Как се влиза в силовите отряди на МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот BARETATA » 12 Юли 2010, 18:05

Ти си към тези , които имат задължителна подготовка,тоест това е така наречената " школа " , след като те приемат,разбра ли сега ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Sig Sauer » 12 Юли 2010, 18:07

Да, мерси!
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Mass » 27 Юли 2010, 11:46

Здравейте,понеже и аз искам да работя в някой от силовите отряди на мвр,може ли да ми кажете други такива освен собт и гдбоп и как се влиза в тях?Също така да добавя,че мисля да кандидатствам в академията на мвр.Благодаря предварително.
Mass
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Юли 2010, 11:38

Re: Как се влиза в силовите отряди на МВР

Мнениеот Vankoto » 25 Ное 2010, 05:48

Здравейте, пиша малко по никое време, ама нещо сън не ме лови тази нощ. Въпроса ми е специално за някой от тези отряди от т.нар. "силови". Ясно, че ще трябват минимум 3 години стаж във системата като редови полицай. По-точно ме интересува, дали има някакви по-специални изисквания?? В смисъл:
1.Трябва ли висше образование от Академията??
2. Има ли значение, че съм завършил висше техническо образование, което няма много общо с това да си полицай?
3. Някаква възрастова граница има ли? Не че съм много напред с годините (само 25), но все пак и това е важно според мен.
4.Има ли подразделения в други градове освен във София?? От Варна съм, но не ми пречи да се преместя, ако се наложи.

Принципно разни психо и физически тестове не ме плашат, като поразгледах в какво се състоят, стигнах до извода, така да го кажем, че няма да ме затруднят особено.

П.п.
Още един въпрос само. Принципно следя сайта на МВР за конкурси, но този за 2010 г. го изтървах поради това, че трябваше да си завърша висшето. Та да се върна на въпроса - Има ли някаква информация за предстоящи конкурси през 2011 г., скоро напролет например????

п.п. Моля не ме питайте за мотивацията! Трудна е за обяснение :lol:
Vankoto
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Ное 2010, 05:15

Предишна

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта