Въпрос за сведение при кандидатстване

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Въпрос за сведение при кандидатстване

Мнениеот sashko_trg » 14 Ное 2018, 19:27

Здравейте, имам въпрос, имам задача да се видя с 2-ма мои комшии, които да напишат сведение свързано с мен, та върпосът ми е какво точно трябва да пише в него ???
sashko_trg
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Ное 2018, 19:24

Re: Въпрос за сведение при кандидатстване

Мнениеот dakota_ » 14 Ное 2018, 21:21

Саше, на кой етап от кандидатстването са ти поставили такава задача ;) ? Като ти поставя задача и не ти е ясно условието на задачата, как така се заемаш да изпълняваш без да зададеш уточняващи въпроси?
Нали все пак се предполага, че кандидатите за държавна служба в МВР трябва да са мислещи хора, или мисленето не е от значение 8-) !
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за сведение при кандидатстване

Мнениеот sashko_trg » 15 Ное 2018, 19:06

Взет изпит на психологическо изследване 1-част, да допълня, че Р.И в моя район ми се обажда по-телефона и ми заявява, че трябва да му занеса CV и 2 бр. Сведение от 2-ма комшии с които нямам роднинска връзка. Странното е че ме кара да правя това посредата на конкурса, а аз знам че това се случва след като минат всички комисии и си одобрен за работа.
sashko_trg
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Ное 2018, 19:24

Re: Въпрос за сведение при кандидатстване

Мнениеот dakota_ » 17 Ное 2018, 12:24

Странно е, че те занимават с глупости ;) Ами ако тия два комшии ти имат зъб, че паркираш на тяхното място пред блока, или си миеш терасата, а те имат пране отдолу... и дадат лоши сведения за теб... това прави ли те лош човек?
Желая ти успех на конкурса!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за сведение при кандидатстване

Мнениеот web002 » 22 Ное 2018, 14:21

Организиран престъпник не се става така лесно, трябва да се потрудиш и ти. Както писах и на друго място във форума, кьорави и сакати физкултурници драпат с жълтокафяви зъби и черно под ноктите да догонят Цветан Цветанов, ръководещ към днешна дата цял отдел за подслушване и рекет на опозиционни политици и граждани, застрашаващи наложения ред и сигурност съгласно спусната и безрезервно прилагана след 1944 г. опорна точка.
Ако съседите ти се дърпат, пробвай да ги изрекетираш с няколко турски лири - това ще ти помогне да се усъвършенстваш като специалист в областта, за която кандидатстваш и се оформяш като мутроексперт - 100% сигурна инвестиция без риск и с висока доходност, при това говорим за турски лири. Инвестицията ще ти се върне още първия път, когато в екип с още някой изнудвач трябва да приемете рушвет или да вмените на някого престъпление, за което да получите определена парична сума чрез инструментите на алчността и подлостта, прилагани от средностатистическия бандит в униформа - изнудване, АУАН-и и досъдебни производства срещу неудобните. Ако пак не става, все имаш някакъв роднина, бивш кадър на ДС, който може да ти подаде ръка, защото познава този и онзи.
"Ако не си на Персин, ще дробиш камъни на кариерата, моето момче... докато си жив", изругава ушанката милиционер, забивайки препикана кубинка в коляното на жертвата...
web002
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 22 Ное 2018, 01:07


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта