Объркан съм

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Объркан съм

Мнениеот bTenevski » 07 Мар 2016, 23:28

Значи, първо да си кажа, че ама ВЪОБЩЕ не съм сигурен, че темата ми е за тук. Съжалявам, ако не е. Та, значи намерих няколко теми по моя въпрос, но никоя не беше с отговор, който разбрах... :D Завършвам училище май месец и ще влизам в академията. Много ми се иска да стана нинджа ( сигурен съм, че ме разбрахте :D ), ама грам не разбрах след академията какво точно трябва да направя. Благодаря предварително :D
П.С. Не, не очаквам да е като по филмите, непрестанен адреналин, престрелки и т.н. . Имам реална представа как е, така че, ако някой ще ми казва, че няма да е както си представям, по - добре да не си губи времето.
bTenevski
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Мар 2016, 23:19

Re: Объркан съм

Мнениеот dakota_ » 08 Мар 2016, 00:35

Темата ти е на точното място и съобразно часовото време, по което пишеш е нормално да си объркан :D
Правило номер едно за да станеш нинджа - ТЪРПЕНИЕТО над всичко! Завърши училище, влез в академията, като не забравяш да затвориш вратата след себе си. Завърши я успешно и след това пред теб ще има две положения, едното е специално, другото не може да не е така 8-) ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Объркан съм

Мнениеот Lord » 08 Мар 2016, 20:23

:idea: Послушай dakota_ и ако изпълниш съветите му ще участваш в много екшъни, подобни на следния:




:mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта