Нови конкурси

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нови конкурси

Мнениеот hpop93 » 02 Фев 2016, 22:52

Така е но все от някъде трябва да се започне, няма как.. Но стига вече, че оспамихме темата на момчето/момичето..
hpop93
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2016, 19:58

Re: Нови конкурси

Мнениеот dakota_ » 02 Фев 2016, 23:09

На вас разчитаме, не ни подвеждайте!
Имам впечатления за някои от скоро излизащите от ЦСПП и за съжаление не съм оптимист, но вината не е изцяло ваша. Момче около 50 кг, на ръст около 1.60, ако го духне вятъра ще го отнесе, ще си трошат главата с него в охранителна полиция... Гледам и се чудя кой пед**угел го е пратил в ЦСПП и какво ли лошо сме му направили, че ни "задомва" с такова попълнение...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Нови конкурси

Мнениеот ssecurity » 15 Май 2016, 09:34

dakota_ написа:На вас разчитаме, не ни подвеждайте!
Имам впечатления за някои от скоро излизащите от ЦСПП и за съжаление не съм оптимист, но вината не е изцяло ваша. Момче около 50 кг, на ръст около 1.60, ако го духне вятъра ще го отнесе, ще си трошат главата с него в охранителна полиция... Гледам и се чудя кой пед**угел го е пратил в ЦСПП и какво ли лошо сме му направили, че ни "задомва" с такова попълнение...

След вчерашните ИФГ ,можеби не ние ,а самата система ви предава.С очите си видях описаните по-горе от теб неща.
ssecurity
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Май 2016, 09:27

Re: Нови конкурси

Мнениеот dakota_ » 15 Май 2016, 16:10

ssecurity написа:
dakota_ написа:На вас разчитаме, не ни подвеждайте!
Имам впечатления за някои от скоро излизащите от ЦСПП и за съжаление не съм оптимист, но вината не е изцяло ваша. Момче около 50 кг, на ръст около 1.60, ако го духне вятъра ще го отнесе, ще си трошат главата с него в охранителна полиция... Гледам и се чудя кой пед**угел го е пратил в ЦСПП и какво ли лошо сме му направили, че ни "задомва" с такова попълнение...

След вчерашните ИФГ ,можеби не ние ,а самата система ви предава.С очите си видях описаните по-горе от теб неща.


Системата сме всички ние. В ЦСПП са вдигнали ръце от полуидиоти и пълни идиоти изпратени на обучение за полицаи.




Приятел води обучението, да е жив и здрав и дано издържи да не се разболее от някоя неизлечима болест като гледам с какво е принуден да се занимава всеки ден.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Нови конкурси

Мнениеот Border_Officer » 15 Май 2016, 16:45

:lol: :lol: При този и "Гиндер! Шайковица!" няма да помогне да си оправи ръцете и краката :lol:
Едно време, ако такъв го изпуснат по грешка и влезе в редовна армия да служи. Трябва да е голям късметлия, ако оживее първата седмица, докато го прехвърлят в трудови войски и му зачислят трудовашка количка. :mrgreen: При теб ли служи тоя смърф?
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Нови конкурси

Мнениеот dsuzunov » 15 Май 2016, 16:58

Като гледам клиповете, искрено се радвам, че ми остава малко да служа. Такива пайтаци не е имало !
На тези, им трябват 3-4 месеца в Елхово, в ротата на Ванкера. На човека ще му дотегне, но ще ги вкара в крачка. Бил съм очевидец...
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Нови конкурси

Мнениеот ssecurity » 15 Май 2016, 18:27

Aaaaхх,зaщо премaхнaхa нaборнaтa военнa службa. :)
ssecurity
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Май 2016, 09:27

Re: Нови конкурси

Мнениеот ssecurity » 15 Май 2016, 18:44

Вчерa бях нa изпит по физическa подготовкa,и остaнaх достa рaзочaровaн.Допуснaти бяхa момчетa и под 1,60,видимо и под определените килогрaми и т.н.Нaи-интересното е ,че не изпълнихa прaвилно нито еднa лицевa опорa,но им ги зaчетохa всички.A другите ни кaрaхa дa лягaме подчти до земятa,a кaто чух кaк двaмa от тези нaглеци си говорехa,че те вече сa нaзнaчени и товa било просто формaлност зa тях нaпрaво полудях.
ssecurity
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Май 2016, 09:27

Re: Нови конкурси

Мнениеот PAOLON » 15 Май 2016, 18:51

На мен ми дреме.Няма да обучавам никой.Кой се научил,научил,кой не да се оправя.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Нови конкурси

Мнениеот dakota_ » 15 Май 2016, 18:52

Border_Officer написа::lol: :lol: При този и "Гиндер! Шайковица!" няма да помогне да си оправи ръцете и краката :lol:
Едно време, ако такъв го изпуснат по грешка и влезе в редовна армия да служи. Трябва да е голям късметлия, ако оживее първата седмица, докато го прехвърлят в трудови войски и му зачислят трудовашка количка. :mrgreen: При теб ли служи тоя смърф?


Опазил ме Бог, не служи при мен. За съжаление все повече ще се увеличава броя на такива палячовци в МВР.
При нас се стича калта, от нас се иска да измием някой от калта и да го изпратим да се обучава за полицай.
Големи затруднения в тази връзка ни създават средните училища. В стремежа си да се борят за делегирани бюджети от там гледат да избутат всеки един записал се да учи средно образование. От там по същата причина ВУЗ приемат неграмотни кандидати за студенти и на изхода имаме тотални неграмотници с дипломи за висше образование.
Като цяло от доста време може да се каже, че неграмотността се завръща в България.
Написал си за "Гиндер! Шайковица!", ако не ми вярваш пробвай да попиташ някой новобранец от кое произведение е този израз. Ще се окаже, че не само не знае, но дори да му кажеш за Захари Стоянов, няма да е отварял "Записки по българските въстания".
Правил съм си такива експерименти за моя консумация, да преценя умственият багаж на някои попълнения в управлението и ми се повдига от резултата... В същото време това са хора с претенции за кариерно израстване, за високо трудово възнаграждение...а в същото време не могат да разделят сламата на две магарета.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron