Въпрос относно медицинските прегледи в МВР болница

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Въпрос относно медицинските прегледи в МВР болница

Мнениеот Xr1stoG9911 » 08 Яну 2021, 19:55

Здравейте, тази година съм решил да кандидатствам в МВР Академия със специалност "Противодействие на престъпността и опазване на общественият ред",здравословно всичко ми е окей ,правих си изследвания преди време,обаче има една единствено нещо,което ме притеснява,а именно-дюстабана. Правят ли проблем за него? Защото от познат на една приятелка,разбрах,че на него не са му гледали стъпала и т.н. И той учи за полицай. Някой може ли да ми даде информация конкретно за дюстабана? Мерси предварително.
Xr1stoG9911
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2021, 19:47

Re: Въпрос относно медицинските прегледи в МВР болница

Мнениеот dakota_ » 09 Яну 2021, 21:03

Ице, малко отклонение от въпроса ти, просто ми е интересно като изключим това, че след завършване на АМВР започваш на служба в МВР, по каква друга причина искаш да учиш в АМВР?
Преди години имаше смисъл, като освен, че излизахме офицери от МВР, признаваха ни и специалността "Право". Сега това го няма, излизаш от ВУЗ незнайно защо наречен академия с ОКС "бакалавър" и ако ти бият шута от МВР оставаш без професия! По мое скромно мнение това нещо наречено АМВР в този си вид трябва да го закрият! Продукта, които дава АМВР не ни върши работа на нас, които работим в МВР! Помисли дали да си губиш времето в АМВР или да кандидатстваш във ВУЗ, който дава професия и отваря възможности за добра професионална реализация! В МВР имаш възможност да кандидатстваш за работа и след завършване на които и да е ВУЗ.
Конкретно на въпроса ти за дюстабана, това да ти е проблема, ако всичко друго е ОК ще те приемат, нали за такива като теб гледат да си подсигурят заплатите и социалният пакет от МВР ;)
Успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта