Икономист в ЗЖУ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Икономист в ЗЖУ

Мнениеот mrwhite9 » 23 Фев 2017, 19:21

Здравейте,искам да кандидатсвам за жандармерията и да предположим че издържа всички изпити и ме приемат.Въпроса ми е имам ли някакъв шанс за израстване при положение,че уча финанси(в момента съм 3та година),или двете неща са несъвместими?
Благодаря предварително! :)
mrwhite9
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Фев 2017, 19:08

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот кпц » 23 Фев 2017, 19:58

Имаш шанс.

На общ въпрос - общ отговор. :P
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот mrwhite9 » 23 Фев 2017, 20:07

Не е общ,просто трябва да имаш желание да вникнеш във въпроса,и ако имаш някакъв опит да го предадеш под формата на три,четири изречения,но благодаря за отговора. ;)
mrwhite9
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Фев 2017, 19:08

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот dakota_ » 23 Фев 2017, 20:58

Надценяваш ни, с много слаб опит в гаданието сме в този сайт. Опитай да зададеш въпроса си тук http://magicaura.com/runi/ или огледай по кои ТВ канали вечер показват врачки отговарящи на въпроси за "нероден Петко"...
Иначе като цяло имаш шанс да бъдеш най-добрият икономист сред жандармеристите и обратно :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот mrwhite9 » 23 Фев 2017, 21:30

Не съм ви карал да гадаете,смисъла на въпроса ми беше дали има пост(съответстващ на образованието) в направлението за което кандидатствам,който да заема след като си завърша.
Надявам се да сте ме разбрали правилно :)
mrwhite9
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Фев 2017, 19:08

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот кпц » 23 Фев 2017, 21:56

Постове /длъжности се наричат по-правилно/, съответстващи на образованието /ОКС бакалавър/ има.
Не е възможно да израснеш до тях без конкурс, независимо дали са за държавен служител или по трудов договор.
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот dakota_ » 23 Фев 2017, 22:17

mrwhite9 написа:Не съм ви карал да гадаете,смисъла на въпроса ми беше дали има пост(съответстващ на образованието) в направлението за което кандидатствам,който да заема след като си завърша.
Надявам се да сте ме разбрали правилно :)


В жандармерията освен в счетоводството да те вземат с икономическо образование 8-) .... За жандармерист в строя никой не те бръсне, че си икономист, иска се да слушаш и изпълняваш и да си здрав в ръцете и краката :D
Замислял ли си се, защо искаш да ставаш жандармерист, а не се реализираш по специалността, която изучаваш... и за какво трошиш пари да учиш нещо, което няма да го работиш?
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Икономист в ЗЖУ

Мнениеот катюша » 24 Фев 2017, 21:26

mrwhite9 написа:Не съм ви карал да гадаете,смисъла на въпроса ми беше дали има пост(съответстващ на образованието) в направлението за което кандидатствам,който да заема след като си завърша.
Надявам се да сте ме разбрали правилно :)


Много добър пост има за теб, ваканция има за длъжността главен секретар на МВР :D Язък, че не си завършил, дори няма конкурсна процедура за тази длъжност :mrgreen:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта