероятно говориш за групата им Направление " Оперативна реализация " , която е от много малко хора и то само инспектори - по старому офицери.В МО има две спец . поделения ,за които питай oto skorzeni.Това е , успех и добре дошъл във Форума

Мерси за бързия отговор, за МО знам само за 68-ма бригада Пловдив! Истината е, че просто не мога да рабоня някаква обикновенна работа, където няма адреналин още от малък искам да работя в специялизираните отряди! А тва за ГДБОП не те разбрах, имали некви конкурси както при собт директно да влизаш?




"От малък ме влече екшъна" :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот BARETATA » 08 Юни 2010, 21:46

Sig Sauer И там не може директно да влзеш ,а в МО има специално военноморско звено " Тихина " , ама ти казах кой да питаш . Това е :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 08 Юни 2010, 21:48

doznatel1 написа:

"От малък ме влече екшъна" :lol:

Емм така е! :lol:
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 08 Юни 2010, 21:53

BARETATA ще може ли да ми разясниш малко повече за категорийте Г, Е и т.н. Срещам ги често във форума!
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот BARETATA » 08 Юни 2010, 21:56

Категория "Г" е ИНСПЕКТОР , по - старому "офицер" , категория "Е" - полицай , за която длъжност се кандидатсва без висше образование . Категория "Д" е "главен полицай" , израства се след 3 години служба. Категория "В" - главен и старши инспектор ; Категория "Б" - комисар ; Категория "А" - главен и старши комисар . Това е
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 08 Юни 2010, 22:13

В АМВР като завършиш тази специлност "Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред" като какъв излизаш?
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот BARETATA » 08 Юни 2010, 22:14

Категория "Г" , която има степени на израстване , стига ти тилкова инфо,поддържай мечтата си и смело напред
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron