Как се постъпва в СОБТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Как се постъпва в СОБТ

Мнениеот victorantov » 22 Ное 2021, 21:17

Здравейте, аз съм все още ученик и ме интересува каква е потенциалната процедура за постъпване в СОБТ, какви са изискванията. Какво е вашето мнение, струва ли си да се влезне в отряда? Знам че има няколко теми по въпроса в форума, но повечето са доста стари и предполагам, че доста неща са се променили оттогава.
victorantov
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Ное 2021, 21:10

Re: Как се постъпва в СОБТ

Мнениеот кпц » 26 Ное 2021, 11:43

Момче, този форум отдавна е "умрял".
Питай на друго място, най-вече в поделенията на МВР.
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Как се постъпва в СОБТ

Мнениеот dakota_ » 20 Дек 2021, 19:32

victorantov написа:Здравейте, аз съм все още ученик и ме интересува каква е потенциалната процедура за постъпване в СОБТ, какви са изискванията. Какво е вашето мнение, струва ли си да се влезне в отряда? Знам че има няколко теми по въпроса в форума, но повечето са доста стари и предполагам, че доста неща са се променили оттогава.


Първо завърши училище и се дипломирай! След това прецени дали още те вълнува постъпване в СОБТ, щото може други неща да те вълнуват след като се дипломираш. Дали си струва да станеш служител на МВР е по лична преценка, ако не става нищо друго от теб може да се пробваш и за служител на МВР. Знаеш ли колко такива облякоха униформи и мятат крачоли по улиците. Като станеш служител на МВР и отговаряш на условията за прием в СОБТ се пробваш и ако издържиш теста ставаш част от СОБТ. Успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта